2020-03-29   14:31:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:49   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 23, 100m SU T12, N  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    25m     
Inari Sonkkila  2006  06B121  UiKaa    25m     
Ronja Mäkelä  2005  05A899  SalU    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilie Sjösten  2008  08A074  AUi    25m     
Silvia Jauhiainen  2007  07A703  AUi    25m  1:54.02  1:54.02 
Ella Lindholm  2008  08A163  SalU    25m  1:43.37  1:43.37 
Matilda Saarinen  2008  08A116  SalU    25m  1:49.29  1:49.29 
Alisa Uusitorppa  2007  07A887  STR    25m  1:57.51  1:57.51 
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    25m  1:38.24  1:38.24 
Saima Peltonen  2007  07A481  SalU    25m  1:36.68  1:36.68 
Nella Imponen  2007  07A517  AUi    25m  1:32.64  1:32.64 
Sara Suonio  2006  06A654  SalU    25m  1:34.43  1:34.43 
Sanni Tapio  2005  05B181  SalU    25m  1:36.69  1:36.69 
Saga Räikkönen  2008  08A396  AUi    25m  1:43.00  1:43.00 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    25m  1:30.47  1:30.47 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    25m  1:26.73  1:26.73 
Ulla Haarala  2004  04A086  UiKaa    25m  1:24.69  1:24.69 
Mia Karolina Müürsepp  2006  06A436  AUi    25m  1:25.54  1:25.54 
Aurora Änäkkälä  2007  07A287  SalU    25m  1:30.31  1:30.31 
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    25m  1:31.63  1:31.63 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eerika Kivistö  2006  06A228  STR    25m  1:23.32  1:23.32 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    25m  1:19.27  1:19.27 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    25m  1:15.16  1:15.16 
Aliisa Soini  2007  07A282  SalU    25m  1:18.94  1:18.94 
Sanni Jouppi  2004  04A608  STR    25m  1:21.72  1:21.72 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    50m  1:26.57  1:24.57 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heidi Javanainen  2003  03A307  STR    50m  1:16.39  1:14.39 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:12.45  1:12.45 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  AWS    25m  1:02.05  1:02.05 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  1:10.76  1:10.76 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  1:13.19  1:13.19 
Olivia Uusitorppa  2004  04A150  STR    25m  1:15.04  1:15.04 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner