2019-10-18   11:46:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arena-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
301  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  25.13  24.13   
328  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  27.04  27.04   
557  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  28.61  27.61  JÄL 
399  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  29.04  28.04   
430  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  28.61  28.61   
280  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  28.74  28.74   
548  Nieminen Marko  1977  LUS  77A129  50 m  29.81  28.81   
398  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  30.78  29.78   
432  Oravasaari Jami  2004  LaiJy  04B330  25 m  29.96  29.96   
10  291  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  50 m  31.42  30.42   
11  331  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  50 m  31.62  30.62   
12  320  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  30.81  30.81   
13  346  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  32.83  31.83   
14  403  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  34.90  33.90   
15  405  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  34.66  34.66   
16  292  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  36.28  35.28   
17  347  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  25 m  36.21  36.21   
18  518  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  50 m  37.52  36.52   
19  517  Aaltonen Dani  2006  UiKaa  06A335  25 m  37.77  37.77   
20  383  Anton Venuel  2008  RaisU  08A566  25 m  39.31  39.31   
21  360  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  50 m  42.24  41.24   
22  524  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  50 m  43.19  42.19   
23  357  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  50 m  45.32  44.32   
24  369  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  25 m  44.72  44.72   
25  362  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  25 m  44.75  44.75   
26  553  Kettunen Oskari  2009  LUS  09A326  25 m  45.11  45.11   
27  555  Sadiku Carlos  2006  ÅSK  06B081  25 m  46.13  46.13   
28  364  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m  47.00  47.00   
29  554  Salmela Niko  2009  LUS  09A414  25 m  47.03  47.03   
30  389  Rantanen Arttu  2010  RaisU  10A222  50 m  49.18  48.18   
31  481  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  50 m  49.92  48.92   
32  365  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  25 m  50.30  50.30   
33  373  Lempiäinen Aukusti  2009  RaisU  09A351  25 m  51.87  51.87   
34  412  Aaltonen Taito  2009  ÅSK  09A283  25 m  51.93  51.93   
35  413  Eloranta Eemeli  2008  ÅSK  08A682  25 m  53.19  53.19   
36  367  Kolhi Onni  2009  RaisU  09A265  25 m  54.37  54.37   
37  494  Rinne Jesse  2010  AUi  10A072  25 m  54.84  54.84   
38  414  Arnell Vilho  2008  ÅSK  08A683  25 m  55.46  55.46   
39  371  Latomaa Aarre  2010  RaisU  10A079  25 m  57.11  57.11   
40  423  Courtiol Lummaa Aatos  2010  ÅSK  10A202  50 m  1:01.95  1:00.95   
41  368  Ahvamaa Onni  2008  RaisU  08A549  25 m  1:00.97  1:00.97   
42  558  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  25 m  1:02.13  1:02.13  JÄL 
43  415  Lehtonen Aarne  2009  ÅSK  09A412  25 m  1:11.12  1:11.12   
44  533  Rantanen Oliver  2009  UiKaa  09A379  25 m  1:20.73  1:20.73   
45  386  Loukine Anto  2010  RaisU  10A210  25 m       
46  391  Suvitie Veikka Elmeri  2010  RaisU  10A227  25 m       
47  393  Mäkelä Alex  2009  RaisU  09A534  25 m       
48  418  Fedulin Ismail  2006  ÅSK  06B125  25 m       
49  419  Rantala Eino  2011  ÅSK  11A067  25 m       
50  421  Fey Eliel  2010  ÅSK    25 m       
51  426  Seppälä Lauri  2010  ÅSK  10A220  25 m       
52  433  Elo Mikael  2004  LaiJy  04B336  25 m       
53  507  Lam Thanh Kiet  2008  AUi  08A742  25 m       
54  509  Hautala Viktor  2008  AUi    25 m       
55  536  Saarinen Anton  2010  UiKaa  10A208  25 m       
56  559  Nummela Harald  2005  ÅSK  05B227  25 m      JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner