2021-03-06   13:02:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:20   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 syyskuu 2015         
 
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: FAST 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Mäkinen  1995    712          32.24   
  Uinti Tampere                   
Carita Luukkanen  1996    678          32.78   
  Uinti Tampere                   
Sonja Pentti  1999    599          34.16   
  Swimming Jyväskylä                   
Réka Vécsei  2002    574          34.64   
  Miskolc                   
Ada Alajääskö  1998    546          35.22   
  Tatu Tampere                   
Julia Korva  1999    539          35.37   
  Octopus Lohja                   
Elina Karinkanta  2000    522          35.76   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Selma Soininen  1999    505          36.16   
  Swimming Jyväskylä                   
Roosa Oja  2000    493          36.44   
  Uinti Tampere                   
10  Saara Sojolin  2001    464          37.20   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
11  Heini Hammar  1999    453          37.49   
  Uinti Tampere                   
12  Viràg Csenge Tàtrai  2003    446          37.69   
  Miskolc                   
13  Kanerva Kinnunen  2004    444          37.75   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
14  Rita Valkama  1999    439          37.87   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Iida Vallenius  1999    432          38.08   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
16  Mari Kausiala  1997    429          38.18   
  Tatu Tampere                   
17  Oona Ahinko  2001    413          38.65   
  Vesihelmen Uimaseura                   
18  Saara Svahn  2001    413          38.67   
  Jämsänkosken Ilves                   
19  Aino Puomila  1992    399          39.12   
  Tatu Tampere                   
20  Natalie Soive  1999    394          39.27   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
21  Kincsõ Chuhai  2001    380          39.74   
  Miskolc                   
22  Essi Laine  2000    364          40.31   
  Tatu Tampere                   
23  Siiri Konkka  2004    359          40.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
24  Mai Multimäki  2000    348          40.94   
  Uinti Tampere                   
25  Meeri Yli-Äyhö  2004    332          41.56   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
26  Heini Käkönen  2000    328          41.75   
  Swimming Jyväskylä                   
27  Melissa Talvio  2001    306          42.70   
  Swimming Jyväskylä                   
28  Ilona Juuri  2002    285          43.75   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
29  Heta Laatikainen  2002    250          45.67   
  Valkeakosken Uimaseura                   
30  Noora Kuparinen  2004    221          47.59   
  Swimming Jyväskylä                   
31  Nea Parkatti  2004    212          48.23   
  Swimming Jyväskylä                   
32  Moona Korpikoski  2005    198          49.33   
  Nokian Pyry                   
33  Amanda Malminen  2004    190          50.04   
  Nokian Pyry                   
34  Julia Rauhala  2006    184          50.57   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
35  Susanna Virtanen  2004    177          51.24   
  Kangasalan Urheilijat 68                   
36  Jenna Luoma  2005    174          51.51   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
37  Erica Tomperi  2004    167          52.20   
  Nokian Pyry                   
38  Laura Valonen  2003    166          52.39   
  Uinti Tampere                   
39  Aada Tourunen  2004    160          53.05   
  Swimming Jyväskylä                   
40  Jemina Vainio  2004    129          56.88   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
41  Oona Turunen  2006    123          57.89   
  Kankaanpään Uimarit                   
42  Saga Peltolehto  2003    120          58.32   
  Nokian Pyry                   
43  Olivia Talvitie  2006    118          58.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
44  Nella Kortteinen  2007    115          59.17   
  Uinti Tampere                   
45  Silva Salonniemi  2006    110          1:00.07   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
46  Aada Lehtoniemi  2005    99          1:02.20   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
47  Ida Kupiainen  2004    93          1:03.45   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
48  Julia Leppälahti  2006    59          1:13.59   
  Uinti Tampere                   
Aino Salonen  2001              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
Elvira Lydén  2006              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Lotta Jokinen  2000              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Pinja Kallio  2004              DSQ   
  Kankaanpään Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner