2019-09-22   18:14:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:49   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 8, 50m PU P12, M  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Erik Constable  2008  08A503  AUi    25m     
Miika Nordblad  1991  91A181  AUi    25m     
Aron Uggeldal  2007  07A895  KSF    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Ekholm  2002    ESS    25m     
Marco Lusenius  2007  07A609  AUi    25m  52.77  52.77 
Aaron Hannula  2005  05A690  UiKaa    25m  46.11  46.11 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    50m  49.10  48.10 
Kristian Raski  2006  06A871  AUi    50m  1:02.57  1:01.57 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  45.53  44.53 
Ebbe Karlsson  2005  05B187  KSF    25m  42.00  42.00 
Leevi Jalava  2004  04A859  STR    25m  38.38  38.38 
Joonatan Hietarinne  2006  06A275  SalU    25m  40.34  40.34 
Max Hyvärinen  2007  07A608  AUi    25m  43.58  43.58 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    25m  45.45  45.45 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Saarinen  2006  06A268  SalU    25m  35.78  35.78 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  33.45  32.45 
Joona Pohjola  2004  04A607  SalU    25m  31.30  31.30 
Aaro Törnström  2006  06A160  RaisU    25m  32.22  32.22 
Rasmus Rauhala  2004  04A120  UiKaa    25m  35.37  35.37 
Matias Kotilainen  2006  06A524  SalU    50m  36.99  35.99 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Malyshkov  2004  04B259  SalU    25m  28.51  28.51 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    50m  28.12  27.12 
Jari Schwarte  1990  90A017  Cetus    25m  26.23  26.23 
Verneri Lehtovaara  2004  04A252  SalU    50m  27.67  26.67 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  28.05  28.05 
Egor Malyshkov  2003  03B300  SalU    50m  31.77  30.77 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner