2019-09-17   14:25:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:49   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 15, 50m SU T10, N  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Martta Lehtinen  2007  07A967  SalU    25m     
Ella Ääri  2011  11A003  UiKaa    25m  59.42  59.42 
Josefiina Björklöf  2008  08A550  STR    25m  55.22  55.22 
Moona Mäkelä  2008  08A288  SalU    25m  57.75  57.75 
Emma Laaksonen  2009  09A340  SalU    25m  1:05.65  1:05.65 
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mandi Hämäläinen  2006  06A875  UiKaa    25m  49.70  49.70 
Maikki Hämäläinen  2006  06A457  UiKaa    50m  42.97  41.97 
Kerttu Heinä  2006  06A261  SalU    25m  39.86  39.86 
Essi Pyykkö  2006  06A100  SalU    25m  40.98  40.98 
Sonja Heikkilä  2006  06A509  SalU    25m  43.59  43.59 
Aada Kanervo  2009  09A217  UiKaa    50m  54.63  53.63 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Malva Salmelin  2006  06A091  SalU    25m  39.32  39.32 
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    25m  39.06  39.06 
Maria Muukkonen  1986  86A181  AUi    25m  35.35  35.35 
Veera Ele  2006  06A310  AUi    50m  38.84  37.84 
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    25m  39.19  39.19 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    50m  40.56  39.56 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fiia Pyykkö  2001  01A381  SalU    25m  35.28  35.28 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    25m  34.65  34.65 
Heidi Javanainen  2003  03A307  STR    25m  33.79  33.79 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  34.01  34.01 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  34.71  34.71 
Anu Ilander  1968  68A022  HSS    25m  35.29  35.29 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    50m  34.65  33.65 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    25m  32.61  32.61 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  AWS    25m  28.65  28.65 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  30.42  30.42 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    25m  33.27  33.27 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  33.70  33.70 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner