2019-10-22   05:29:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:43   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (8) 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jenni Alanen  2002  02B210  Cetus    25m     
Iiris Pajamo  2008  08A057  SiWa    25m     
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m     
Skylar Graves  2009  09A225  TuUS    25m     
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    25m     
Nea Vilén  2007  07A817  SiWa    25m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Lausala  2008  08A454  Cetus    25m     
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    25m     
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    25m     
Elsa Mänttäri  2009  09A119  Cetus    25m  2:11.77  2:11.77 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    25m     
Alma Mänttäri  2009  09A218  Cetus    25m     
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    25m     
Milla Pylvänäinen  2010  10A117  LaUS    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helena Kujamo  2008  08A555  Cetus    25m  2:06.31  2:06.31 
Annabel Salo  2010  10A128  LaUS    25m  2:04.33  2:04.33 
Emma Sevenius  2002  02B046  NU    25m  1:39.87  1:39.87 
Sonja Tiira  2003  03B264  JUK    25m  1:34.94  1:34.94 
Suvi Keskimäki  2006  06A257  RiUS    25m  1:39.58  1:39.58 
Moona Pulkkinen  2008  08A206  LaUS    25m  1:50.57  1:50.57 
Veera Järvinen  2010  10A162  LaUS    25m  2:05.76  2:05.76 
Susanna Kivimäki  2008  08A305  Cetus    25m  2:07.05  2:07.05 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  1:33.95  1:33.95 
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    25m  1:33.47  1:33.47 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m  1:30.65  1:30.65 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    25m  1:29.63  1:29.63 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  1:29.71  1:29.71 
Iida Saarikoski  2006  06B026  Cetus    25m  1:32.38  1:32.38 
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    25m  1:33.82  1:33.82 
Heli Havantola  2003  03B260  NU    25m  1:34.32  1:34.32 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Hakala  2005  05B019  SiWa    25m  1:24.67  1:24.67 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m  1:24.13  1:24.13 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:23.65  1:23.65 
Janica Nieminen  2005  05A403  UH    25m  1:23.59  1:23.59 
Maria Karvonen  2006  06A517  SiWa    25m  1:23.60  1:23.60 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:23.65  1:23.65 
Miia Äikäs  2003  03A563  RiUS    25m  1:24.15  1:24.15 
Sofia Oksa  2007  07A269  NumKis    25m  1:24.87  1:24.87 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilma Husari  2004  04A874  Pyry    25m  1:23.42  1:23.42 
Miia Puranen  2001  01A509  Cetus    25m  1:22.43  1:22.43 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  1:21.93  1:21.93 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    25m  1:21.03  1:21.03 
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    25m  1:21.80  1:21.80 
Tuike Hakala  2001  01B372  Cetus    25m  1:22.28  1:22.28 
Anita Mäkinen  2007  07A113  NumKis    25m  1:22.51  1:22.51 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    25m  1:23.52  1:23.52 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    25m  1:20.24  1:20.24 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    25m  1:19.24  1:19.24 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  1:18.26  1:18.26 
Emma Loponen  2003  03A519  SiWa    25m  1:17.43  1:17.43 
Aino Lehtinen  2001  01A330  Cetus    25m  1:17.72  1:17.72 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    25m  1:19.03  1:19.03 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  1:19.86  1:19.86 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    25m  1:20.38  1:20.38 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m  1:16.72  1:16.72 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    25m  1:16.25  1:16.25 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    25m  1:10.95  1:10.95 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  1:09.47  1:09.47 
Mikaela Kulmala  2001  01A110  RiUS    25m  1:10.65  1:10.65 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  1:11.29  1:11.29 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    25m  1:16.28  1:16.28 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    25m  1:16.83  1:16.83 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner