2021-11-28   06:14:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Osallistujaluettelo
Hössö-uinnit
Paikka: Järjestäjä: HSS
Allas: 25m syys 25, 2021 to syys 25, 2021
2 200m Vapaauinti Miehet
P14
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 137 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit 2:07.77
2007 FIN
2 60 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap 2:14.10
2007 FIN
3 65 Onni Tuohino Helsingfors Simsällskap 2:36.59
2008 FIN
4 210 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry 2:36.76
2007 FIN
5 243 Leevi Immonen 2007 Lahden Uimaseura FIN 2:38.63
6 212 Väinö Linnermo 2008 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:38.84
7 254 Ivan Fadeechev 2007 Lahden Uimaseura FIN 2:41.06
8 211 Joel Väisänen 2007 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:43.33
9 323 Leo Nieminen 2007 ORCA Helsinki FIN 2:46.38
10 205 Matias Väisänen 2008 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:52.19
11 8 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:11.83
12 89 Kasper Karihtala 2010 Helsingfors Simsällskap FIN
13 248 Raman Bajalan 2007 Lahden Uimaseura FIN
14 308 Alexander Lostedt 2007 Octopus Lohja FIN
15 217 Aapo Ellonen 2009 Tuusulan Uimaseura ry FIN
16 152 Renaldo Rosental 2007 Helsingin Uimarit FIN
17 97 Niilo Pyhältö 2008 Helsingfors Simsällskap FIN
18 139 Veikko Moilanen 2007 Helsingin Uimarit FIN
19 147 Niilo Kommeri 2007 Helsingin Uimarit FIN
20 315 Alvar Tuomenoksa 2008 Octopus Lohja FIN
21 103 Okko Aapola 2009 Helsingfors Simsällskap FIN
M
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 296 Alex Lydman 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:52.92
2 224 Santeri Hulkko 2000 Lahden Uimaseura FIN 1:54.45
3 304 Nikolas Ruotsalo 2006 Octopus Lohja FIN 2:09.25
4 249 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura FIN 2:12.51
5 245 Antero Ruban 2004 Lahden Uimaseura FIN 2:14.56
6 202 Martti Karesjoki 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:16.20
7 54 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:16.89
8 167 Urho Käkelä 2005 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 2:22.12
9 252 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura FIN 2:24.90
10 2 Hugo Haverinen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:25.11
11 140 Otso Koskela 2005 Helsingin Uimarit FIN 2:29.60
12 141 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit FIN 2:35.05
13 175 Patrick Tiihonen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 2:40.28
14 176 Jasu Haapaniemi 2006 Keravan Uimarit FIN 2:42.20
15 134 Bruuno Aleksanteri Patrakka 2005 Helsingin Uimarit FIN
16 187 Viacheslav Kononenko 1974 Simmis Wanda ry FIN
17 122 Max Walther 2003 HTU Stadi FIN
18 220 Artem Khotenovskii 2006 Tuusulan Uimaseura ry FIN
19 351 Kendro Bobkov 2006 Uimaseura Aquila FIN
20 353 Juuso Heikkola 2006 Uimaseura Aquila FIN
25-09-2021 15.21.47 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Helsingfors Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner