2021-12-02   10:35:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mikropolix-Uinnit 5.3.2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:18   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Rius Miehet Mpx1  1997  Riihimen Uimaseura            1:54.53   
  Rasmus Kujala  1999      32.89        32.89   
  Mikael Laakso  1997      32.06        1:04.95   
  Niko Mkel  1998      25.81        1:30.76   
  Hannes Vre  1997      23.77        1:54.53   
                     
Rius Miehet Mpxj2.  2005  Riihimen Uimaseura            3:19.57   
  Juho Mantila  2005      53.63        53.63   
  Niko Nokikuru  2005      57.27        1:50.90   
  Rasmus Lempinen  2005      51.21        2:42.11   
  Miikka Visto  2004      37.46        3:19.57   
                     
Rius Miehet Mpxj2  2003  Riihimen Uimaseura            3:20.61   
  Joonatan Kuivalainen  2003      51.35        51.35   
  Olli Paukola  2003      51.20        1:42.55   
  Aapo Rasinmki  2003      56.74        2:39.29   
  Chris Veide  2003      41.32        3:20.61   
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:18 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:19   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 2, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Rius Naiset Mpx1  1997  Riihimen Uimaseura            2:02.15   
  Meri Parviainen  1998      32.14        32.14   
  Aino Ruottu  2001      33.79        1:05.93   
  Eveliina Pihkamki  1998      29.46        1:35.39   
  Emmi Mustakoski  1999      26.76        2:02.15   
                     
Rius Naiset Mpxj2  2004  Riihimen Uimaseura            3:04.83   
  Minka Jumppainen  2003      45.11        45.11   
  Vilmiina Weckman  2004      50.80        1:35.91   
  Helmi Romppanen  2004      51.08        2:26.99   
  Meri Kultaranta  2004      37.84        3:04.83   
                     
Rius Naiset Mpxj2.  2005  Riihimen Uimaseura            3:21.58   
  Emma Veide  2005      53.75        53.75   
  Vilja Saarinen  2005      49.83        1:43.58   
  Saana Perkki  2005      52.37        2:35.95   
  Siiri Ruponen  2005      45.63        3:21.58   
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:19 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:26   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 3, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Oskar Turunen  2003  Riihimen Uimaseura    36.62  1:24.09  2:10.18    2:48.50   
Ville Savulahti  2003  Riihimen Uimaseura    38.90  1:23.98  2:11.47    2:49.56   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimen Uimaseura    37.59  1:25.12  2:15.62    2:55.10   
Viljami Thnen  2002  Riihimen Uimaseura    41.11  1:28.74  2:20.48    3:00.35   
Kasimir Riihel  2002  Riihimen Uimaseura    41.89  1:31.83  2:27.27    3:11.14   
Niko Akkanen  2003  Riihimen Uimaseura    46.02  1:38.99  2:38.90    3:23.99   
Max Walther  2003  HTU Stadi    48.36  1:39.72  2:38.38    3:26.78   
Manu Rosendahl  2003  Riihimen Uimaseura    46.82  1:47.64  2:48.64    3:37.42   
Leander Svrd  2002  Riihimen Uimaseura    49.80  1:46.16  2:52.75    3:42.09   
                     
 
Laji 3, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Mikael Laakso  1997  Riihimen Uimaseura    29.62  1:05.30  1:43.79    2:16.71   
Rasmus Kujala  1999  Riihimen Uimaseura    28.82  1:04.14  1:44.51    2:18.02   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    30.50  1:07.49  1:48.24    2:26.44   
Otto Sepp  1999  Riihimen Uimaseura    33.11  1:12.99  1:58.07    2:32.95   
Konsta Sepp  2001  Riihimen Uimaseura    33.69  1:15.20  2:01.14    2:37.17   
Miko Jrvi  2000  Pihlava Tyven Urheilijat    32.96  1:15.41  2:05.42    2:42.47   
Herkko Lajas  2001  Riihimen Uimaseura    37.07  1:21.26  2:12.50    2:50.98   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:26 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:27   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamki  2004  Riihimen Uimaseura    36.30  1:21.22  2:12.94    2:52.53   
Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura    40.86  1:27.59  2:21.92    3:02.86   
Julia Tuura  2004  Riihimen Uimaseura    41.80  1:28.15  2:22.71    3:03.74   
Susanna Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    48.98  1:39.98  2:36.86    3:22.24   
Heidi Malinen  2003  Riihimen Uimaseura    50.23  1:44.68  2:49.78    3:34.02   
Emmi Aarresuo  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Miia iks  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ  PU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Emmi Mustakoski  1999  Riihimen Uimaseura    31.68  1:13.25  1:57.60    2:31.35   
Aino Ruottu  2001  Riihimen Uimaseura    35.69  1:19.15  2:00.09    2:37.67   
Siiri Friman  2001  Riihimen Uimaseura    35.41  1:19.60  2:11.61    2:50.07   
Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Tyven Urheilijat    36.11  1:19.40  2:16.05    2:54.51   
Martta Kitinoja  2001  Riihimen Uimaseura    36.49  1:25.51  2:16.99    3:00.63   
Henna Kuivaniemi  2000  Riihimen Uimaseura    40.89  1:28.15  2:19.99    3:01.39   
Annika Heiskanen  2001  Riihimen Uimaseura    46.40  1:33.93  2:27.82    3:08.01   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:27 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:34   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Onni ijl  2004  Hyvinkn Uimaseura            29.92   
Joonas Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura            33.56   
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi            33.77   
Alexander Nyman  2004  Hyvinkn Uimaseura            34.08   
Nico Peltonen  2005  Hyvinkn Uimaseura            34.76   
Akseli Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura            36.32   
Jeremy Valkeavuori  2004  Riihimen Uimaseura            38.10   
Miikka Visto  2004  Riihimen Uimaseura            38.57   
Niko Nokikuru  2005  Riihimen Uimaseura            41.43   
10  Rasmus Lempinen  2005  Riihimen Uimaseura            41.59   
11  Juho Mantila  2005  Riihimen Uimaseura            42.65   
12  Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimen Uimaseura            45.88   
13  Jonne Mustalahti  2005  Riihimen Uimaseura            47.42   
14  Leevi Johansson  2006  Riihimen Uimaseura            48.46   
15  Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimen Uimaseura            48.71   
16  Miiko Puurunen  2005  Riihimen Uimaseura            51.46   
17  Arttu Koskinen  2006  Riihimen Uimaseura            51.56   
18  Kasperi Miettinen  2006  Hyvinkn Uimaseura            53.23   
19  Miika Toivonen  2007  Riihimen Uimaseura            56.74   
20  Joonatan Paalanen  2006  Riihimen Uimaseura            1:09.88   
Ahti Halttunen  2006  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Jan-Aleks Vallius  2004  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mikael Virtanen  2002  Riihimen Uimaseura            28.31   
Justus Hilaja  2002  Pihlava Tyven Urheilijat            29.06   
Petri Shkolny  2003  Riihimen Uimaseura            32.67   
Arttu Korolainen  2002  Nurmijrven Uinti            32.94   
Aleksi Alanko  2003  Riihimen Uimaseura            35.55   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hannes Vre  1997  Riihimen Uimaseura            24.15   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura            25.17   
Niklas Valkonen  1997  Riihimen Uimaseura            26.07   
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura            26.70   
Roope Lajas  1998  Riihimen Uimaseura            26.84   
Ville Srkk  2000  Riihimen Uimaseura            28.09   
Oliver Juursoo  2001  Riihimen Uimaseura            28.59   
Oskari Niemi  2001  Hyvinkn Uimaseura            29.94   
Veikka Weckman  2001  Riihimen Uimaseura            33.01   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:34 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:44   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anniina Ahonen  2005  Hyvinkn Uimaseura            35.03   
Maija Hinkkala  2005  Riihimen Uimaseura            37.09   
Heli Kuisma  2006  Hyvinkn Uimaseura            37.42   
Vilja Saarinen  2005  Riihimen Uimaseura            38.75   
Jonna Marjatta Laitinen  2005  Hyvinkn Uimaseura            38.84   
Sini Kaivola  2005  Nurmijrven Uinti            39.25   
Veera Kopponen  2005  HTU Stadi            41.26   
Saana Perkki  2005  Riihimen Uimaseura            41.91   
Ronja Welling  2005  Nurmijrven Uinti            42.42   
10  Janica Nieminen  2005  Hyvinkn Uimaseura            43.35   
11  Emma Veide  2005  Riihimen Uimaseura            44.01   
12  Siiri Ruponen  2005  Riihimen Uimaseura            44.66   
13  Krista Viitanen  2005  Riihimen Uimaseura            44.99   
14  Saaga Tuominen  2007  Riihimen Uimaseura            52.17   
15  Vilma Laaksonen  2005  Riihimen Uimaseura            52.24   
16  Kia Niklander  2007  Riihimen Uimaseura            55.80   
17  Venla Ranki  2006  Riihimen Uimaseura            57.76   
Lumi Luoma  2005  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ronja Hellberg  2003  Riihimen Uimaseura            33.15   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura            33.96   
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura            34.01   
Tiia Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura            35.21   
Sade Lukkaroinen  2004  Riihimen Uimaseura            37.93   
Meri Kultaranta  2004  Riihimen Uimaseura            38.89   
Minka Jumppainen  2003  Riihimen Uimaseura            39.95   
Sofia Latvala  2003  Riihimen Uimaseura            40.70   
Siiri Kortelainen  2004  Nurmijrven Uinti            40.73   
10  Milja Vuori  2003  Riihimen Uimaseura            44.72   
                     
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emmi Mustakoski  1999  Riihimen Uimaseura            27.21   
Meri Parviainen  1998  Riihimen Uimaseura            27.98   
Mira Tarnanen  2000  Riihimen Uimaseura            29.43   
Riia Hiltunen  2002  Riihimen Uimaseura            30.99   
Nikita Ravalt  2002  Riihimen Uimaseura            31.61   
Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Tyven Urheilijat            32.33   
Henna Ahlgren  2000  Riihimen Uimaseura            33.93   
Johanna Luukkonen  2001  Hyvinkn Uimaseura            34.03   
Emma Sevenius  2002  Nurmijrven Uinti            40.98   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:44 
 
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:46   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Elias Saarinen  2002  Riihimen Uimaseura    34.13        1:15.59   
Leander Svrd  2002  Riihimen Uimaseura    49.97        1:55.55   
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikko Kuosmanen  2000  Riihimen Uimaseura    36.79        1:20.97   
Valtteri Salmela  2000  Riihimen Uimaseura    36.56        1:21.92   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  12:46   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamki  2004  Riihimen Uimaseura    37.03        1:19.13   
Sini Korin  2003  Nokian Pyry    38.27        1:21.17   
Ronja Myllykallio  2003  Nokian Pyry    38.69        1:21.78   
Cinja vist  2003  Hyvinkn Uimaseura    40.31        1:36.38   
Anna-Maria Siivonen  2004  Riihimen Uimaseura    46.47        1:38.14   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura    44.89        1:42.12   
Miia iks  2003  Riihimen Uimaseura    48.48        1:42.44   
                     
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Roza Turunen  2000  Riihimen Uimaseura    32.51        1:09.71   
Heta Koivuluoma  1999  Pihlava Tyven Urheilijat    32.69        1:09.98   
Anni Halonen  1999  Riihimen Uimaseura    33.53        1:13.51   
Martta Kitinoja  2001  Riihimen Uimaseura    36.81        1:22.11   
Johanna Hyvnen  1999  Hyvinkn Uimaseura    37.67        1:24.30   
Henna Riikonen  2002  Riihimen Uimaseura    43.34        1:34.85   
Ronja Tuominen  2001  Riihimen Uimaseura    41.37        1:37.78   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:03   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 9, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura    1:05.85  2:22.55  3:43.71    4:47.83   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    1:09.72  2:32.14  4:00.14    5:20.23   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:03 
 
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:03   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 10, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    1:08.41  2:28.29  3:52.67    4:57.63   
Noora Tuovinen  1998  Riihimen Uimaseura    1:13.84  2:35.46  4:10.34    5:21.67   
Mikaela Kulmala  2001  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:03 
 
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:07   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 11, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikael Virtanen  2002  Riihimen Uimaseura    35.57        1:12.25   
Konsta Sepp  2001  Riihimen Uimaseura    35.81        1:13.49   
Herkko Lajas  2001  Riihimen Uimaseura    38.05        1:19.89   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimen Uimaseura    39.25        1:23.81   
Timo Marttinen  2001  Hyvinkn Uimaseura    41.85        1:29.25   
Kalle Sepp  2003  Riihimen Uimaseura    44.78        1:30.18   
Max Walther  2003  HTU Stadi    43.07        1:30.94   
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi    44.00        1:34.09   
                     
 
Laji 11, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Hannes Vre  1997  Riihimen Uimaseura    28.79        58.05   
Rasmus Kujala  1999  Riihimen Uimaseura    29.26        1:01.41   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    30.90        1:05.13   
Tuomas Saraneva  2000  Riihimen Uimaseura    32.74        1:08.30   
Niklas Valkonen  1997  Riihimen Uimaseura    34.26        1:11.37   
Ville Srkk  2000  Riihimen Uimaseura    34.71        1:12.37   
Miko Jrvi  2000  Pihlava Tyven Urheilijat    34.65        1:13.56   
Otto Sepp  1999  Riihimen Uimaseura    36.32        1:14.23   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:07 
 
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:07   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 12, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Riia Hiltunen  2002  Riihimen Uimaseura    38.25        1:20.11   
Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura    42.53        1:26.01   
Cinja vist  2003  Hyvinkn Uimaseura    42.44        1:27.40   
Ronja Hellberg  2003  Riihimen Uimaseura    42.99        1:28.19   
Jonna Marjatta Laitinen  2005  Hyvinkn Uimaseura    50.73        1:44.94   
Veera Kopponen  2005  HTU Stadi    50.93        1:45.30   
Heidi Malinen  2003  Riihimen Uimaseura    52.42        1:46.71   
Emma Sevenius  2002  Nurmijrven Uinti    56.74        1:55.56   
Lumi Luoma  2005  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 12, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    33.18        1:10.25   
Anni Halonen  1999  Riihimen Uimaseura    34.97        1:12.33   
Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Tyven Urheilijat    39.03        1:19.46   
Annika Heiskanen  2001  Riihimen Uimaseura    40.95        1:24.37   
Henna Kuivaniemi  2000  Riihimen Uimaseura    43.29        1:27.43   
Ronja Tuominen  2001  Riihimen Uimaseura    41.77        1:27.45   
Johanna Luukkonen  2001  Hyvinkn Uimaseura    44.73        1:30.81   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:07 
 
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:24   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Ville Savulahti  2003  Riihimen Uimaseura    38.84        1:19.48   
Olavi Mnnist  2003  Riihimen Uimaseura    41.40        1:24.89   
Petri Shkolny  2003  Riihimen Uimaseura    40.06        1:27.73   
Alexander Nyman  2004  Hyvinkn Uimaseura    41.33        1:28.21   
Joonas Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura    41.41        1:28.98   
Jesse Hyppnen  2004  Lahden Kaleva    43.45        1:29.18   
Aleksi Alanko  2003  Riihimen Uimaseura    45.95        1:32.25   
Jeremy Valkeavuori  2004  Riihimen Uimaseura    48.95        1:42.46   
Jan-Aleks Vallius  2004  Riihimen Uimaseura    50.19        1:49.15   
Chris Veide  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
                     
 
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikael Laakso  1997  Riihimen Uimaseura    27.39        59.50   
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura    30.34        1:04.34   
Otso Helstel  2000  Riihimen Uimaseura    33.58        1:11.64   
Elias Saarinen  2002  Riihimen Uimaseura    35.06        1:16.78   
Lauri Koskela  1999  Pihlava Tyven Urheilijat    36.90        1:19.37   
Veikka Weckman  2001  Riihimen Uimaseura    40.14        1:24.53   
Arttu Korolainen  2002  Nurmijrven Uinti    41.18        1:24.90   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:24 
 
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:31   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamki  2004  Riihimen Uimaseura    38.00        1:22.34   
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura    38.97        1:25.03   
Julia Tuura  2004  Riihimen Uimaseura    40.65        1:28.60   
Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura    41.45        1:29.25   
Maija Hinkkala  2005  Riihimen Uimaseura    43.76        1:33.68   
Anna-Maria Siivonen  2004  Riihimen Uimaseura    43.93        1:34.14   
Meri Kultaranta  2004  Riihimen Uimaseura    47.63        1:38.90   
Vilmiina Weckman  2004  Riihimen Uimaseura    47.65        1:43.13   
Sade Lukkaroinen  2004  Riihimen Uimaseura    49.87        1:43.81   
10  Helmi Romppanen  2004  Riihimen Uimaseura    48.66        1:47.11   
11  Ronja Welling  2005  Nurmijrven Uinti    49.15        1:48.23   
12  Siiri Kortelainen  2004  Nurmijrven Uinti    51.92        1:48.39   
13  Veera Kopponen  2005  HTU Stadi    52.36        1:50.07   
14  Saana Perkki  2005  Riihimen Uimaseura    52.21        1:59.08   
Anniina Ahonen  2005  Hyvinkn Uimaseura            DSQ  RU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
Janica Nieminen  2005  Hyvinkn Uimaseura            DSQ  SU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
Vilja Saarinen  2005  Riihimen Uimaseura            DSQ  RU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    32.42        1:06.76   
Nikita Ravalt  2002  Riihimen Uimaseura    39.00        1:21.32   
Johanna Hyvnen  1999  Hyvinkn Uimaseura    38.38        1:24.90   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura    42.84        1:27.78   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkn Uimaseura    41.76        1:31.09   
Tiia Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    42.91        1:33.03   
Minka Jumppainen  2003  Riihimen Uimaseura    45.60        1:45.43   
Inka-Riina Tamski  1999  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Sofia Latvala  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeit               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:31 
 
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:31   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nico Peltonen  2005  Hyvinkn Uimaseura            48.12   
Juho Mantila  2005  Riihimen Uimaseura            58.45   
Niko Nokikuru  2005  Riihimen Uimaseura            59.35   
Kasperi Miettinen  2006  Hyvinkn Uimaseura            1:01.03   
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimen Uimaseura            1:03.69   
Miika Toivonen  2007  Riihimen Uimaseura            1:04.38   
Leevi Johansson  2006  Riihimen Uimaseura            1:10.24   
Miiko Puurunen  2005  Riihimen Uimaseura            1:22.80   
Ahti Halttunen  2006  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Joonatan Paalanen  2006  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeit               
Oiva Koppelmki  2007  Hyvinkn Uimaseura            DSQ   
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
Rasmus Lempinen  2005  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.2 Ksiliikkeet eivt samassa vaakasuorassa tasossa               
                     
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Oskar Turunen  2003  Riihimen Uimaseura            37.70   
Onni ijl  2004  Hyvinkn Uimaseura            43.62   
Akseli Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura            43.67   
Kalle Sepp  2003  Riihimen Uimaseura            44.18   
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi            47.16   
Manu Rosendahl  2003  Riihimen Uimaseura            49.30   
Niko Akkanen  2003  Riihimen Uimaseura            50.12   
Olli Paukola  2003  Riihimen Uimaseura            51.31   
Aapo Rasinmki  2003  Riihimen Uimaseura            54.53   
10  Chris Veide  2003  Riihimen Uimaseura            58.59   
11  Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimen Uimaseura            1:01.81   
12  Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimen Uimaseura            1:11.08   
Miikka Visto  2004  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeit               
                     
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mikael Laakso  1997  Riihimen Uimaseura            30.22   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura            31.45   
Onni Kuronen  2000  Nokian Pyry            33.72   
Oskari Niemi  2001  Hyvinkn Uimaseura            37.21   
Kasimir Riihel  2002  Riihimen Uimaseura            46.22   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:31 
 
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  13:39   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 16, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Heli Kuisma  2006  Hyvinkn Uimaseura            54.25   
Kia Niklander  2007  Riihimen Uimaseura            1:05.96   
Venla Ranki  2006  Riihimen Uimaseura            1:10.00   
Saaga Tuominen  2007  Riihimen Uimaseura            1:11.01   
                     
 
Laji 16, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura            42.93   
Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura            47.69   
Vilmiina Weckman  2004  Riihimen Uimaseura            52.82   
Siiri Kortelainen  2004  Nurmijrven Uinti            54.68   
Emma Veide  2005  Riihimen Uimaseura            55.07   
Veera Kopponen  2005  HTU Stadi            56.24   
Ronja Welling  2005  Nurmijrven Uinti            56.36   
Helmi Romppanen  2004  Riihimen Uimaseura            59.62   
Krista Viitanen  2005  Riihimen Uimaseura            1:03.46   
Siiri Ruponen  2005  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeit               
                     
 
Laji 16, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura            33.70   
Aino Ruottu  2001  Riihimen Uimaseura            33.81   
Meri Parviainen  1998  Riihimen Uimaseura            36.50   
Heta Koivuluoma  1999  Pihlava Tyven Urheilijat            37.46   
Mikaela Kulmala  2001  Riihimen Uimaseura            39.15   
Riia Hiltunen  2002  Riihimen Uimaseura            40.48   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkn Uimaseura            46.57   
Johanna Luukkonen  2001  Hyvinkn Uimaseura            49.06   
Emmi Aarresuo  2003  Riihimen Uimaseura            56.28   
10  Emma Sevenius  2002  Nurmijrven Uinti            56.32   
Emmi Mustakoski  1999  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
Milja Vuori  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeit               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  13:39 
 
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  14:49   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 17, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Onni Kuronen  2000  Nokian Pyry    34.23  1:14.33  1:56.68    2:38.89   
Oliver Juursoo  2001  Riihimen Uimaseura    37.47  1:21.25  2:08.05    2:54.57   
Mikko Kuosmanen  2000  Riihimen Uimaseura    40.86  1:28.39  2:16.80    3:04.44   
Viljami Thnen  2002  Riihimen Uimaseura    41.86  1:30.91  2:19.84    3:09.58   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  14:49 
 
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  14:49   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 18, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    39.06  1:23.40  2:09.11    2:54.83   
Martta Kitinoja  2001  Riihimen Uimaseura    45.23  1:36.21  2:28.02    3:19.38   
Susanna Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    47.67  1:40.89  2:33.01    3:26.01   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  14:49 
 
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  14:56   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 19, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ville Savulahti  2003  Riihimen Uimaseura    35.85  1:15.05  1:54.35    2:30.98   
Onni ijl  2004  Hyvinkn Uimaseura    33.90  1:12.30  1:52.28    2:31.16   
Olavi Mnnist  2003  Riihimen Uimaseura    37.55  1:19.77  2:02.61    2:43.24   
Kalle Sepp  2003  Riihimen Uimaseura    38.50  1:21.61  2:03.76    2:43.29   
Petri Shkolny  2003  Riihimen Uimaseura    36.91  1:21.02  2:05.40    2:47.08   
Aleksi Alanko  2003  Riihimen Uimaseura    38.66  1:22.81  2:07.81    2:51.70   
Jeremy Valkeavuori  2004  Riihimen Uimaseura    41.47  1:27.59  2:16.00    3:03.65   
                     
 
Laji 19, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura    28.68  59.24  1:29.83    2:00.22   
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    28.70  1:01.02  1:35.00    2:10.44   
Justus Hilaja  2002  Pihlava Tyven Urheilijat    30.98  1:05.28  1:41.00    2:16.18   
Miko Jrvi  2000  Pihlava Tyven Urheilijat    30.53  1:06.87  1:45.24    2:21.23   
Valtteri Salmela  2000  Riihimen Uimaseura    33.31  1:10.75  1:51.35    2:28.71   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimen Uimaseura    34.20  1:13.54  1:54.00    2:32.18   
Veikka Weckman  2001  Riihimen Uimaseura    38.97  1:23.09  2:06.12    2:48.59   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  14:56 
 
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:35   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 20, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura    41.61  1:28.17  2:15.85    3:00.88   
                     
 
Laji 20, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    30.09  1:02.80  1:35.54    2:07.33   
Roza Turunen  2000  Riihimen Uimaseura    30.73  1:04.22  1:37.83    2:09.73   
Mira Tarnanen  2000  Riihimen Uimaseura    31.49  1:05.92  1:41.30    2:15.77   
Noora Tuovinen  1998  Riihimen Uimaseura    32.13  1:07.13  1:42.17    2:15.93   
Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Tyven Urheilijat    34.14  1:12.05  1:50.61    2:28.44   
Siiri Friman  2001  Riihimen Uimaseura    34.00  1:12.04  1:50.92    2:29.01   
Riia Hiltunen  2002  Riihimen Uimaseura    35.80  1:14.89  1:54.88    2:31.35   
Annika Heiskanen  2001  Riihimen Uimaseura    36.57  1:16.21  1:56.97    2:36.62   
Ronja Hellberg  2003  Riihimen Uimaseura    38.22  1:21.28  2:06.60    2:47.49   
10  Tiia Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    41.18  1:28.11  2:16.59    3:02.66   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:35 
 
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:09   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 21, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nico Peltonen  2005  Hyvinkn Uimaseura            43.46   
Niko Nokikuru  2005  Riihimen Uimaseura            50.06   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimen Uimaseura            50.35   
Juho Mantila  2005  Riihimen Uimaseura            56.20   
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimen Uimaseura            56.77   
Jonne Mustalahti  2005  Riihimen Uimaseura            57.04   
Arttu Koskinen  2006  Riihimen Uimaseura            1:02.38   
Oiva Koppelmki  2007  Hyvinkn Uimaseura            1:03.08   
Joonatan Paalanen  2006  Riihimen Uimaseura            1:04.42   
10  Miiko Puurunen  2005  Riihimen Uimaseura            1:05.25   
11  Miika Toivonen  2007  Riihimen Uimaseura            1:05.37   
Ahti Halttunen  2006  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Kasperi Miettinen  2006  Hyvinkn Uimaseura            DSQ   
  SW 6.5 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
Leevi Johansson  2006  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan               
                     
 
Laji 21, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Onni ijl  2004  Hyvinkn Uimaseura            35.20   
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi            41.18   
Niko Akkanen  2003  Riihimen Uimaseura            46.78   
Olli Paukola  2003  Riihimen Uimaseura            49.27   
Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimen Uimaseura            49.69   
Chris Veide  2003  Riihimen Uimaseura            56.01   
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimen Uimaseura            58.22   
Aapo Rasinmki  2003  Riihimen Uimaseura            58.77   
                     
 
Laji 21, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura            27.88   
Tuomas Saraneva  2000  Riihimen Uimaseura            31.44   
Otso Helstel  2000  Riihimen Uimaseura            35.44   
Elias Saarinen  2002  Riihimen Uimaseura            35.88   
Lauri Koskela  1999  Pihlava Tyven Urheilijat            39.35   
Arttu Korolainen  2002  Nurmijrven Uinti            41.59   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:09 
 
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:16   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Heli Kuisma  2006  Hyvinkn Uimaseura            45.02   
Kia Niklander  2007  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Saaga Tuominen  2007  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura            38.87   
Annukka Pihkamki  2004  Riihimen Uimaseura            39.62   
Julia Tuura  2004  Riihimen Uimaseura            41.33   
Vilja Saarinen  2005  Riihimen Uimaseura            46.84   
Vilmiina Weckman  2004  Riihimen Uimaseura            46.95   
Sade Lukkaroinen  2004  Riihimen Uimaseura            48.86   
Maija Hinkkala  2005  Riihimen Uimaseura            48.91   
Helmi Romppanen  2004  Riihimen Uimaseura            53.16   
Emma Veide  2005  Riihimen Uimaseura            55.15   
10  Krista Viitanen  2005  Riihimen Uimaseura            58.95   
11  Vilma Laaksonen  2005  Riihimen Uimaseura            1:02.34   
                     
 
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura            31.15   
Meri Parviainen  1998  Riihimen Uimaseura            31.60   
Noora Tuovinen  1998  Riihimen Uimaseura            32.89   
Emmi Mustakoski  1999  Riihimen Uimaseura            33.02   
Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Tyven Urheilijat            36.07   
Henna Ahlgren  2000  Riihimen Uimaseura            38.46   
Johanna Hyvnen  1999  Hyvinkn Uimaseura            39.10   
Henna Kuivaniemi  2000  Riihimen Uimaseura            41.76   
Johanna Luukkonen  2001  Hyvinkn Uimaseura            41.92   
10  Emmi Aarresuo  2003  Riihimen Uimaseura            45.68   
11  Milja Vuori  2003  Riihimen Uimaseura            55.73   
Heidi Malinen  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:16 
 
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:24   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 23, 200m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Rasmus Kujala  1999  Riihimen Uimaseura    31.58  1:06.90  1:42.36    2:15.40   
Niklas Valkonen  1997  Riihimen Uimaseura    30.94  1:07.22  1:43.91    2:15.66   
Ville Srkk  2000  Riihimen Uimaseura    34.72  1:12.96  1:52.98    2:32.14   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:24 
 
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:25   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 24, 200m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    35.99  1:15.61  1:54.81    2:33.69   
Anni Halonen  1999  Riihimen Uimaseura    35.85  1:15.61  1:56.16    2:36.07   
Jenni Moisio  2002  Nokian Pyry    35.70  1:15.36  1:57.24    2:38.23   
Mikaela Kulmala  2001  Riihimen Uimaseura    36.84  1:18.06  2:00.57    2:41.37   
Ronja Myllykallio  2003  Nokian Pyry    41.07  1:23.58  2:07.02    2:48.84   
Sini Korin  2003  Nokian Pyry    42.20  1:26.42  2:10.69    2:54.05   
Siiri Toiva  2002  Nokian Pyry    40.56  1:24.29  2:09.97    2:54.95   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:25 
 
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:30   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 25, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikael Virtanen  2002  Riihimen Uimaseura    37.72        1:18.94   
Oskar Turunen  2003  Riihimen Uimaseura    38.13        1:19.53   
Justus Hilaja  2002  Pihlava Tyven Urheilijat    37.55        1:19.88   
Kalle Sepp  2003  Riihimen Uimaseura    45.85        1:34.77   
Akseli Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura    47.13        1:37.81   
Joonas Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura    46.44        1:38.32   
Aleksi Alanko  2003  Riihimen Uimaseura    48.38        1:39.21   
Kasimir Riihel  2002  Riihimen Uimaseura    46.75        1:39.46   
Max Walther  2003  HTU Stadi    49.88        1:45.99   
10  Manu Rosendahl  2003  Riihimen Uimaseura    50.74        1:46.36   
11  Olli Paukola  2003  Riihimen Uimaseura    51.80        1:51.23   
12  Leander Svrd  2002  Riihimen Uimaseura    55.26        1:58.83   
13  Aapo Rasinmki  2003  Riihimen Uimaseura    1:00.32        2:04.36   
                     
 
Laji 25, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    32.82        1:09.51   
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura    33.47        1:09.98   
Otto Sepp  1999  Riihimen Uimaseura    36.67        1:18.70   
Oliver Juursoo  2001  Riihimen Uimaseura    37.11        1:19.53   
Konsta Sepp  2001  Riihimen Uimaseura    38.80        1:22.31   
Mikko Kuosmanen  2000  Riihimen Uimaseura    39.08        1:23.39   
Oskari Niemi  2001  Hyvinkn Uimaseura    38.59        1:23.77   
Lauri Koskela  1999  Pihlava Tyven Urheilijat    40.63        1:27.44   
Veikka Weckman  2001  Riihimen Uimaseura    46.79        1:36.89   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:30 
 
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:40   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 26, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura    43.16        1:31.49   
Susanna Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    45.31        1:36.07   
Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura    46.75        1:38.23   
Cinja vist  2003  Hyvinkn Uimaseura    47.98        1:41.18   
Meri Kultaranta  2004  Riihimen Uimaseura    50.59        1:45.39   
Anna-Maria Siivonen  2004  Riihimen Uimaseura    52.47        1:46.56   
Sini Kaivola  2005  Nurmijrven Uinti    51.24        1:47.69   
Miia iks  2003  Riihimen Uimaseura    53.75        1:52.51   
Janica Nieminen  2005  Hyvinkn Uimaseura    53.98        1:57.19   
10  Jonna Marjatta Laitinen  2005  Hyvinkn Uimaseura    58.79        2:04.61   
11  Minka Jumppainen  2003  Riihimen Uimaseura    1:03.76        2:10.34   
Lumi Luoma  2005  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 26, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    35.99        1:13.56   
Aino Ruottu  2001  Riihimen Uimaseura    35.04        1:14.24   
Martta Kitinoja  2001  Riihimen Uimaseura    42.43        1:29.11   
Nikita Ravalt  2002  Riihimen Uimaseura    42.97        1:30.50   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkn Uimaseura    46.40        1:40.31   
Ronja Tuominen  2001  Riihimen Uimaseura    50.46        1:44.91   
Ida Niklander  2002  Riihimen Uimaseura    49.29        1:47.43   
Inka-Riina Tamski  1999  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Henna Riikonen  2002  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:40 
 
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:52   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Onni ijl  2004  Hyvinkn Uimaseura            33.98   
Jesse Hyppnen  2004  Lahden Kaleva            40.61   
Joonas Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura            42.58   
Otto Kuusisto  2004  Nurmijrven Uinti            42.83   
Akseli Maaranen  2004  Hyvinkn Uimaseura            46.88   
Jeremy Valkeavuori  2004  Riihimen Uimaseura            47.67   
Jan-Aleks Vallius  2004  Riihimen Uimaseura            54.30   
                     
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leander Svrd  2002  Riihimen Uimaseura            48.23   
                     
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura            26.10   
Rasmus Kujala  1999  Riihimen Uimaseura            26.93   
Niklas Valkonen  1997  Riihimen Uimaseura            27.95   
Roope Lajas  1998  Riihimen Uimaseura            30.89   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:52 
 
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  15:52   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maija Hinkkala  2005  Riihimen Uimaseura            39.21   
Vilja Saarinen  2005  Riihimen Uimaseura            42.36   
Saana Perkki  2005  Riihimen Uimaseura            52.42   
Jonna Marjatta Laitinen  2005  Hyvinkn Uimaseura            53.40   
Emma Veide  2005  Riihimen Uimaseura            54.49   
Janica Nieminen  2005  Hyvinkn Uimaseura            58.49   
Siiri Ruponen  2005  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 8.2 Eriaikainen ksien palautus               
                     
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura            40.21   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura            40.46   
Cinja vist  2003  Hyvinkn Uimaseura            40.84   
Tiia Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura            40.97   
Minka Jumppainen  2003  Riihimen Uimaseura            47.66   
Heidi Malinen  2003  Riihimen Uimaseura            48.01   
Emmi Aarresuo  2003  Riihimen Uimaseura            52.51   
                     
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura            29.78   
Emmi Mustakoski  1999  Riihimen Uimaseura            30.04   
Meri Parviainen  1998  Riihimen Uimaseura            30.24   
Anni Halonen  1999  Riihimen Uimaseura            32.61   
Mikaela Kulmala  2001  Riihimen Uimaseura            34.38   
Henna Ahlgren  2000  Riihimen Uimaseura            38.91   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkn Uimaseura            39.74   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  15:52 
 
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  16:09   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nico Peltonen  2005  Hyvinkn Uimaseura    37.27        1:18.42   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimen Uimaseura    46.41        1:34.56   
Juho Mantila  2005  Riihimen Uimaseura    46.68        1:35.60   
Niko Nokikuru  2005  Riihimen Uimaseura    46.62        1:39.81   
                     
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Oskar Turunen  2003  Riihimen Uimaseura    32.86        1:08.54   
Ville Savulahti  2003  Riihimen Uimaseura    34.22        1:08.67   
Olavi Mnnist  2003  Riihimen Uimaseura    36.20        1:16.80   
Niko Akkanen  2003  Riihimen Uimaseura    38.73        1:20.74   
Miikka Visto  2004  Riihimen Uimaseura    41.82        1:26.51   
Manu Rosendahl  2003  Riihimen Uimaseura    41.76        1:26.71   
Aapo Rasinmki  2003  Riihimen Uimaseura    45.04        1:34.15   
Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimen Uimaseura    44.24        1:34.35   
Olli Paukola  2003  Riihimen Uimaseura    45.89        1:36.29   
Chris Veide  2003  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikael Virtanen  2002  Riihimen Uimaseura    30.29        1:03.38   
Herkko Lajas  2001  Riihimen Uimaseura    31.46        1:05.33   
Oliver Juursoo  2001  Riihimen Uimaseura    32.80        1:08.75   
Oskari Niemi  2001  Hyvinkn Uimaseura    32.66        1:10.37   
Viljami Thnen  2002  Riihimen Uimaseura    33.76        1:10.52   
Timo Marttinen  2001  Hyvinkn Uimaseura    34.17        1:12.78   
Kasimir Riihel  2002  Riihimen Uimaseura    34.93        1:14.16   
                     
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    27.73        56.25   
Jasper Pullinen  1999  Riihimen Uimaseura    27.89        56.70   
Tuomas Saraneva  2000  Riihimen Uimaseura    28.37        59.54   
Otso Helstel  2000  Riihimen Uimaseura    29.83        1:01.29   
Ville Srkk  2000  Riihimen Uimaseura    29.91        1:03.07   
Valtteri Salmela  2000  Riihimen Uimaseura    32.22        1:07.60   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  16:09 
 
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  16:11   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Aino Kuusisto  2006  Nurmijrven Uinti    42.17        1:26.64   
Heli Kuisma  2006  Hyvinkn Uimaseura    41.07        1:28.45   
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamki  2004  Riihimen Uimaseura    34.61        1:12.35   
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura    36.49        1:15.41   
Julia Tuura  2004  Riihimen Uimaseura    36.61        1:15.76   
Sade Lukkaroinen  2004  Riihimen Uimaseura    38.77        1:21.15   
Anna-Maria Siivonen  2004  Riihimen Uimaseura    40.34        1:22.88   
Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura    38.94        1:23.23   
Meri Kultaranta  2004  Riihimen Uimaseura    41.74        1:30.93   
Ronja Welling  2005  Nurmijrven Uinti    44.67        1:37.65   
Helmi Romppanen  2004  Riihimen Uimaseura    47.63        1:41.14   
10  Siiri Ruponen  2005  Riihimen Uimaseura    50.31        1:43.28   
11  Saana Perkki  2005  Riihimen Uimaseura    50.86        1:47.86   
12  Vilmiina Weckman  2004  Riihimen Uimaseura    49.86        1:47.88   
Lumi Luoma  2005  Hyvinkn Uimaseura            DNS   
Sini Kaivola  2005  Nurmijrven Uinti            DNS   
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nikita Ravalt  2002  Riihimen Uimaseura    34.53        1:11.60   
Ronja Hellberg  2003  Riihimen Uimaseura    35.84        1:16.36   
Henna Riikonen  2002  Riihimen Uimaseura    38.47        1:18.89   
Miia iks  2003  Riihimen Uimaseura    41.98        1:27.63   
Ida Niklander  2002  Riihimen Uimaseura    45.04        1:34.25   
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamki  1998  Riihimen Uimaseura    29.13        59.12   
Roza Turunen  2000  Riihimen Uimaseura    29.68        1:00.94   
Mira Tarnanen  2000  Riihimen Uimaseura    30.89        1:05.00   
Noora Tuovinen  1998  Riihimen Uimaseura    31.99        1:05.89   
Aino Ruottu  2001  Riihimen Uimaseura    32.89        1:07.15   
Siiri Friman  2001  Riihimen Uimaseura    32.71        1:09.22   
Henna Kuivaniemi  2000  Riihimen Uimaseura    35.83        1:12.56   
Ronja Tuominen  2001  Riihimen Uimaseura    38.62        1:22.65   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner