2019-10-20   05:37:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arena-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arena-uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  11:20   
  Järjestäjä  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aatos Courtiol Lummaa  2010  10A202  ÅSK    25m     
Eliel Fey  2010    ÅSK    25m     
Harald Nummela  2005  05B227  ÅSK    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Carlos Sadiku  2006  06B081  ÅSK    25m     
Jan Virransuo  2008  08A764  AUi    25m     
Ismail Fedulin  2006  06B125  ÅSK    25m     
Aarne Lehtonen  2009  09A412  ÅSK    50m  1:17.11  1:16.11 
Jesse Rinne  2010  10A072  AUi    25m     
Eino Rantala  2011  11A067  ÅSK    25m     
Lauri Seppälä  2010  10A220  ÅSK    25m     
Vilho Arnell  2008  08A683  ÅSK    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Eloranta  2008  08A682  ÅSK    50m  1:10.79  1:09.79 
Onni Ahvamaa  2008  08A549  RaisU    25m  1:00.88  1:00.88 
Max Kulmala  2008  08A338  UiKaa    25m  55.90  55.90 
Juuso Silfver  2007  07A547  AUi    50m  56.77  55.77 
Urho Lumiainen  2008  08A333  AUi    50m  56.86  55.86 
Aarni Sonkkila  2009  09A447  UiKaa    25m  58.94  58.94 
Aukusti Lempiäinen  2009  09A351  RaisU    25m  1:02.71  1:02.71 
Kasper Snickars  2008  08A666  ÅSK    25m  1:13.23  1:13.23 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eliel Lintula  2007  07A564  UiKaa    50m  55.31  54.31 
Veikka Lehtonen  2008  08A403  AUi    25m  53.24  53.24 
Arttu Carne  2007  07A768  RaisU    50m  53.03  52.03 
Taito Aaltonen  2009  09A283  ÅSK    50m  50.28  49.28 
Topi Heinonen  2008  08A404  UiKaa    50m  52.26  51.26 
Eetu Ääri  2010  10A019  UiKaa    50m  53.59  52.59 
Frans Sagulin  2008  08A365  RaisU    25m  53.35  53.35 
Onni Kolhi  2009  09A265  RaisU    50m  55.52  54.52 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eino Polari  2006  06A879  AUi    50m  49.44  48.44 
Venuel Anton  2008  08A566  RaisU    25m  47.76  47.76 
Thomas Salonen  2009  09A270  RaisU    50m  45.94  44.94 
Miika Tuominen  2005  05B183  UiKaa    50m  43.39  42.39 
Aaron Hannula  2005  05A690  UiKaa    50m  43.45  42.45 
Miska Käär  2009  09A160  RaisU    25m  46.91  46.91 
Eero Carne  2009  09A205  RaisU    50m  49.38  48.38 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    25m  48.49  48.49 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roope Koskela  2007  07A255  RaisU    50m  38.72  37.72 
Aleksi Sinisalo  2006  06A680  Cetus    25m  36.51  36.51 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  35.84  34.84 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  30.31  30.31 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  33.15  33.15 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    25m  35.70  35.70 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  37.95  36.95 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  39.61  38.61 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  11:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner