2019-08-23   16:20:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arena-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 50m VU T9, 11, 13, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
298  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  27.77  26.77   
306  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  28.26  27.26   
439  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  30.47  29.47   
282  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  29.49  29.49   
317  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  50 m  30.57  29.57   
409  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  31.30  30.30   
408  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  25 m  30.60  30.60   
496  Tolvanen Anu  1982  AUi  82A131  25 m  31.20  31.20   
325  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  31.96  31.96   
10  319  Pinta Isla  2002  RaisU  02A828  25 m  31.98  31.98   
11  281  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  25 m  32.13  32.13   
12  458  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  32.13  32.13   
13  330  Virta Kerttu  2006  RaisU  06A088  50 m  33.65  32.65   
14  293  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  33.67  32.67   
15  445  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  32.69  32.69   
16  406  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  50 m  34.18  33.18   
17  402  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  34.70  33.70   
18  520  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  34.27  34.27   
19  529  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  50 m  35.54  34.54   
20  475  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  36.31  35.31   
21  459  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  36.58  35.58   
22  351  Hautamäki Veera  2006  RaisU  06A779  25 m  36.39  36.39   
23  410  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m  36.45  36.45   
24  431  Oravasaari Jemina  2006  LaiJy  06B116  25 m  36.49  36.49   
25  545  Salmela Nea  2006  LUS  06A357  50 m  38.99  37.99   
26  535  Sonkkila Inari  2006  UiKaa  06B121  25 m  38.25  38.25   
27  514  Hiekka Aleksandra  2004  UiKaa  04A282  25 m  38.48  38.48   
28  297  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  50 m  40.92  39.92   
29  380  Räty Saimi  2005  RaisU  05B179  25 m  40.92  40.92   
30  349  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  41.36  41.36   
31  378  Wahlroos Armi  2006  RaisU  06B072  25 m  41.43  41.43   
32  354  Riionheimo Noora  2006  RaisU  06A873  25 m  41.82  41.82   
33  552  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  25 m  42.35  42.35   
34  334  Salminen Ida  2005  RaisU  05A502  25 m  42.52  42.52   
35  551  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  25 m  42.53  42.53   
36  366  Karvonen Matilda  2009  RaisU  09A209  25 m  42.54  42.54   
37  382  Kummila Milja  2008  RaisU  08A604  25 m  42.67  42.67   
38  425  Kivi Liia  2007  ÅSK  07A970  50 m  44.31  43.31   
39  381  Kummila Maisa  2006  RaisU  06B052  25 m  45.25  45.25   
40  420  Nygård Emma  2008  ÅSK  08A773  50 m  49.54  48.54   
41  523  Ääri Ella  2011  UiKaa  11A003  50 m  51.06  50.06   
42  370  Kinos Siiri  2010  RaisU  10A080  50 m  52.69  51.69   
43  503  Liljeberg Anna  2010  AUi  10A105  25 m  52.78  52.78   
44  504  Rinnola Inkeri  2010  AUi  10A126  50 m  53.98  52.98   
45  355  Kaila Aada  2009  RaisU  09A127  25 m  53.27  53.27   
46  363  Helkkala Veera  2006  RaisU  06A911  25 m  53.66  53.66   
47  374  Back Bea  2009  RaisU  09A288  25 m  57.08  57.08   
48  422  Paasimaa Jenna  2010  ÅSK  10A200  50 m  1:00.62  59.62   
49  379  Soininen Senni  2009  RaisU  09A396  25 m  1:00.84  1:00.84   
50  508  Fernández Mieronkoski Joanna  2009  AUi  09A461  50 m  1:04.47  1:03.47   
51  384  Koskinen Sara  2010  RaisU  10A205  25 m       
52  385  Hankavuori Mona  2009  RaisU  09A510  25 m       
53  387  Lobbas Vivi  2012  RaisU  12A013  25 m       
54  388  Lobbas Frida  2010  RaisU  10A219  25 m       
55  390  Töykkälä Vilma  2010  RaisU  10A225  25 m       
56  392  Mäkelä Mona  2008  RaisU  08A818  25 m       
57  394  Pajula Hilla  2009  RaisU    25 m       
58  417  Allén Heta  2007  ÅSK  07A950  25 m       
59  424  Jalonen Senni  2006  ÅSK  06B131  25 m       
60  499  Nelimarkka Ida  2008  AUi  08A624  25 m       
61  512  niittymäki alina  2009  AUi    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:07 
 
2_S
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
301  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  25.13  24.13   
328  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  27.04  27.04   
557  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  28.61  27.61  JÄL 
399  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  29.04  28.04   
430  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  28.61  28.61   
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  28.74  28.74   
548  Nieminen Marko  1977  LUS  77A129  50 m  29.81  28.81   
398  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  30.78  29.78   
432  Oravasaari Jami  2004  LaiJy  04B330  25 m  29.96  29.96   
10  291  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  50 m  31.42  30.42   
11  331  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  50 m  31.62  30.62   
12  320  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  30.81  30.81   
13  346  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  32.83  31.83   
14  403  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  34.90  33.90   
15  405  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  34.66  34.66   
16  292  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  36.28  35.28   
17  347  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  25 m  36.21  36.21   
18  518  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  50 m  37.52  36.52   
19  517  Aaltonen Dani  2006  UiKaa  06A335  25 m  37.77  37.77   
20  383  Anton Venuel  2008  RaisU  08A566  25 m  39.31  39.31   
21  360  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  50 m  42.24  41.24   
22  524  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  50 m  43.19  42.19   
23  357  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  50 m  45.32  44.32   
24  369  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  25 m  44.72  44.72   
25  362  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  25 m  44.75  44.75   
26  553  Kettunen Oskari  2009  LUS  09A326  25 m  45.11  45.11   
27  555  Sadiku Carlos  2006  ÅSK  06B081  25 m  46.13  46.13   
28  364  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m  47.00  47.00   
29  554  Salmela Niko  2009  LUS  09A414  25 m  47.03  47.03   
30  389  Rantanen Arttu  2010  RaisU  10A222  50 m  49.18  48.18   
31  481  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  50 m  49.92  48.92   
32  365  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  25 m  50.30  50.30   
33  373  Lempiäinen Aukusti  2009  RaisU  09A351  25 m  51.87  51.87   
34  412  Aaltonen Taito  2009  ÅSK  09A283  25 m  51.93  51.93   
35  413  Eloranta Eemeli  2008  ÅSK  08A682  25 m  53.19  53.19   
36  367  Kolhi Onni  2009  RaisU  09A265  25 m  54.37  54.37   
37  494  Rinne Jesse  2010  AUi  10A072  25 m  54.84  54.84   
38  414  Arnell Vilho  2008  ÅSK  08A683  25 m  55.46  55.46   
39  371  Latomaa Aarre  2010  RaisU  10A079  25 m  57.11  57.11   
40  423  Courtiol Lummaa Aatos  2010  ÅSK  10A202  50 m  1:01.95  1:00.95   
41  368  Ahvamaa Onni  2008  RaisU  08A549  25 m  1:00.97  1:00.97   
42  558  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  25 m  1:02.13  1:02.13  JÄL 
43  415  Lehtonen Aarne  2009  ÅSK  09A412  25 m  1:11.12  1:11.12   
44  533  Rantanen Oliver  2009  UiKaa  09A379  25 m  1:20.73  1:20.73   
45  386  Loukine Anto  2010  RaisU  10A210  25 m       
46  391  Suvitie Veikka Elmeri  2010  RaisU  10A227  25 m       
47  393  Mäkelä Alex  2009  RaisU  09A534  25 m       
48  418  Fedulin Ismail  2006  ÅSK  06B125  25 m       
49  419  Rantala Eino  2011  ÅSK  11A067  25 m       
50  421  Fey Eliel  2010  ÅSK    25 m       
51  426  Seppälä Lauri  2010  ÅSK  10A220  25 m       
52  433  Elo Mikael  2004  LaiJy  04B336  25 m       
53  507  Lam Thanh Kiet  2008  AUi  08A742  25 m       
54  509  Hautala Viktor  2008  AUi    25 m       
55  536  Saarinen Anton  2010  UiKaa  10A208  25 m       
56  559  Nummela Harald  2005  ÅSK  05B227  25 m      JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:07 
 
3_S
Laji 3, 400m VU T14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
313  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  50 m  4:34.18  4:26.18   
322  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  4:29.41  4:29.41   
318  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  4:29.84  4:29.84   
314  Suomäki Vuokko  2001  RaisU  01A939  50 m  4:46.09  4:38.09   
315  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  4:41.36  4:41.36   
332  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  4:56.71  4:56.71   
441  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  4:56.81  4:56.81   
455  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  5:10.18  5:02.18   
337  Rauhanen Nelli  2005  RaisU  05A585  25 m  5:03.47  5:03.47   
10  282  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  50 m  5:12.14  5:04.14   
11  444  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  5:21.01  5:13.01   
12  287  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  50 m  5:21.28  5:13.28   
13  449  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  5:21.28  5:13.28   
14  341  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  5:13.68  5:13.68   
15  296  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  5:25.28  5:17.28   
16  281  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  25 m  5:18.55  5:18.55   
17  285  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  50 m  5:32.97  5:24.97   
18  290  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  50 m  5:34.50  5:26.50   
19  451  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  5:35.86  5:27.86   
20  294  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  50 m  5:39.08  5:31.08   
21  293  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  5:44.41  5:36.41   
22  284  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  50 m  5:45.63  5:37.63   
23  324  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  25 m  5:41.95  5:41.95   
24  289  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  5:52.98  5:44.98   
25  473  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m  5:48.88  5:48.88   
26  450  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  6:06.03  5:58.03   
27  472  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  50 m  6:13.52  6:05.52   
28  446  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  6:41.99  6:33.99   
29  526  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  7:01.88  7:01.88   
30  522  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:07 
 
4_S
Laji 4, 400m VU P15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
303  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  4:01.12  4:01.12   
304  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  4:06.78  4:06.78   
321  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  50 m  4:50.13  4:42.13   
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  50 m  4:57.80  4:49.80   
443  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  4:51.10  4:51.10   
467  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  5:11.92  5:03.92   
395  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  5:07.18  5:07.18   
295  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  25 m  5:09.98  5:09.98   
480  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m  5:10.15  5:10.15   
10  278  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  50 m  5:25.35  5:17.35   
11  288  Laurila Aarne  2006  Cetus  06A667  25 m  5:17.79  5:17.79   
12  283  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  50 m  5:36.26  5:28.26   
13  452  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m  5:30.61  5:30.61   
14  462  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  5:52.44  5:44.44   
15  292  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  6:06.93  5:58.93   
16  286  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  25 m  6:04.28  6:04.28   
17  478  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m       
18  515  Rantanen Eerik  2004  UiKaa  04A293  25 m       
19  532  Tuominen Miika  2005  UiKaa  05B183  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
5_S
Laji 5, 50m PU Masters N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
438  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  50 m  30.18  29.18   
441  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  50 m  31.48  30.48   
437  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  50 m  42.12  41.12   
550  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  25 m  44.76  44.76   
496  Tolvanen Anu  1982  AUi  82A131  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
6_S
Laji 6, 50m PU Masters M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
300  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  50 m  28.51  27.51   
539  Mäkitalo Tapio  1970  Speedo  70A137  50 m  29.23  28.23   
538  Heimo Jaakko  1968  Speedo  68A038  25 m  28.32  28.32   
540  Kähkönen Tommi  1970  Speedo  70A157  50 m  30.82  29.82   
442  Nordström Tero  1968  AUi  68A074  50 m  32.20  31.20   
310  Korhonen Ari  1972  RaisU  72A050  50 m  32.95  31.95   
537  Kälviäinen Vesa  1968  SUH  68A054  50 m  33.46  32.46   
436  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  50 m  33.73  32.73   
435  Nurmi Taito  1961  AUi  61A012  50 m  37.53  36.53   
10  299  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  37.78  36.78   
11  548  Nieminen Marko  1977  LUS  77A129  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
7_S
Laji 7, 100m RU N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
307  Uusküla Emma  2002  RaisU  02A310  25 m  1:11.45  1:11.45   
318  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  1:19.27  1:19.27   
281  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  50 m  1:23.04  1:20.04   
333  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  1:23.40  1:23.40   
466  Maude Ronja  2005  AUi  05A886  25 m  1:23.64  1:23.64   
289  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  1:31.40  1:28.40   
444  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  1:31.42  1:28.42   
449  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  1:32.03  1:29.03   
284  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  50 m  1:34.40  1:31.40   
10  450  Ele Veera  2006  AUi  06A310  25 m  1:32.84  1:32.84   
11  323  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  25 m  1:32.85  1:32.85   
12  465  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:37.20  1:34.20   
13  290  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  25 m  1:34.23  1:34.23   
14  513  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:34.50  1:34.50   
15  445  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  1:35.47  1:35.47   
16  400  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  50 m  1:39.86  1:36.86   
17  451  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:37.35  1:37.35   
18  456  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  1:38.15  1:38.15   
19  493  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  25 m  1:38.35  1:38.35   
20  520  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  1:40.72  1:40.72   
21  345  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:40.82  1:40.82   
22  545  Salmela Nea  2006  LUS  06A357  25 m  1:40.86  1:40.86   
23  463  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  1:41.57  1:41.57   
24  516  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  1:41.97  1:41.97   
25  543  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  25 m  1:42.36  1:42.36   
26  472  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  50 m  1:45.98  1:42.98   
27  293  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  1:46.59  1:43.59   
28  339  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  1:43.60  1:43.60   
29  446  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  1:48.48  1:45.48   
30  546  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  50 m  1:52.83  1:49.83   
31  343  Järvi Sofia  2007  RaisU  07A178  50 m  1:54.77  1:51.77   
32  410  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  50 m  1:55.06  1:52.06   
33  542  Jokinen Matilda  2008  LUS  08A029  50 m  1:55.75  1:52.75   
34  324  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  50 m  1:58.51  1:55.51   
35  342  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  50 m  2:01.82  1:58.82   
36  348  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  1:59.83  1:59.83   
37  500  Hirvensalo Elsa  2008  AUi  08A585  50 m  2:06.27  2:03.27   
38  479  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  2:09.41  2:06.41   
39  506  Kiukkonen Veera  2008  AUi  08A600  25 m  2:06.96  2:06.96   
40  381  Kummila Maisa  2006  RaisU  06B052  25 m  2:07.97  2:07.97   
41  382  Kummila Milja  2008  RaisU  08A604  25 m  2:13.18  2:13.18   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
8_S
Laji 8, 100m RU M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
404  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  1:19.57  1:19.57   
443  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  1:19.96  1:19.96   
295  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  50 m  1:24.13  1:21.13   
396  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  1:23.94  1:23.94   
467  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  1:24.95  1:24.95   
557  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  1:28.47  1:25.47  JÄL 
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  50 m  1:29.72  1:26.72   
395  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  1:27.55  1:27.55   
480  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  1:30.75  1:27.75   
10  405  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  50 m  1:36.44  1:33.44   
11  403  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:36.99  1:33.99   
12  286  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  50 m  1:37.99  1:34.99   
13  453  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  25 m  1:36.51  1:36.51   
14  288  Laurila Aarne  2006  Cetus  06A667  25 m  1:38.07  1:38.07   
15  347  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  25 m  1:38.09  1:38.09   
16  336  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  50 m  1:41.45  1:38.45   
17  283  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  50 m  1:41.68  1:38.68   
18  279  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  25 m  1:39.77  1:39.77   
19  547  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  50 m  1:49.03  1:46.03   
20  462  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  1:52.03  1:49.03   
21  549  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  50 m  1:52.36  1:49.36   
22  344  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  1:52.30  1:52.30   
23  498  Anttila Otto  2007  AUi  07A823  50 m  1:56.27  1:53.27   
24  365  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  50 m  1:58.06  1:55.06   
25  481  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  50 m  1:59.20  1:56.20   
26  517  Aaltonen Dani  2006  UiKaa  06A335  25 m  1:59.20  1:59.20   
27  376  Lehtinen Matias  2007  RaisU  07A853  25 m  2:18.54  2:18.54   
28  492  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  25 m  2:20.88  2:20.88   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
9_S
Laji 9, 50m SU T9, 11, 13, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
306  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  29.19  29.19   
298  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  25 m  29.52  29.52   
308  Kuusisto Sylvia  2003  RaisU  03A137  50 m  31.19  30.19   
313  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m  32.13  32.13   
307  Uusküla Emma  2002  RaisU  02A310  50 m  33.34  32.34   
317  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  25 m  32.44  32.44   
407  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  34.02  33.02   
408  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  50 m  36.72  35.72   
319  Pinta Isla  2002  RaisU  02A828  25 m  36.25  36.25   
10  490  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  50 m  38.58  37.58   
11  294  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  38.99  38.99   
12  330  Virta Kerttu  2006  RaisU  06A088  25 m  39.74  39.74   
13  409  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m  40.57  40.57   
14  402  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  42.35  41.35   
15  475  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  42.64  41.64   
16  406  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  42.31  42.31   
17  493  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  50 m  43.67  42.67   
18  521  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  50 m  44.09  43.09   
19  522  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  50 m  44.16  43.16   
20  474  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  25 m  45.20  45.20   
21  350  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  45.70  45.70   
22  428  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  46.57  46.57   
23  551  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  50 m  48.47  47.47   
24  334  Salminen Ida  2005  RaisU  05A502  25 m  47.58  47.58   
25  465  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  48.78  47.78   
26  380  Räty Saimi  2005  RaisU  05B179  25 m  48.19  48.19   
27  416  Keski-Korsu Vilma  2009  ÅSK  09A415  50 m  49.73  48.73   
28  297  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  48.78  48.78   
29  354  Riionheimo Noora  2006  RaisU  06A873  50 m  51.19  50.19   
30  529  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  25 m  50.23  50.23   
31  363  Helkkala Veera  2006  RaisU  06A911  25 m  50.95  50.95   
32  355  Kaila Aada  2009  RaisU  09A127  25 m  51.16  51.16   
33  552  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  25 m  51.22  51.22   
34  514  Hiekka Aleksandra  2004  UiKaa  04A282  50 m  54.03  53.03   
35  411  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m  53.53  53.53   
36  531  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  50 m  54.63  53.63   
37  479  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  55.78  54.78   
38  375  Pulkkinen Peppi  2009  RaisU  09A377  25 m  54.93  54.93   
39  370  Kinos Siiri  2010  RaisU  10A080  50 m  56.13  55.13   
40  523  Ääri Ella  2011  UiKaa  11A003  25 m  56.36  56.36   
41  377  Mäkinen Miina  2009  RaisU  09A363  25 m  59.10  59.10   
42  495  Ahvas Sofia  2010  AUi  10A077  50 m  1:01.29  1:00.29   
43  417  Allén Heta  2007  ÅSK  07A950  25 m  1:00.63  1:00.63   
44  374  Back Bea  2009  RaisU  09A288  25 m  1:05.93  1:05.93   
45  379  Soininen Senni  2009  RaisU  09A396  25 m  1:07.53  1:07.53   
46  420  Nygård Emma  2008  ÅSK  08A773  25 m       
47  422  Paasimaa Jenna  2010  ÅSK  10A200  25 m       
48  424  Jalonen Senni  2006  ÅSK  06B131  25 m       
49  425  Kivi Liia  2007  ÅSK  07A970  25 m       
50  499  Nelimarkka Ida  2008  AUi  08A624  25 m       
51  504  Rinnola Inkeri  2010  AUi  10A126  25 m       
52  511  Tuominen Elsi  2005  AUi  05B225  25 m       
53  535  Sonkkila Inari  2006  UiKaa  06B121  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
10_S
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
312  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  30.31  30.31   
556  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  25 m  33.15  33.15  JÄL 
447  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  35.84  34.84   
448  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m  35.70  35.70   
291  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  25 m  36.51  36.51   
398  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  37.95  36.95   
346  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  38.72  37.72   
460  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  39.61  38.61   
532  Tuominen Miika  2005  UiKaa  05B183  50 m  43.39  42.39   
10  518  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  50 m  43.45  42.45   
11  369  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  50 m  45.94  44.94   
12  360  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  25 m  46.91  46.91   
13  383  Anton Venuel  2008  RaisU  08A566  25 m  47.76  47.76   
14  364  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  50 m  49.38  48.38   
15  484  Polari Eino  2006  AUi  06A879  50 m  49.44  48.44   
16  471  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  25 m  48.49  48.49   
17  412  Aaltonen Taito  2009  ÅSK  09A283  50 m  50.28  49.28   
18  530  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  50 m  52.26  51.26   
19  365  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  50 m  53.03  52.03   
20  524  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  50 m  53.59  52.59   
21  486  Lehtonen Veikka  2008  AUi  08A403  25 m  53.24  53.24   
22  357  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  25 m  53.35  53.35   
23  525  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  50 m  55.31  54.31   
24  367  Kolhi Onni  2009  RaisU  09A265  50 m  55.52  54.52   
25  481  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  50 m  56.77  55.77   
26  483  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  50 m  56.86  55.86   
27  527  Kulmala Max  2008  UiKaa  08A338  25 m  55.90  55.90   
28  534  Sonkkila Aarni  2009  UiKaa  09A447  25 m  58.94  58.94   
29  371  Latomaa Aarre  2010  RaisU  10A079  25 m  59.09  59.09   
30  368  Ahvamaa Onni  2008  RaisU  08A549  25 m  1:00.88  1:00.88   
31  373  Lempiäinen Aukusti  2009  RaisU  09A351  25 m  1:02.71  1:02.71   
32  413  Eloranta Eemeli  2008  ÅSK  08A682  50 m  1:10.79  1:09.79   
33  558  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  25 m  1:13.23  1:13.23  JÄL 
34  415  Lehtonen Aarne  2009  ÅSK  09A412  50 m  1:17.11  1:16.11   
35  414  Arnell Vilho  2008  ÅSK  08A683  25 m       
36  418  Fedulin Ismail  2006  ÅSK  06B125  25 m       
37  419  Rantala Eino  2011  ÅSK  11A067  25 m       
38  421  Fey Eliel  2010  ÅSK    25 m       
39  423  Courtiol Lummaa Aatos  2010  ÅSK  10A202  25 m       
40  426  Seppälä Lauri  2010  ÅSK  10A220  25 m       
41  494  Rinne Jesse  2010  AUi  10A072  25 m       
42  510  Virransuo Jan  2008  AUi  08A764  25 m       
43  555  Sadiku Carlos  2006  ÅSK  06B081  25 m       
44  559  Nummela Harald  2005  ÅSK  05B227  25 m      JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
11_S
Laji 11, 100m SU T12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
305  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  1:02.59  1:02.59   
315  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  1:05.52  1:05.52   
314  Suomäki Vuokko  2001  RaisU  01A939  25 m  1:10.37  1:10.37   
407  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  1:15.86  1:13.86   
282  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  50 m  1:16.59  1:14.59   
326  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  25 m  1:16.60  1:16.60   
287  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  50 m  1:18.84  1:16.84   
455  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  1:17.87  1:17.87   
333  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  1:19.67  1:19.67   
10  513  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:20.84  1:20.84   
11  294  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  50 m  1:24.01  1:22.01   
12  400  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  25 m  1:22.71  1:22.71   
13  289  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  1:25.73  1:23.73   
14  323  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  25 m  1:24.19  1:24.19   
15  456  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  1:26.57  1:24.57   
16  541  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  1:28.53  1:28.53   
17  345  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:30.91  1:30.91   
18  284  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  25 m  1:31.05  1:31.05   
19  293  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  1:34.31  1:32.31   
20  519  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  1:34.14  1:34.14   
21  410  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m  1:34.34  1:34.34   
22  546  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  25 m  1:37.78  1:37.78   
23  339  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  50 m  1:40.31  1:38.31   
24  544  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  25 m  1:38.44  1:38.44   
25  528  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  1:44.42  1:44.42   
26  342  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  1:45.15  1:45.15   
27  459  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  25 m  1:53.84  1:53.84   
28  381  Kummila Maisa  2006  RaisU  06B052  25 m  1:57.06  1:57.06   
29  477  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  1:59.40  1:59.40   
30  485  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  50 m  2:09.39  2:07.39   
31  501  Viitanen Kira  2006  AUi  06B028  25 m  2:12.48  2:12.48   
32  382  Kummila Milja  2008  RaisU  08A604  25 m       
33  500  Hirvensalo Elsa  2008  AUi  08A585  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
12_S
Laji 12, 100m SU P13, 15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
300  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  25 m  1:01.88  1:01.88   
328  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  1:12.74  1:12.74   
396  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  1:12.79  1:12.79   
295  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  50 m  1:16.62  1:14.62   
278  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  1:17.35  1:17.35   
404  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  1:24.21  1:22.21   
427  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  25 m  1:26.17  1:26.17   
279  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  25 m  1:26.60  1:26.60   
352  Hämäläinen Veeti  2006  RaisU  06A784  25 m  1:27.82  1:27.82   
10  283  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  50 m  1:30.27  1:28.27   
11  292  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  1:32.33  1:30.33   
12  286  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  25 m  1:30.37  1:30.37   
13  452  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m  1:30.50  1:30.50   
14  344  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  1:33.52  1:33.52   
15  358  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  50 m  1:38.29  1:36.29   
16  482  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  1:38.16  1:38.16   
17  464  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  1:41.49  1:41.49   
18  340  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  25 m  1:43.57  1:43.57   
19  476  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  50 m  1:52.77  1:50.77   
20  478  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m  1:54.40  1:54.40   
21  361  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  25 m  1:54.93  1:54.93   
22  461  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  1:57.07  1:55.07   
23  491  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  25 m  1:57.42  1:57.42   
24  376  Lehtinen Matias  2007  RaisU  07A853  25 m       
25  488  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m       
26  497  Milovanov Benjamin  2008  AUi  08A554  25 m       
27  498  Anttila Otto  2007  AUi  07A823  25 m       
28  505  Kouvonen Urho  2008  AUi  08A602  25 m       
29  507  Lam Thanh Kiet  2008  AUi  08A742  25 m       
30  547  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
13_S
Laji 13, 100m SKU Masters N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
496  Tolvanen Anu  1982  AUi  82A131  25 m  1:20.33  1:20.33   
437  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  1:34.24  1:34.24   
550  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  25 m  1:37.66  1:37.66   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
14_S
Laji 14, 100m SKU Masters M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
538  Heimo Jaakko  1968  Speedo  68A038  25 m  1:05.43  1:05.43   
540  Kähkönen Tommi  1970  Speedo  70A157  25 m  1:09.33  1:09.33   
539  Mäkitalo Tapio  1970  Speedo  70A137  25 m  1:11.84  1:11.84   
310  Korhonen Ari  1972  RaisU  72A050  25 m  1:16.57  1:16.57   
436  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  25 m  1:18.32  1:18.32   
537  Kälviäinen Vesa  1968  SUH  68A054  25 m  1:23.02  1:23.02   
435  Nurmi Taito  1961  AUi  61A012  25 m  1:24.62  1:24.62   
299  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  25 m  1:32.13  1:32.13   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
15_S
Laji 15, 50m RU T9, 11, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
397  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  33.19  31.69   
306  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  36.85  35.35   
329  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  36.53  36.53   
496  Tolvanen Anu  1982  AUi  82A131  25 m  37.04  37.04   
325  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  38.16  38.16   
317  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  25 m  39.88  39.88   
327  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m  42.03  42.03   
285  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  25 m  42.83  42.83   
335  Sihvo Julia  2006  RaisU  06A269  25 m  43.62  43.62   
10  290  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  25 m  43.83  43.83   
11  458  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  43.99  43.99   
12  400  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  50 m  46.71  45.21   
13  541  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  45.53  45.53   
14  296  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  25 m  45.56  45.56   
15  349  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  47.41  47.41   
16  521  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  47.53  47.53   
17  516  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  48.17  48.17   
18  468  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  52.43  50.93   
19  380  Räty Saimi  2005  RaisU  05B179  25 m  50.97  50.97   
20  551  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  25 m  52.35  52.35   
21  354  Riionheimo Noora  2006  RaisU  06A873  25 m  53.62  53.62   
22  531  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  25 m  53.71  53.71   
23  526  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  54.93  54.93   
24  411  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m  55.20  55.20   
25  363  Helkkala Veera  2006  RaisU  06A911  25 m  57.08  57.08   
26  552  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  25 m  57.09  57.09   
27  434  Rauhala Hippu  2010  Pyry  10A021  25 m  57.63  57.63   
28  355  Kaila Aada  2009  RaisU  09A127  50 m  1:00.72  59.22   
29  370  Kinos Siiri  2010  RaisU  10A080  25 m  1:05.44  1:05.44   
30  375  Pulkkinen Peppi  2009  RaisU  09A377  25 m  1:07.15  1:07.15   
31  379  Soininen Senni  2009  RaisU  09A396  25 m  1:08.75  1:08.75   
32  377  Mäkinen Miina  2009  RaisU  09A363  25 m  1:17.24  1:17.24   
33  374  Back Bea  2009  RaisU  09A288  25 m  1:18.04  1:18.04   
34  523  Ääri Ella  2011  UiKaa  11A003  25 m  1:28.68  1:28.68   
35  499  Nelimarkka Ida  2008  AUi  08A624  25 m       
36  503  Liljeberg Anna  2010  AUi  10A105  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
16_S
Laji 16, 50m RU P10, 12, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
440  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  40.71  40.71   
515  Rantanen Eerik  2004  UiKaa  04A293  25 m  41.68  41.68   
278  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  42.23  42.23   
405  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  45.03  45.03   
346  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  47.03  45.53   
347  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  25 m  45.58  45.58   
470  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  46.84  46.84   
369  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  50 m  54.48  52.98   
527  Kulmala Max  2008  UiKaa  08A338  25 m  52.99  52.99   
10  471  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  25 m  54.71  54.71   
11  532  Tuominen Miika  2005  UiKaa  05B183  25 m  54.73  54.73   
12  364  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m  58.89  58.89   
13  530  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  25 m  59.42  59.42   
14  357  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  50 m  1:02.45  1:00.95   
15  367  Kolhi Onni  2009  RaisU  09A265  50 m  1:06.84  1:05.34   
16  525  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  50 m  1:07.72  1:06.22   
17  533  Rantanen Oliver  2009  UiKaa  09A379  25 m  1:06.58  1:06.58   
18  489  Vantala Wille  2009  AUi  09A203  25 m  1:06.75  1:06.75   
19  373  Lempiäinen Aukusti  2009  RaisU  09A351  25 m  1:07.31  1:07.31   
20  505  Kouvonen Urho  2008  AUi  08A602  25 m  1:10.89  1:10.89   
21  483  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  25 m  1:12.17  1:12.17   
22  368  Ahvamaa Onni  2008  RaisU  08A549  25 m       
23  371  Latomaa Aarre  2010  RaisU  10A079  25 m       
24  383  Anton Venuel  2008  RaisU  08A566  25 m       
25  433  Elo Mikael  2004  LaiJy  04B336  25 m       
26  507  Lam Thanh Kiet  2008  AUi  08A742  25 m       
27  553  Kettunen Oskari  2009  LUS  09A326  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
17_S
Laji 17, 200m VU T12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
302  Vira Anna  2002  RaisU  02A074  25 m  2:06.69  2:06.69   
308  Kuusisto Sylvia  2003  RaisU  03A137  25 m  2:10.84  2:10.84   
326  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  50 m  2:28.51  2:24.51   
439  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  2:33.39  2:33.39   
520  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  2:46.79  2:46.79   
445  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  2:51.05  2:47.05   
514  Hiekka Aleksandra  2004  UiKaa  04A282  25 m  2:47.23  2:47.23   
350  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  2:58.06  2:58.06   
428  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  3:24.86  3:24.86   
10  297  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m       
11  477  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m       
12  479  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  25 m       
13  485  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  25 m       
14  490  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m       
15  501  Viitanen Kira  2006  AUi  06B028  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
18_S
Laji 18, 200m VU P13, 15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
303  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  1:52.85  1:52.85   
304  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  1:56.10  1:56.10   
399  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  2:12.30  2:08.30   
321  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  50 m  2:17.52  2:13.52   
448  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m  2:24.27  2:24.27   
320  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  2:29.62  2:29.62   
447  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  25 m  2:29.74  2:29.74   
430  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  2:36.47  2:36.47   
403  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  2:52.02  2:48.02   
10  460  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  25 m  2:58.92  2:58.92   
11  464  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  3:02.30  3:02.30   
12  488  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m  3:25.29  3:25.29   
13  461  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m       
14  476  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  25 m       
15  482  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m       
16  484  Polari Eino  2006  AUi  06A879  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
19_S
Laji 19, 100m VU N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
305  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  56.54  56.54   
311  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:00.73  1:00.73   
337  Rauhanen Nelli  2005  RaisU  05A585  50 m  1:04.19  1:02.19   
329  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:03.63  1:03.63   
326  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  25 m  1:05.53  1:05.53   
316  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  25 m  1:07.15  1:07.15  JÄL 
408  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  25 m  1:08.91  1:08.91   
296  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  1:11.14  1:09.14   
333  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  1:09.55  1:09.55   
10  409  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  1:11.94  1:09.94   
11  284  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  50 m  1:13.72  1:11.72   
12  469  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m  1:11.82  1:11.82   
13  402  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  1:15.57  1:13.57   
14  541  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  1:13.84  1:13.84   
15  513  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:16.26  1:16.26   
16  351  Hautamäki Veera  2006  RaisU  06A779  25 m  1:18.24  1:18.24   
17  410  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m  1:18.88  1:18.88   
18  454  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  25 m  1:19.26  1:19.26   
19  463  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  1:22.53  1:20.53   
20  468  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  1:24.57  1:22.57   
21  550  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  25 m  1:22.64  1:22.64   
22  519  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  50 m  1:26.21  1:24.21   
23  348  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  50 m  1:26.64  1:24.64   
24  535  Sonkkila Inari  2006  UiKaa  06B121  25 m  1:24.72  1:24.72   
25  543  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  50 m  1:27.96  1:25.96   
26  343  Järvi Sofia  2007  RaisU  07A178  50 m  1:30.61  1:28.61   
27  542  Jokinen Matilda  2008  LUS  08A029  50 m  1:34.88  1:32.88   
28  528  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  1:34.11  1:34.11   
29  485  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  50 m  1:40.16  1:38.16   
30  477  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  1:39.15  1:39.15   
31  500  Hirvensalo Elsa  2008  AUi  08A585  50 m  1:44.43  1:42.43   
32  501  Viitanen Kira  2006  AUi  06B028  25 m  1:46.11  1:46.11   
33  531  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  50 m  1:54.77  1:52.77   
34  506  Kiukkonen Veera  2008  AUi  08A600  25 m  1:57.26  1:57.26   
35  375  Pulkkinen Peppi  2009  RaisU  09A377  25 m       
36  377  Mäkinen Miina  2009  RaisU  09A363  25 m       
37  495  Ahvas Sofia  2010  AUi  10A077  25 m       
38  511  Tuominen Elsi  2005  AUi  05B225  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
20_S
Laji 20, 100m VU M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
560  Lindroos Johannes  1996  RaisU  96A797  25 m  52.82  52.82  JÄL 
312  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  56.18  56.18   
321  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  50 m  1:01.64  59.64   
399  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  1:02.14  1:00.14   
557  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  1:05.14  1:03.14  JÄL 
295  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  50 m  1:06.81  1:04.81   
398  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  1:08.50  1:06.50   
288  Laurila Aarne  2006  Cetus  06A667  50 m  1:09.48  1:07.48   
548  Nieminen Marko  1977  LUS  77A129  25 m  1:07.79  1:07.79   
10  291  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  25 m  1:08.29  1:08.29   
11  278  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  1:08.87  1:08.87   
12  331  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  25 m  1:10.02  1:10.02   
13  405  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:11.57  1:11.57   
14  440  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  1:11.72  1:11.72   
15  352  Hämäläinen Veeti  2006  RaisU  06A784  50 m  1:15.32  1:13.32   
16  336  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  50 m  1:15.66  1:13.66   
17  427  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  50 m  1:16.03  1:14.03   
18  464  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  1:16.62  1:14.62   
19  283  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  25 m  1:15.07  1:15.07   
20  292  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  1:17.74  1:15.74   
21  286  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  50 m  1:17.75  1:15.75   
22  453  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  1:17.86  1:15.86   
23  279  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  25 m  1:17.66  1:17.66   
24  299  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  1:19.81  1:17.81   
25  358  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  50 m  1:21.39  1:19.39   
26  344  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  50 m  1:23.33  1:21.33   
27  549  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  50 m  1:23.58  1:21.58   
28  518  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  50 m  1:24.06  1:22.06   
29  359  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  50 m  1:25.65  1:23.65   
30  482  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  1:24.35  1:24.35   
31  340  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  25 m  1:25.62  1:25.62   
32  476  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  25 m  1:26.98  1:26.98   
33  361  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  50 m  1:30.71  1:28.71   
34  491  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  50 m  1:31.28  1:29.28   
35  492  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  50 m  1:33.32  1:31.32   
36  488  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  50 m  1:33.98  1:31.98   
37  530  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  50 m  1:39.86  1:37.86   
38  489  Vantala Wille  2009  AUi  09A203  50 m  1:39.92  1:37.92   
39  524  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  50 m  1:39.92  1:37.92   
40  376  Lehtinen Matias  2007  RaisU  07A853  50 m  1:40.57  1:38.57   
41  498  Anttila Otto  2007  AUi  07A823  50 m  1:41.20  1:39.20   
42  525  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  50 m  1:41.20  1:39.20   
43  461  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  1:44.20  1:42.20   
44  555  Sadiku Carlos  2006  ÅSK  06B081  25 m  1:45.71  1:45.71   
45  483  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  25 m  1:52.46  1:52.46   
46  486  Lehtonen Veikka  2008  AUi  08A403  25 m  1:52.96  1:52.96   
47  527  Kulmala Max  2008  UiKaa  08A338  25 m  1:59.02  1:59.02   
48  497  Milovanov Benjamin  2008  AUi  08A554  25 m       
49  510  Virransuo Jan  2008  AUi  08A764  25 m       
50  534  Sonkkila Aarni  2009  UiKaa  09A447  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
21_S
Laji 21, 50m PU T9, 11, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
298  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  27.64  26.64   
302  Vira Anna  2002  RaisU  02A074  50 m  29.14  28.14   
306  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  29.79  29.79   
397  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  30.85  29.85   
317  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  50 m  32.63  31.63   
285  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  50 m  34.41  33.41   
287  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  25 m  34.30  34.30   
296  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  35.33  34.33   
541  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  34.84  34.84   
10  290  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  25 m  35.65  35.65   
11  469  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  37.03  36.03   
12  322  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  36.68  36.68   
13  332  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  36.99  36.99   
14  341  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  37.92  37.92   
15  474  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  50 m  40.18  39.18   
16  434  Rauhala Hippu  2010  Pyry  10A021  50 m  40.37  39.37   
17  294  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  39.44  39.44   
18  406  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  40.23  40.23   
19  473  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m  40.35  40.35   
20  293  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  25 m  42.29  42.29   
21  475  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  44.26  44.26   
22  429  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m  46.77  46.77   
23  544  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  25 m  47.26  47.26   
24  542  Jokinen Matilda  2008  LUS  08A029  25 m  48.49  48.49   
25  349  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  49.94  49.94   
26  366  Karvonen Matilda  2009  RaisU  09A209  50 m  51.87  50.87   
27  551  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  25 m  1:04.76  1:04.76   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
22_S
Laji 22, 50m PU P19, 12, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
301  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  26.33  25.33   
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  31.51  31.51   
404  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  32.53  31.53   
331  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  25 m  32.22  32.22   
320  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  50 m  34.94  33.94   
346  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  35.00  35.00   
278  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  35.01  35.01   
286  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  25 m  39.17  39.17   
470  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  40.94  40.94   
10  547  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  50 m  43.66  42.66   
11  362  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  50 m  54.15  53.15   
12  484  Polari Eino  2006  AUi  06A879  50 m  54.69  53.69   
13  359  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  50 m  54.91  53.91   
14  554  Salmela Niko  2009  LUS  09A414  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
23_S
Laji 23, 100m SKU T12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
307  Uusküla Emma  2002  RaisU  02A310  25 m  1:05.11  1:05.11   
298  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  25 m  1:07.08  1:07.08   
305  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  1:08.10  1:08.10   
329  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:11.82  1:11.82   
439  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  1:14.76  1:14.76   
282  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  1:16.10  1:16.10   
316  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  25 m  1:18.15  1:18.15   
281  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  25 m  1:19.51  1:19.51   
285  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  25 m  1:19.80  1:19.80   
10  287  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  25 m  1:20.45  1:20.45   
11  323  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  25 m  1:20.81  1:20.81   
12  408  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  25 m  1:20.95  1:20.95   
13  327  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m  1:21.14  1:21.14   
14  325  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  1:21.99  1:21.99   
15  290  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  25 m  1:22.47  1:22.47   
16  458  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  1:24.55  1:24.55   
17  469  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m  1:24.66  1:24.66   
18  445  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  1:24.89  1:24.89   
19  513  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:25.62  1:25.62   
20  409  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m  1:25.73  1:25.73   
21  529  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  25 m  1:27.25  1:27.25   
22  490  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m  1:27.67  1:27.67   
23  324  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  25 m  1:27.82  1:27.82   
24  473  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m  1:28.38  1:28.38   
25  294  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  1:28.87  1:28.87   
26  402  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  1:31.68  1:31.68   
27  463  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  1:32.21  1:32.21   
28  289  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  25 m  1:32.70  1:32.70   
29  475  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  1:33.79  1:33.79   
30  350  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  1:38.12  1:38.12   
31  521  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  1:38.50  1:38.50   
32  428  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  1:38.70  1:38.70   
33  522  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  1:39.72  1:39.72   
34  459  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  25 m  1:39.96  1:39.96   
35  519  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  1:40.39  1:40.39   
36  343  Järvi Sofia  2007  RaisU  07A178  25 m  1:40.48  1:40.48   
37  474  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  25 m  1:40.56  1:40.56   
38  349  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  1:41.11  1:41.11   
39  348  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  1:41.26  1:41.26   
40  468  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  1:41.60  1:41.60   
41  454  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  25 m  1:43.25  1:43.25   
42  528  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  1:43.94  1:43.94   
43  339  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  1:44.13  1:44.13   
44  472  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  25 m  1:44.77  1:44.77   
45  345  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:45.20  1:45.20   
46  526  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  1:46.76  1:46.76   
47  363  Helkkala Veera  2006  RaisU  06A911  25 m  1:48.18  1:48.18   
48  342  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  1:49.21  1:49.21   
49  354  Riionheimo Noora  2006  RaisU  06A873  25 m  1:50.32  1:50.32   
50  516  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  1:51.15  1:51.15   
51  506  Kiukkonen Veera  2008  AUi  08A600  25 m  2:05.31  2:05.31   
52  355  Kaila Aada  2009  RaisU  09A127  25 m       
53  366  Karvonen Matilda  2009  RaisU  09A209  25 m       
54  378  Wahlroos Armi  2006  RaisU  06B072  25 m       
55  380  Räty Saimi  2005  RaisU  05B179  25 m       
56  434  Rauhala Hippu  2010  Pyry  10A021  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 
24_S
Laji 24, 100m SKU P13, 15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
312  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:07.03  1:07.03   
556  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  25 m  1:11.14  1:11.14  JÄL 
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  1:12.94  1:12.94   
448  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m  1:18.31  1:18.31   
447  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  25 m  1:18.39  1:18.39   
430  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  1:20.06  1:20.06   
288  Laurila Aarne  2006  Cetus  06A667  25 m  1:22.55  1:22.55   
452  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m  1:23.94  1:23.94   
398  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  1:24.81  1:24.81   
10  336  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  25 m  1:27.68  1:27.68   
11  403  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  1:27.90  1:27.90   
12  279  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  25 m  1:28.37  1:28.37   
13  283  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  25 m  1:28.89  1:28.89   
14  440  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  1:29.21  1:29.21   
15  352  Hämäläinen Veeti  2006  RaisU  06A784  25 m  1:33.21  1:33.21   
16  358  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  25 m  1:33.21  1:33.21   
17  453  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  25 m  1:33.76  1:33.76   
18  460  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  25 m  1:36.75  1:36.75   
19  359  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  25 m  1:41.73  1:41.73   
20  340  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  25 m  1:45.54  1:45.54   
21  357  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  25 m       
22  360  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  25 m       
23  361  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  25 m       
24  362  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  25 m       
25  364  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m       
26  365  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  25 m       
27  369  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  25 m       
28  478  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m       
29  491  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  25 m       
30  492  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner