2020-01-20   22:58:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

13.12. Pe ilta

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2013    Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Hämeenlinna    Tulostusaika  13:44   
  Järjestäjä  HäUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 joulukuu 2013         
 
 
Laji 4, 800m Vapaauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Lotta Jacobson  1998  659  1:05.39  2:15.38  3:26.12  4:36.90  9:12.75   
  Helsingfors Simsällskap        5:47.41  6:57.98  8:07.12       
                     
Eveliina Pihkamäki  1998  650  1:05.37  2:15.37  3:26.07  4:36.94  9:15.09   
  Riihimäen Uimaseura        5:47.84  6:59.05  8:09.20       
                     
Aada Alastalo  1998  627  1:05.96  2:15.75  3:26.66  4:37.69  9:21.87   
  Helsingfors Simsällskap        5:48.87  7:00.02  8:11.38       
                     
Meri Parviainen  1998  615  1:04.43  2:15.24  3:27.01  4:39.14  9:25.38   
  Hyvinkään Uimaseura        5:51.60  7:03.82  8:15.76       
                     
Viola Kilpeläinen  1998  592  1:06.17  2:15.97  3:27.31  4:39.85  9:32.91   
  Helsingfors Simsällskap        5:53.43  7:07.31  8:20.76       
                     
Sanna-Riikka Räihä  1998  559  1:06.17  2:18.45  3:31.41  4:45.85  9:43.71   
  Oulun Uinti 1906        6:01.82  7:17.35  8:32.63       
                     
Suvi Karppinen  1998  552  1:09.53  2:23.68  3:37.39  4:51.64  9:46.20   
  Mikkelin Uimaseura        6:05.65  7:19.62  8:34.02       
                     
Anna Jantunen  1998  550  1:08.59  2:21.96  3:36.13  4:50.31  9:46.91   
  Swimming Club Nurmijärvi        6:04.90  7:19.40  8:34.49       
                     
Ella-Noora Haanpää  1998    550  1:06.61  2:20.97  3:35.89  4:50.74  9:46.93   
  Rauman Uimaseura        6:05.34  7:19.77  8:34.41       
                     
10  Lotta Hämäläinen  1998    549  1:09.41  2:23.60  3:37.19  4:51.17  9:47.32   
  Helsingfors Simsällskap        6:05.94  7:19.69  8:34.54       
                     
11  Iida-Maria Rantanen  1998    511  1:07.93  2:21.94  3:37.26  4:53.44  10:01.35   
  Uinti Tampere        6:09.79  7:26.44  8:44.41       
                     
12  Sonja Portin  1998    505  1:06.98  2:20.22  3:35.31  4:51.50  10:03.98   
  Oulun Lohet        6:08.56  7:27.41  8:46.03       
                     
13  Alina Katajisto  1998    494  1:08.51  2:23.03  3:40.42  4:59.06  10:08.20   
  Swimming Club Nurmijärvi        6:16.90  7:33.53  8:52.25       
                     
14  Aleksandra Ockenström  1998    467  1:08.44  2:23.51  3:39.28  4:57.91  10:19.62   
  Salon Uimarit        6:17.63  7:38.25  9:00.21       
                     
15  Tytti Karjalainen  1998    447  1:09.34  2:26.32  3:45.25  5:07.03  10:29.10   
  Oulun Lohet        6:27.59  7:49.48  9:10.94       
                     
16  Amanda Kielo  1998    439  1:10.96  2:28.13  3:48.29  5:09.01  10:32.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku        6:31.34  7:52.03  9:13.81       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner