2021-03-06   11:57:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 syyskuu 2015         
 
 
Laji 4, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: A-Nosturimiehet 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Attila Kiss  1996    611  28.60  1:02.08  1:40.19    2:09.19   
  Miskolc                   
                     
Kasper Jämsä  1997    610  28.05  1:00.81  1:38.23    2:09.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Wilhelm Suominen  1999    598  27.42  1:00.87  1:40.96    2:10.11   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Pietari Virta  1997    596  27.94  1:01.13  1:40.24    2:10.24   
  Tatu Tampere                   
                     
Olli Soramies  1998    528  27.84  1:03.54  1:43.14    2:15.60   
  Voikkaan Viesti                   
                     
Kaj Smeds  1998    525  28.27  1:03.30  1:43.64    2:15.86   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Joona Korhonen  2000    509  29.48  1:03.55  1:44.05    2:17.28   
  Tatu Tampere                   
                     
Jakob Sievers  2000    475  28.23  1:02.38  1:46.31    2:20.41   
  Uinti Tampere                   
                     
Jan Rif  1998    475  29.26  1:06.29  1:48.93    2:20.41   
  Tatu Tampere                   
                     
10  Atte Somero  1999    472  29.36  1:04.63  1:47.49    2:20.79   
  Lahden Kaleva                   
                     
11  Joni Aaltonen  1999    443  28.60  1:05.39  1:48.34    2:23.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
12  Pyry Nurmilo  1999    418  30.61  1:08.21  1:52.73    2:26.57   
  Tatu Tampere                   
                     
13  Väinö Kilpeläinen  1999    381  30.01  1:11.18  1:54.83    2:31.11   
  Tatu Tampere                   
                     
14  Hugo Enroth  2001    376  33.23  1:11.70  1:56.84    2:31.76   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
15  Niklas Uitto  2000    364  31.29  1:09.82  1:54.97    2:33.44   
  Uinti Tampere                   
                     
16  Joona Lehtonen  2001    359  33.64  1:13.89  1:57.80    2:34.16   
  Tatu Tampere                   
                     
17  Joona Tikka  2000    356  31.56  1:11.08  1:58.35    2:34.67   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
18  Oskari Neuvonen  2000    343  29.49  1:10.96  2:00.04    2:36.52   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
19  Perttu Mikkola  2001    330  33.16  1:13.67  2:02.14    2:38.61   
  Nokian Pyry                   
                     
20  Tatu Hapuoja  2003    329  34.97  1:15.14  2:01.64    2:38.80   
  Uinti Tampere                   
                     
21  Axel Olander  2002    311  34.81  1:14.15  2:07.21    2:41.64   
  Nokian Pyry                   
                     
22  Pirkka Perkola  2001    310  34.95  1:14.81  2:04.28    2:41.83   
  Tatu Tampere                   
                     
23  Marcus Forsel  2003    308  32.58  1:15.09  2:05.50    2:42.20   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
24  Joona Syrjäkoski  2000    308  35.19  1:18.61  2:06.35    2:42.33   
  Tatu Tampere                   
                     
25  Eemeli Leinonen  2002    302  33.11  1:12.74  2:03.93    2:43.26   
  Uinti Tampere                   
                     
26  Veeti Raivio  2000    300  35.66  1:19.23  2:06.80    2:43.60   
  Tatu Tampere                   
                     
27  Veeti Veijonen  2001    298  33.68  1:16.53  2:06.95    2:43.99   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
28  Petr Pankratov  2002    292  37.13  1:19.24  2:07.81    2:45.11   
  Tatu Tampere                   
                     
29  Sami Kukkonen  2000    287  34.10  1:19.48  2:08.43    2:46.18   
  Tatu Tampere                   
                     
30  Santeri Herpola  2003    283  35.49  1:16.74  2:08.76    2:46.81   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
31  Jami Ihalainen  2003    282  36.95  1:21.21  2:07.54    2:47.07   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
32  Pekka Vilmunen  2001    280  36.36  1:22.72  2:08.76    2:47.41   
  Tatu Tampere                   
                     
33  Pavel Pankratov  2004    270  37.44  1:20.64  2:11.93    2:49.50   
  Tatu Tampere                   
                     
34  Mio Harju  2002    269  36.77  1:20.84  2:12.09    2:49.72   
  Tatu Tampere                   
                     
35  Lassi Niemi  2004    254  36.44  1:19.83  2:13.41    2:52.99   
  Tatu Tampere                   
                     
36  Akseli Hakala  2003    237  39.74  1:22.69  2:16.20    2:57.13   
  Uinti Tampere                   
                     
37  Joona Kortteinen  2003    209  43.57  1:29.42  2:21.22    3:04.68   
  Uinti Tampere                   
                     
Pieti Raunio  2002              DSQ   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Walentin Koskinen  2000              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner