2020-01-26   23:52:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne VI39

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  03 oktober 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:14   
  Arrangør  VI39 Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 oktober 2015         
 
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Krydder Grønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Casper Koch Henriksen  2002      34.05        1:15.23   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Lucas Burmester  2002      35.96        1:20.52   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
William Jensen  2002      47.57        1:48.24   
  Swim Team Tåstrup                   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Krydder Grønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mikkel Jørgensen  2003      32.56        1:12.54   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Joakim Køhn  2003      34.31        1:14.49   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Peter Vinge-Maigaard  2003      37.47        1:21.53   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Noah Bred  2003      43.09        1:38.26   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
Marius Nielsen  2003      45.05        1:41.60   
  Glostrup Svømme Klub                   
                     
Jonas Reimer Christensen  2003      47.88        1:44.13   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
Zilas Aarestrup  2003      49.65        1:47.97   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
William Wetterstein Gervø  2003      50.66        1:54.82   
  Swim Team Tåstrup                   
                     
Oscar Frejwald Christians  2003              DNS   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Krydder Grønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Andreas Ivang Ladefoged  2004      43.20        1:41.18   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
Jeppe Kjær  2004      49.30        1:48.40   
  Swim Team Tåstrup                   
                     
Kalle Gerner Knudsen  2004      58.83        2:17.21   
  Swim Team Tåstrup                   
                     
Anton Hvistendahl Fabel  2004              DNS   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2016 
Sponsor: Krydder Grønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Gaard  2006      45.33        1:35.33   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Frederik Stender-Petersen  2005      52.39        1:59.09   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
William Bendix Schmidt  2005      55.06        2:11.72   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
William Bogø  Andersen  2005      1:03.86        2:29.90   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  03 oktober 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark