2019-08-23   15:14:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Minimani Games 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Minimani Games 2016    Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  11:35   
  Järjestäjä  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 tammikuu 2016         
 
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Emma Haglund  2003  10  497  32.08  1:07.94  1:44.67    2:20.29   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:41.08                 
                     
Tara Korkiakoski  2003  418  32.14  1:09.52  1:50.23    2:28.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Wilma Lakanen  2003  389  34.43  1:13.65  1:53.20    2:32.16   
  Kokkolan Uimaseura  2:41.74                 
                     
Petra Kivi  2003  339  37.16  1:18.59  1:59.76    2:39.38   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:50.79                 
                     
Maija Björkholm  2003  334  35.88  1:17.26  1:59.06    2:40.20   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:42.00                 
                     
Ninni Eriksson  2003  330  36.82  1:19.10  2:02.22    2:40.78   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:46.27                 
                     
Sofia Nurkkala  2004  292  38.44  1:20.71  2:04.31    2:47.50   
  Kokkolan Uimaseura  2:48.32                 
                     
Aino Jerohin  2003  273  38.64  1:22.82  2:08.20    2:51.24   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:04.58                 
                     
Emma Jormanainen  2003  268  39.41  1:23.50  2:09.39    2:52.32   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:06.16                 
                     
10  Anniina Haarala  2004  264  39.03  1:23.59  2:08.88    2:53.21   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:48.86                 
                     
11  Milka-Maria Rasinpää  2003  249  39.54  1:24.48  2:10.98    2:56.63   
  Seinäjoen Uimarit-58  2:59.20                 
                     
12  Ella Jämsä  2003  239  40.11  1:26.73  2:14.28    2:59.10   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:19.07                 
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Henna Haipus  2001    567  32.14  1:05.52  1:39.56    2:14.29   
  Kempeleen Pyrintö  2:13.08                 
                     
Nelle Ojakippola  2001    531  32.20  1:06.85  1:42.42    2:17.25   
  Vieskan Uimarit  2:14.39                 
                     
Heta Järvenpää  2001    528  31.31  1:05.61  1:41.01    2:17.52   
  Haapajärven Kiilat  2:20.29                 
                     
Ina Pollari  2002    502  30.93  1:06.30  1:43.34    2:19.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:19.89                 
                     
Liina Salin  2002    425  34.43  1:12.65  1:51.34    2:27.75   
  Kokkolan Uimaseura  2:31.79                 
                     
Viivi Koivisto  2002    421  33.80  1:11.36  1:49.75    2:28.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:29.97                 
                     
Veera Lahtinen  2002  388  32.93  1:12.32  1:53.50    2:32.39   
  Kokkolan Uimaseura  2:34.45                 
                     
Wilma Elenius  2002  388  33.24  1:11.56  1:52.94    2:32.40   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  2:33.11                 
                     
Emily Majors  2002  372  33.80  1:12.49  1:53.09    2:34.53   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:36.15                 
                     
10  Stina Roth  2001  369  34.18  1:13.15  1:53.62    2:34.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:34.93                 
                     
11  Nea Nygård  2002  360  36.72  1:17.86  1:58.94    2:36.23   
  Kokkolan Uimaseura  2:53.94                 
                     
12  Tinja Harju  2002  304  37.30  1:19.94  2:03.59    2:45.33   
  Kokkolan Uimaseura  2:55.50                 
                     
13  Jessica Ingalsuo  2002  303  37.35  1:20.11  2:03.65    2:45.47   
  Kokkolan Uimaseura  2:44.97                 
                     
14  Erika Yli-Yrjänäinen  2001  286  36.73  1:18.18  2:03.00    2:48.62   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
15  Fanny Koivisto  2001  246  37.14  1:21.40  2:08.64    2:57.41   
  Kokkolan Uimaseura  2:48.54                 
                     
16  Julia Hietala  2001  237  39.50  1:25.16  2:12.33    2:59.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:54.24                 
                     
17  Jasmine Vikström  2002  208  41.62  1:30.77  2:20.87    3:07.33   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Petra Äkkinen  2000    550  31.12  1:06.00  1:41.37    2:15.66   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:16.20                 
                     
Heidi Kivioja  2000    504  31.39  1:06.26  1:43.34    2:19.63   
  Vieskan Uimarit  2:17.08                 
                     
Saana Luokkanen  1999    502  32.04  1:07.56  1:43.60    2:19.82   
  Kempeleen Pyrintö  2:19.78                 
                     
Iiris Saranpää  1999    501  31.90  1:07.20  1:43.88    2:19.91   
  Seinäjoen Uimarit-58  2:17.87                 
                     
Denize Korkiakoski  1999    500  31.00  1:06.02  1:43.92    2:20.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:18.59                 
                     
Tiia Pudas  1999    495  31.90  1:07.42  1:43.98    2:20.51   
  Vieskan Uimarit  2:20.86                 
                     
Ida-Maria Juntunen  1999    481  31.97  1:07.64  1:45.06    2:21.80   
  Kempeleen Pyrintö  2:19.26                 
                     
Emilia Kinnunen  2000    448  33.72  1:10.39  1:48.30    2:25.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:30.30                 
                     
Milja Lahtinen  1999    443  33.08  1:10.25  1:48.33    2:25.79   
  Kokkolan Uimaseura  2:22.10                 
                     
10  Roosa Mykkänen  2000    430  31.60  1:07.36  1:46.85    2:27.18   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:19.49                 
                     
11  Suvi Kannosto  1999  315  35.93  1:15.91  1:59.30    2:43.25   
  Seinäjoen Uimarit-58  2:44.36                 
                     
12  Ella Takalo  2000  295  38.88  1:21.74  2:04.62    2:46.96   
  Kempeleen Pyrintö  2:43.11                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  11:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner