2020-02-25   13:24:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Stevna - Klaksvík

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Skipaðir riðlar Kapping 7
Skipaðir riðlar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  31 May 2019   
  Staður  Klaskvík    Prentað kl.  18:09   
  Fyrireikari  Svimjielagið Ægir         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  01 June 2019         
 
 
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur  Finalur (6) 
Føroyskt met Senior: Kristina Elin Thomsen (1998) 27.67 2012-05-11 
Føroyskt met Junior: Kristina Elin Thomsen (1998) 27.67 2012-05-11 
 
Riðil 1 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
               
61  Lea Osberg Højsted  2008    Ægir    25m  44.59 
71  Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008    Ægir    25m  41.19 
43  Oddvá Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    25m  43.98 
80  Tabita Hvannastein  2008    Ægir    25m  52.77 
               

 
Riðil 2 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
67  Lena R. Loburak  2007    Ægir    25m  40.07 
18  Bjørk L Sørensen  2004    SUÐUROYAR    25m  36.99 
41  Bára D. Nattestad  2004    Havnar    25m  36.10 
62  Birna Isholm  2006    Ægir    25m  36.15 
77  Róa Trygvadóttir  2008    Ægir    25m  37.83 
56  Durita M. Askham  2008    Ægir    25m  40.27 

 
Riðil 3 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
47  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  35.16 
50  Sólja Sigmundardóttir  2005    Havnar    25m  34.76 
46  Bjørg Ólavsdóttir  2004    Havnar    25m  34.56 
25  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  34.68 
26  Signa Vár Dávadóttir  1998    Havnar    25m  34.95 
14  Lilja D Jacobsen  2003    SUÐUROYAR    25m  35.88 

 
Riðil 4 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
40  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    25m  34.51 
Elin Christiansen  2004    SUÐUROYAR    25m  33.46 
66  Malan Jóhansdóttir  2004    Ægir    25m  32.62 
35  Anna Højgaard  2004    Havnar    25m  33.02 
63  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  34.11 
72  Bjørt A. Sigurðsson  2004    Ægir    25m  34.52 

 
Riðil 5 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
16  Lea Midjord  2002    SUÐUROYAR    25m  32.06 
73  Sólvá A. Sigurðsson  2002    Ægir    25m  31.75 
76  Rebekka Trygvadóttir  2004    Ægir    25m  30.97 
17  Petra A. Nielsen  2003    SUÐUROYAR    25m  31.63 
64  Jonna Joensen  2005    Ægir    25m  31.99 
75  Sofía Toftegaard  2006    Ægir    25m  32.20 

 
Riðil 6 (6) 
 
ID  Geil  Navn  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
27  Ronja Ró Í Dímun  2004    Havnar    25m  30.47 
59  Barbara Debes  2000    Ægir    25m  29.73 
29  Vár E. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  27.86 
65  Signhild Joensen  2000    Ægir    25m  29.58 
20  Alisa Vestergård  2003    SUÐUROYAR    25m  30.40 
31  Elisabeth Erlendsdóttir  2005    Havnar    25m  30.62 

 
 

Stovnað av WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  31 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjifelagið Ægir  Prentað kl.  18:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark