2021-03-06   13:00:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:22   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 syyskuu 2015         
 
 
Laji 3, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: A-Nosturimiehet 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emma Nieminen  1996    640  30.60  1:05.58  1:47.95    2:22.96   
  Uinti Tampere                   
                     
Tiia Puolakka  1998    637  30.87  1:08.29  1:50.09    2:23.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Iida Reini  2000    606  31.87  1:09.41  1:51.85    2:25.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Merina Suoranta  1999    600  30.80  1:08.04  1:51.99    2:26.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Veera Rinne  1998    552  33.00  1:10.96  1:54.80    2:30.10   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Miia Hurskainen  1992    550  30.91  1:09.65  1:54.51    2:30.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Noora Poutanen  1999    550  32.81  1:12.01  1:56.49    2:30.36   
  Tatu Tampere                   
                     
Amanda Saari  2000    545  32.07  1:11.71  1:55.04    2:30.74   
  Tatu Tampere                   
                     
Roosa Mäkinen  1999    538  30.96  1:11.32  1:55.13    2:31.46   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Emilia Potkonen  1998    533  31.55  1:13.71  1:56.11    2:31.86   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Pinja Penttilä  2001    492  33.63  1:16.00  2:00.04    2:36.05   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
12  Csenge Chuhai  2001    491  34.46  1:13.36  1:59.36    2:36.14   
  Miskolc                   
                     
13  Aino Puomila  1992    470  32.54  1:12.60  2:02.59    2:38.36   
  Tatu Tampere                   
                     
14  Camilla Tyven  2001    466  34.19  1:16.31  2:03.38    2:38.84   
  Nokian Pyry                   
                     
15  Olga Koskinen  2002    459  35.87  1:16.00  2:03.05    2:39.62   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
16  Suvi Kurth  2001    451  33.11  1:14.45  2:03.46    2:40.56   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
17  Mari Kausiala  1997    449  34.09  1:15.62  2:04.48    2:40.80   
  Tatu Tampere                   
                     
18  Jenni Moisio  2002    439  35.19  1:17.81  2:06.10    2:42.03   
  Nokian Pyry                   
                     
19  Sara Virtanen  2002    438  34.47  1:16.99  2:04.43    2:42.19   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
20  Emma von Dickoff  2002    420  34.64  1:17.67  2:05.45    2:44.51   
  Uinti Tampere                   
                     
21  Nea Virta  1996    418  32.30  1:15.30  2:05.07    2:44.76   
  Uinti Tampere                   
                     
22  Vivian Heräjärvi  2001    417  36.48  1:17.82  2:07.32    2:44.86   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
23  Anni Aro  2001    389  36.02  1:19.31  2:09.02    2:48.71   
  Nokian Pyry                   
                     
24  Sini Tuominen  2000    383  33.14  1:18.09  2:09.60    2:49.55   
  Uinti Tampere                   
                     
25  Peppi Palokangas  2002    381  37.35  1:21.50  2:11.00    2:49.86   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
26  Ella Ekman  2003    368  37.98  1:22.25  2:13.10    2:51.79   
  Uinti Tampere                   
                     
27  Anni Matikainen  2001    359  37.31  1:23.23  2:13.51    2:53.23   
  Nokian Pyry                   
                     
28  Emmi Manninen  2004    352  40.70  1:26.13  2:15.04    2:54.41   
  Tatu Tampere                   
                     
29  Noora Leppänen  2001    351  39.32  1:24.52  2:15.78    2:54.59   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
30  Siiri Arjanmaa  2004    343  35.01  1:20.19  2:16.96    2:55.96   
  Uinti Tampere                   
                     
31  Amanda Paukkunen  2002    339  35.19  1:25.44  2:16.67    2:56.55   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
32  Lotta Isola  2003    339  38.38  1:26.45  2:16.69    2:56.57   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
33  Kiia Kinnunen  2003    338  36.91  1:22.99  2:15.27    2:56.74   
  Uinti Tampere                   
                     
34  Iris Hanski  2003    323  39.23  1:24.73  2:18.08    2:59.49   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
35  Petra Puronurmi  2000    322  40.15  1:26.71  2:17.77    2:59.64   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
36  Elina Palojärvi  2002    296  39.15  1:27.74  2:24.78    3:04.69   
  Uinti Tampere                   
                     
37  Aada Hakala  2004    286  43.27  1:29.63  2:22.95    3:06.88   
  Uinti Tampere                   
                     
38  Eeva Paapio  2001    286  38.70  1:29.29  2:23.41    3:06.95   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
39  Adeliina Kaarlenkaski  2004    270  40.28  1:32.32  2:28.41    3:10.48   
  Uinti Tampere                   
                     
Anna Rantanen  2001              DNF   
  Uinti Tampere                   
                     
Armi Auvinen  2000              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
Salla Rantala  2004              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner