2021-04-12   10:07:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Ungdoms-GP 4, Staffanstorp

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 1 (Finaler) - Per åldersgrupp utan mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per åldersgrupp utan mellantider 
 
  Tävling  Ungdoms Grand Prix 4    Utskriftsdatum  10 oktober 2015   
  Tävlingsort  Staffanstorp    Utskriftstid  14:33   
  Arrangör  Sk Triton         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 oktober 2015         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Felicia Lejox  2002  Simklubben Triton            2:22.90   
Sara Nobrell  2002  Simklubben Hajen            2:23.08   
Gabriella Wivsätter  2003  Simklubben Triton            2:26.29   
Nina Nolén  2002  Simklubben Triton            2:28.90   
Elsa Bitzén  2003  Simklubben Hajen            2:30.34   
Carolina Åsberg  2002  Simklubben Lödde            2:30.42   
Julia Larsson  2002  Simklubben Hajen            2:30.80   
Ella Gutenwik  2004  Simklubben Hajen            2:32.68   
Ella Jeppsson  2003  Simklubben Hajen            2:34.03   
10  Matilda Hoff  2003  Landskrona Simsällskap            2:35.62   
11  Lina Ostreus  2002  Simklubben Sydsim            2:37.09   
12  Olivia Skog  2002  Simklubben Lödde            2:39.99   
13  Josefin Dellhede  2003  Simsällskapet Iden            2:40.30   
14  Siri Bokander  2003  Simklubben Triton            2:40.55   
15  Johanna Melin  2003  Simklubben Sydsim            2:40.87   
16  Freja Werker  2003  Simklubben Hajen            2:42.28   
17  Julia Andersson  2003  Höganäs Simsällskap            2:42.58   
18  Mica Nolén  2004  Simklubben Triton            2:42.94   
19  Maja Blomliden  2004  Simklubben Triton            2:43.55   
20  Thea Dahlqvist  2003  Simklubben Hajen            2:43.99   
21  Malin Pålsson  2002  Simklubben Triton            2:47.85   
22  Wilma Rundblad  2003  Landskrona Simsällskap            2:48.35   
23  Linnéa Lindh  2003  Landskrona Simsällskap            2:48.51   
24  Hanna Barnell  2003  Simklubben Hajen            2:52.58   
25  Clara Huston  2003  Simklubben Hajen            2:52.94   
26  Tyra Öhlin  2004  Simklubben Triton            3:00.63   
27  Julia Stenström  2002  Simklubben Triton            3:01.62   
28  Olivia Pantzar  2004  Simklubben Hajen            3:02.72   
29  Zinna Bengtsson Nimander  2005  Simklubben Triton            3:07.67   
                     
 
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Klara Johansson  2001  Simklubben Sydsim            2:16.15   
Ida Widén  2001  Höganäs Simsällskap            2:18.52   
Isabelle Moreau  2001  Landskrona Simsällskap            2:18.54   
Ida Sandwång  2001  Landskrona Simsällskap            2:23.47   
Amalia Degler  2001  Simklubben Triton            2:28.62   
Kajsa Norell Dahlqvist  2001  Höganäs Simsällskap            2:28.88   
Felicity Fridh  2001  Simklubben Triton            2:29.11   
Ella Laurén  2001  Simklubben Hajen            2:31.74   
Elsa Assarsson  2001  Landskrona Simsällskap            2:35.34   
10  Emilia Eek  2001  Simklubben Sydsim            2:37.38   
11  Laura Dorenda  2001  Landskrona Simsällskap            2:45.09   
12  Emilia Stålhammar  2001  Simklubben Triton            2:51.32   
                     
 
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Frida Nordefell  2000  Simklubben Sydsim            2:21.91   
Vivianne Olsson  2000  Simklubben Lödde            2:22.35   
Hanna Nilsson  2000  Simklubben Hajen            2:27.03   
Thea Lindström  2000  Simklubben Triton            2:27.46   
Saga Miderbäck  2000  Simklubben Lödde            2:27.64   
Isabella Lagnerup  2000  Simklubben Sydsim            2:27.93   
Cornelia Forsgren  2000  Simklubben Triton            2:31.26   
Nora Öhlin  2000  Simklubben Triton            3:08.00   
                     
 
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
My Rydgren  1999  Landskrona Simsällskap            2:10.22   
Sofia Heimsten  1997  Simklubben Sydsim            2:14.75   
Elin Johannesson  1999  Landskrona Simsällskap            2:16.36   
Li Björner Oh  1998  Simklubben Hajen            2:20.63   
Amanda Karlsson  1998  Simklubben Hajen            2:22.90   
Thelma Jöhncke  1999  Höganäs Simsällskap            2:22.98   
Malin Svensson  1999  Simklubben Hajen            2:26.09   
Elin Rundblad  1999  Landskrona Simsällskap            2:26.54   
Tilda Vesterlund Kocsis  1999  Simklubben Sydsim            2:28.35   
10  Wilma Heij-Lindholm  1999  Simklubben Sydsim            2:28.52   
11  Heidi Winberg  1999  Höganäs Simsällskap            2:35.55   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  10 oktober 2015 
Licensierad till: Simklubben Triton  Utskriftstid  14:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner