2021-04-19   14:05:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 1

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Regions Årgangs Mesterskab G1    Udskriftsdato  31 oktober 2015   
  Stævne by      Udskriftstidspunkt  10:58   
  Arrangør  Region Sydsjælland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  31 oktober 2015         
 
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mille Bruun Høvring  2001  VAT Copenhagen-MK31    37.62        1:18.75   
Jamilla Bistrup  2001  Hvidovre Svømme Klub    37.63        1:18.91   
Therese Jetsmark Geiker  2001  TVS Tårnborg IF    38.74        1:21.30   
Cecilie Hjarsø  2001  VAT Copenhagen-MK31    38.34        1:23.16   
Amalie W. Olsen  2001  Herlufsholm Svømmeklub    39.93        1:23.69   
Sophia Lindegaard  2001  Nakskov Svømme Klub    39.83        1:24.32   
Nicoline Fejer  2001  Tune I.F. Svømmeafdeling    39.39        1:24.66   
Frida Toudal  2001  Rønne Svømme Klub    42.50        1:30.60   
Celine Nordal Jacobsen  2001  Svømmeklubben Syd    45.58        1:34.75   
10  Nikoline Bolvig Nielsen  2001  Vordingborg Svømme Klub    44.64        1:35.02   
11  Isabella Agnete Clausen  2001  Nakskov Svømme Klub    46.14        1:37.24   
12  Line Helene Jensen  2001  Slagelse Svømmeklub    44.98        1:37.37   
Noa Andersen  2001  Herlufsholm Svømmeklub            DNS   
Cecilie Zachariassen  2001  Næstved IF            DSQ  ESB ved 75 m 
Line Aarkrogh Steen  2001  Næstved IF            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Karoline Barrett  2002  Greve Svømmeklub    35.33        1:14.98   
Regitze Gotthard  2002  Slagelse Svømmeklub    37.66        1:17.99   
Emma Bruhn  2002  Herlufsholm Svømmeklub    38.34        1:21.67   
Victoria Bæts Kristensen  2002  Næstved IF    41.56        1:25.10   
Lærke Knak  2002  Tune I.F. Svømmeafdeling    43.74        1:31.96   
Nicoline Elmquist  2002  Herlufsholm Svømmeklub    44.08        1:33.53   
Mathilde Rasmussen  2002  Slagelse Svømmeklub    45.28        1:34.74   
Maja Wiegaard Hansen  2002  TVS Tårnborg IF    45.58        1:35.26   
Josefine M. Kristiansen  2002  Næstved IF    45.68        1:36.33   
10  Regitze Lund Frederiksen  2002  Vordingborg Svømme Klub    45.39        1:39.27   
11  Ida Bekker Poulsen  2002  Solrød Svømmeklub    47.80        1:40.25   
Anastasia Hansen  2002  Svømmeklubben Syd            DSQ  tyvstart 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  31 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  10:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner