2020-01-22   04:59:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

13.12. Pe ilta

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2013    Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Hämeenlinna    Tulostusaika  13:44   
  Järjestäjä  HäUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 joulukuu 2013         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti 2T15+2P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aui  1997  18  771          1:51.97   
  Aurajoen Uinti                   
  Roosa Mört  1999      29.58        29.58   
  Santeri Horst  1997      30.51        1:00.09   
  Iida Reini  2000      29.04        1:29.13   
  Nikita Saunonen  1997      22.84        1:51.97   
                     
Raisu  1997  14  750          1:53.00   
  Raision Urheilijat                   
  Eveliina Kallio  1999      29.53        29.53   
  Juho Grönblom  1998      30.31        59.84   
  Oskari Soini  1997      26.65        1:26.49   
  Sara Kazi  1999      26.51        1:53.00   
                     
Rius  1997  12  741          1:53.43   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Katariina Pihkamäki  1998      32.63        32.63   
  Mikael Laakso  1997      29.64        1:02.27   
  Niko Mäkelä  1998      24.95        1:27.22   
  Eveliina Pihkamäki  1998      26.21        1:53.43   
                     
Cetus 1  1997  10  723          1:54.41   
  Cetus Espoo                   
  Christoffer Fredrikson  1997      27.52        27.52   
  Sini Koivu  1999      33.68        1:01.20   
  Pontus Kaisti  1997      26.30        1:27.50   
  Aino Otava  1999      26.91        1:54.41   
                     
Hss  1997  717          1:54.68   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Viola Kilpeläinen  1998      30.02        30.02   
  Bruce Clayhills  1997      30.70        1:00.72   
  Santeri Hölttä  2000      27.19        1:27.91   
  Viivi Aliklaavu  1998      26.77        1:54.68   
                     
Laus  1997  702          1:55.50   
  Lahden Uimaseura                   
  Kasper Jämsä  1997      27.53        27.53   
  Sanni Ikonen  1998      33.94        1:01.47   
  Melek Ayarci  1999      29.08        1:30.55   
  Remi Tolppala  1997      24.95        1:55.50   
                     
Uita  1997  700          1:55.61   
  Uinti Tampere                   
  Suvi Huhtanen  1999      30.55        30.55   
  Werneri Koskinen  1998      30.51        1:01.06   
  Alma Lumio  1999      29.36        1:30.42   
  Arto Auri  1997      25.19        1:55.61   
                     
Swim  1997  699          1:55.70   
  Swimming Jyväskylä                   
  Selma Soininen  1999      31.59        31.59   
  Miika Pentti  1997      29.37        1:00.96   
  Elias Päivinen  1997      27.28        1:28.24   
  Jenni Lampi  2000      27.46        1:55.70   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner