2019-10-22   12:56:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Utmanaren 20190308 Täby Sim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag den 8/3 kl 17.00

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Utmanaren 2018090308    Utskriftsdatum  08 mars 2019   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  16:52   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 mars 2019         
 
 
 
Gren 8, 50m Frisim Mixed  Finaler (6) 
Guldtid: 0.41 
Silvertid: 0.45 
Bronstid: 0.49 
 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
137  Philip Rydholm  2007    TÄBY SIM    25m   
98  Sam Rydén  2008    TÄBY SIM    25m   
151  Tage Carlén  2010    TÄBY SIM    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Emilia Almert  2003  BY7403  TÄBY SIM    25m   
156  Ludvig Johansson  2008    TÄBY SIM    25m   
63  Johannes Rappe  2006  AK3106  TÄBY SIM    25m   
119  Hugo Envall  2007    TÄBY SIM    25m   
123  Max Alsén  2009    TÄBY SIM    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
171  Jan Werdenig  2010    TÄBY SIM    25m   
99  Christoffer Lenstad  2008    TÄBY SIM    25m   
173  Arvid Larsson  2009    TÄBY SIM    25m   
132  Linnéa Berndtsson  2010    TÄBY SIM    25m   
146  Anneli Gonsalves  2006  BP5806  TÄBY SIM    25m   
102  Caesar Sparacio  2007    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Maria Bebenek  2010  AE0410  TÄBY SIM    25m  52.70 
136  August Svensson  2007    TÄBY SIM    25m  50.31 
135  Fredrik Bentley  2006    TÄBY SIM    25m  49.06 
129  Malte Steinle  2009    TÄBY SIM    25m  50.14 
73  Hedda Härning Nilsson  2008  AY7008  TÄBY SIM    25m  50.32 
109  Ellen Franzén  2009    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
65  Ester von Goës  2008  AX5008  TÄBY SIM    25m  48.87 
78  Astrid Thoresson  2007    TÄBY SIM    25m  47.08 
138  Alva Björk  2008  AS9408  TÄBY SIM    25m  44.31 
131  Embla Thorgrimsdottir  2006    TÄBY SIM    25m  44.33 
134  Thilia Ingelgård  2006    TÄBY SIM    25m  47.68 
118  Raoul Danes  2008    TÄBY SIM    25m  49.05 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Anton Thermaenius  2009  AF3509  TÄBY SIM    25m  44.13 
75  Freja Hoffert  2008  AX5808  TÄBY SIM    25m  43.83 
71  Chenwei (nina) Zhang  2008  AX5408  TÄBY SIM    25m  43.13 
82  Matteo Costa  2008  AJ6508  TÄBY SIM    25m  43.75 
125  Amila Honic  2006    TÄBY SIM    25m  44.01 
83  Oliver Bronsdon  2008  AJ0508  TÄBY SIM    25m  44.26 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  08 mars 2019 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  16:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner