2019-08-21   11:14:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:42   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 3, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m     
Atte Malinen  2008  08A390  Cetus    25m     
Onni Kohvakka  2007  07A302  RiUS    25m     
Väinö Rosendahl  2007  07A566  RiUS    25m  3:39.75  3:39.75 
Akseli Savolainen  2007  07A405  Cetus    50m  3:52.28  3:47.28 
Joni Lähdemäki  2006  06B013  HTU    25m     
Leo Tuomainen  2008  08A194  Cetus    25m     
Adam Kisiel  2005  05B190  HTU    25m     

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Nevalainen  2007  07A173  Cetus    25m  3:29.13  3:29.13 
Tomas Leinonen  2008  08A376  Cetus    50m  3:32.22  3:27.22 
Jonne Mustalahti  2005  05A560  RiUS    25m  3:25.70  3:25.70 
Aapo Rasinmäki  2003  03A916  RiUS    50m  3:27.69  3:22.69 
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  04A868  RiUS    50m  3:29.25  3:24.25 
Juho Mantila  2005  05A295  RiUS    25m  3:26.95  3:26.95 
Aukusti Malinen  2007  07A589  RiUS    25m  3:28.14  3:28.14 
Anton Visulainen  2005  05A796  HTU    25m  3:30.49  3:30.49 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Lempinen  2005  05A077  RiUS    25m  3:22.57  3:22.57 
Roope Liimatainen  2007  07A544  Cetus    50m  3:19.56  3:14.56 
Anton Helén  2006  06A270  RiUS    25m  3:12.79  3:12.79 
Vinski Saarikallio  2004  04A863  RiUS    50m  3:12.06  3:07.06 
Juho Hoikkala  2005  05B133  HaUS    25m  3:12.69  3:12.69 
Jesse Virkkala  2004  04A566  RiUS    25m  3:13.83  3:13.83 
Leo Mannonen  2007  07A537  Cetus    50m  3:27.34  3:22.34 
Elias Tuukkanen  2006  06A555  RiUS    25m  3:22.66  3:22.66 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pravin Perasath  2008  08A109  SiWa    50m  3:03.53  2:58.53 
Sasha Cormier Simola  2002  02B294  Cetus    25m  2:58.19  2:58.19 
Niko Nokikuru  2005  05A305  RiUS    25m  2:54.75  2:54.75 
Valtteri Niemimuukko  2005  05A561  RiUS    25m  2:47.88  2:47.88 
Aaro Imppola  2006  06A298  UH    25m  2:53.99  2:53.99 
Olli Ylä-Jarkko  1975  75A098  HyUS    50m  2:59.81  2:54.81 
Toni Muurman  2005  05A990  HaUS    25m  2:58.31  2:58.31 
Johannes Kauppinen  2005  05A992  HaUS    25m  3:00.34  3:00.34 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  2:36.64  2:36.64 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  2:32.47  2:32.47 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    50m  2:26.92  2:21.92 
Niko Mäkelä  1998  98A679  RiUS    50m  2:11.06  2:06.06 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    25m  2:19.55  2:19.55 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  2:29.69  2:29.69 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  2:33.30  2:33.30 
Olli Paukola  2003  03A817  RiUS    50m  2:46.06  2:41.06 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner