2020-01-19   01:37:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:42   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (9) 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Simo Karhu  2008  08A795  JUK    25m     
Topi Hassinen  2005  05B226  HeiI    25m     
Atso Huilla  2008  08A551  Cetus    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Casper Neste  2009  09A262  UH    25m     
Maxim Sazonov  2008  08A659  RiUS    25m  58.81  58.81 
Milo Anttila  2009  09A260  RiUS    25m  54.29  54.29 
Iaroslav Nechepurenko  2009  09A365  RiUS    25m  52.91  52.91 
Eino Marttila  2007  07A858  RiUS    25m  53.94  53.94 
Eeli Vesamäki  2009  09A279  RiUS    25m  55.66  55.66 
Ahan Komali  2009  09A328  Cetus    25m  1:04.71  1:04.71 
Juha-Matti Halonen  1990  90A636  RiUS    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Kurttio  2007  07A847  Cetus    25m  51.84  51.84 
Joona Silander  2009  09A110  Cetus    25m  48.93  48.93 
Daniel Kuismin  2010  10A097  Cetus    25m  48.03  48.03 
Onni Kataja  2007  07A576  RiUS    50m  47.16  46.16 
Artem Chornyi  2008  08A572  LaUS    25m  46.65  46.65 
Lasse Vanninen  2008  08A562  RiUS    25m  48.74  48.74 
Aaro Ala-Hemmilä  2007  07A624  Cetus    25m  51.00  51.00 
Thomas Brutel  2008  08A477  Cetus    25m  52.19  52.19 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nooa Koskela  2009  09A115  Cetus    25m  44.98  44.98 
Eino Välimäki  2009  09A146  Cetus    25m  43.22  43.22 
Miika Toivonen  2007  07A089  RiUS    25m  42.83  42.83 
Aaro Ruuskanen  2005  05A774  HTU    25m  40.09  40.09 
Joonatan Paalanen  2006  06A276  RiUS    25m  40.37  40.37 
Onni Harja  2008  08A770  Cetus    25m  43.20  43.20 
Iikka Liitola  2008  08A102  RiUS    25m  43.41  43.41 
Nicolas Luoma  2010  10A027  UH    25m  45.39  45.39 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Hänninen  2007  07A769  TuUS    25m  38.32  38.32 
Severi Tammihovi  2009  09A062  Cetus    25m  36.09  36.09 
Jonne Mustalahti  2005  05A560  RiUS    25m  35.41  35.41 
Juho Mantila  2005  05A295  RiUS    50m  35.54  34.54 
Sami Savolainen  2004  04B311  NU    25m  35.07  35.07 
Raman Bajalan  2007  07A326  LaUS    25m  35.76  35.76 
Iivari Paananen  2005  05A935  UH    25m  37.01  37.01 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    50m  40.38  39.38 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Laitila  2004  04B320  SiWa    50m  35.39  34.39 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  33.77  33.77 
Sisu Siitonen  2007  07A511  LrKT    25m  33.71  33.71 
Joonas Pulkkinen  2007  07A083  LaUS    25m  33.25  33.25 
Ville Nieminen  2004  04B274  UH    50m  34.50  33.50 
Aleksi Rissanen  2004  04B047  SiWa    25m  33.73  33.73 
Jesper Dolk  2005  05B105  NU    50m  34.99  33.99 
Casper Häll  2005  05A963  HeiI    50m  35.46  34.46 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pasi Koskela  1972  72A082  Cetus    25m  32.40  32.40 
Eemi Niininen  2004  04B126  UH    50m  33.12  32.12 
Kasperi Haverinen  2005  05B041  LaUS    50m  32.57  31.57 
Tommi Myllynen  2004  04A685  NU    25m  31.16  31.16 
Miko Virtanen  2005  05A764  LaUS    25m  31.48  31.48 
Jarkko Mikkola  1969  69A091  HyUS    25m  31.59  31.59 
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m  32.38  32.38 
Joel Lipponen  2004  04B103  UH    25m  32.40  32.40 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riku Huuhka  2005  05A549  LaUS    25m  30.41  30.41 
Antero Ruban  2004  04B114  LaUS    25m  29.79  29.79 
Samuel Syrjänen  2002  02A790  SiWa    25m  29.14  29.14 
Jaakko Lehvonen  2002  02A976  PieKu    25m  28.05  28.05 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    25m  28.80  28.80 
Samuel Rooke  2004  04B159  UH    50m  30.15  29.15 
Maksim Karvanen  2005  05A421  LaUS    25m  30.20  30.20 
Joonatan Kuivalainen  2003  03A620  RiUS    25m  30.96  30.96 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Lauslahti  2001  01A254  Cetus    25m  27.30  27.30 
Markus Ridal  2003  03B078  HeiI    25m  27.16  27.16 
Ilari Silventoinen  2002  02A127  SiWa    50m  28.11  27.11 
Perttu Järvinen  2003  03A819  RiUS    25m  25.90  25.90 
Oskar Turunen  2003  03A822  RiUS    25m  26.58  26.58 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  27.15  27.15 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    25m  27.27  27.27 
Sasha Cormier Simola  2002  02B294  Cetus    50m  28.98  27.98 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner