2019-08-23   18:04:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

7_S
Laji 7, 100m Perhosuinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
512  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:02.01  1:02.01   
610  Marjala Juho Elia  2003  SiWa  03A275  50 m  1:06.74  1:04.74   
847  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  1:06.79  1:06.79   
700  Lauslahti Ville  2001  Cetus  01A254  50 m  1:09.32  1:07.32   
703  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  25 m  1:07.60  1:07.60   
846  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  50 m  1:10.74  1:08.74   
858  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  1:09.81  1:09.81   
677  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  1:12.14  1:12.14   
513  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  1:15.23  1:13.23   
10  544  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:14.99  1:14.99   
11  522  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  1:15.28  1:15.28   
12  556  Niemimuukko Valtteri  2005  RiUS  05A561  50 m  1:19.86  1:17.86   
13  859  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  25 m  1:18.76  1:18.76   
14  516  Männistö Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  1:19.53  1:19.53   
15  841  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  50 m  1:24.92  1:22.92   
16  526  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  1:26.48  1:26.48   
17  548  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  25 m  1:26.51  1:26.51   
18  633  Kotamäki Juho  2005  SiWa  05A604  50 m  1:29.44  1:27.44   
19  894  Siitonen Sisu  2007  LrKT  07A511  25 m  1:31.06  1:31.06   
20  485  Mikkola Jarkko  1969  HyUS  69A091  25 m  1:32.57  1:32.57   
21  634  Ekman Jani  2006  SiWa  06A324  25 m       
22  840  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  19 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  10:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner