2021-03-06   13:10:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:53   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 syyskuu 2015         
 
 
Laji 20, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: MokkaMestarit 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jaakko Rautalin  1989    730          25.10   
  Uinti Tampere                   
Petja Yritys  1993    613          26.61   
  Tatu Tampere                   
Antti Rantanen  1992    544          27.69   
  Kampuksen Plaani                   
Deny Belaic  1998    519          28.13   
  Tatu Tampere                   
Danila Dobrzhanskiy  1998    512          28.26   
  Swimming Jyväskylä                   
Janne Virtanen  1964    465          29.18   
  Speedo Masters Finland                   
Elias Päivinen  1997    447          29.55   
  Swimming Jyväskylä                   
Jaakko Kokko  1999    413          30.34   
  Tatu Tampere                   
Lauri Elomaa  2000    400          30.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
10  Aku Luukko  1997    363          31.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
11  Arttu Heikkinen  2000    359          31.79   
  Uinti Tampere                   
12  Kalle Hepojoki  2000    315          33.23   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Pyry Sirola  1999    219          37.49   
  Kangasalan Urheilijat 68                   
14  Atte Vehkala  2002    166          41.13   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Lev Vlasov  2007    133          44.19   
  Uinti Tampere                   
16  Patrik Pihlajamäki  2002    133          44.25   
  Kankaanpään Uimarit                   
17  Timo Elo  2004    128          44.79   
  Swimming Jyväskylä                   
18  Vilho Tikkanen  2005    114          46.60   
  Swimming Jyväskylä                   
19  Sisu Sorri  2005    111          46.92   
  Swimming Jyväskylä                   
20  Lasse Purmonen  1985    110          47.14   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
21  Miklas Pikkuhuhta  2005    102          48.34   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
22  Markus Koskinen  2005    90          50.32   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
23  Atte Nieminen  2004    89          50.58   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
24  Topi Salminen  2004    77          52.98   
  Nokian Pyry                   
25  Antte Säilä  2004    77          53.04   
  Uinti Tampere                   
26  Joona Kurppa  2004    75          53.42   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
27  Joona Talja  2007    63          56.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
28  Valtteri Pellinen  2007    60          57.73   
  Uinti Tampere                   
29  Mikael Tuohioja  2005    57          58.47   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
30  Sebastian Sojolin  2006    53          59.87   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Anton Passoja  2006              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Ivan Chupakhin  2005              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Sauli Gummerus  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner