2020-02-21   05:09:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne VI39

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  03 oktober 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  16:37   
  Arrangør  VI39 Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 oktober 2015         
 
 
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2016 
Sponsor: Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Helsingør K3 Piger 1  2002              2:08.90   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Mathilde Schrøder  2002      33.40        33.40   
  Cornelia Vâmosi  2004      32.99        1:06.39   
  Mathilde Maria Thorsen  2004      31.66        1:38.05   
  Linnea Hietala  2004      30.85        2:08.90   
                     
Gsc Piger  2004              2:14.16   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
  Roseline Løkkegaard  2004      32.66        32.66   
  Emma Hansen  2004      32.02        1:04.68   
  Sophia Bøttger  2004      33.25        1:37.93   
  Amalie Brammer Kærgaard  2004      36.23        2:14.16   
                     
Helsingør K3 Piger 2  2002              2:16.71   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Pil Sylvander  2003      36.35        36.35   
  Mia Mørk Kuramoto  2003      34.11        1:10.46   
  Fiona Burmester  2003      33.23        1:43.69   
  Olivia Ida Madsen  2003      33.02        2:16.71   
                     
Vi39 Turbo Tøser  2004              2:19.46   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
  Clara Hartvig-Olsen  2004      36.11        36.11   
  Liva Lund Hansen  2005      35.65        1:11.76   
  Caroline Veggerby  2003      31.30        1:43.06   
  Lærke Blond  2003      36.40        2:19.46   
                     
Helsingør K3 Piger 3  2002              2:24.55   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Ellen A. Skov  2003      36.29        36.29   
  Freja Stenbækgård  2003      34.96        1:11.25   
  Amalie Kolstrup-Timm  2003      36.92        1:48.17   
  Ulrikke Juul Søeborg  2003      36.38        2:24.55   
                     
Helsingør Barbies 1  2002              2:35.63   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Johanne Weber  2005      39.50        39.50   
  Caroline Villum Færch  2005      37.24        1:16.74   
  Caroline Trøjgaard  2005      38.95        1:55.69   
  Emmely Östman Pedersen  2005      39.94        2:35.63   
                     
Glostrup Piger 1  2004              2:47.95   
  Glostrup Svømme Klub                   
  Malene Langvad  2004      42.94        42.94   
  Freya Ry Nielsen  2005      43.73        1:26.67   
  Thea Mikkelsen  2005      42.49        2:09.16   
  Antoinette Zafra  2005      38.79        2:47.95   
                     
Helsingør Barbies 2  2002              2:52.80   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Kristine G. Skjærbæk  2004      42.75        42.75   
  Ida Sophie Hinsch Olsen  2004      45.13        1:27.88   
  Josefine Westergaard  2004      40.05        2:07.93   
  Rebecca Maria Bagger  2005      44.87        2:52.80   
                     
Vi39 Youngstars  2006              3:05.36   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
  Alma Møller-Ern  2006      44.36        44.36   
  Laura Kall  2005      51.50        1:35.86   
  Lykke Jørgensen  2006      51.10        2:26.96   
  Annika Køhn  2005      38.40        3:05.36   
                     
10  Helsingør Barbies 3  2002              3:06.06   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Mathilde Ramsgaard  2005      43.09        43.09   
  Lucca Kanstrup-Clausen  2006      46.60        1:29.69   
  Silvia Martinsen  2007      52.42        2:22.11   
  Frida Mille Nielsen  2005      43.95        3:06.06   
                     
11  T1 Piger  2004              3:06.22   
  Swim Team Tåstrup                   
  Camille Cueto Rasmussen  2006      48.47        48.47   
  Sofie Korczak  2004      48.34        1:36.81   
  Helena Fogh Kronborg  2005      47.48        2:24.29   
  Dicte Laurberg Vedel  2006      41.93        3:06.22   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  03 oktober 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  16:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark