2020-07-05   04:57:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: ARENA 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  40.70   
166  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m  41.06   
90  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  41.18   
80  Lövberg Viktor  2007  MKK  AB0307  25 m  41.41   
30  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m  42.86   
85  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  43.00   
47  Nilsson Edvin  2008  HÖGANÄS SS  AF1308  25 m  43.50   
139  Khattab Ahmed  2008  MKK  AN4508  25 m  44.64   
96  Naoumov Alp  2008  MKK  AC4308  25 m  45.12   
10  206  Gustavsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  46.05   
11  112  Ask Samuel  2008  MKK  AH6908  25 m  46.58   
12  93  Månsson Melwin  2007  MKK  AF2107  25 m  46.65   
13  86  Vitazka Anton  2008  MKK  AB3508  25 m  46.87   
14  183  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  47.25   
15  84  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  47.82   
16  115  Bäckerud Dag  2007  MKK  AO2507  25 m  48.32   
17  105  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  49.05   
18  172  Knezovic-Potter Erik  2008  SK SYDSIM  AO6708  25 m  49.56   
19  106  Thalin Melker  2008  MKK  AF2308  25 m  51.33   
20  123  Falk Melvin  2008  MKK  AK4108  25 m  51.50   
21  184  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  53.12   
22  119  Nihlén Miheller Axel  2008  MKK  AK6108  25 m  53.14   
23  126  Segerstéen Reinhag Sigge  2008  MKK  AK8108  25 m  54.96   
24  209  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  25 m  55.32   
25  129  Duvetorp Knut  2008  MKK  AK0108  25 m  55.73   
26  174  Samberg Oscar  2008  SK SYDSIM  AO7108  25 m  56.52   
27  137  Skoglösa Emil  2008  MKK  AN4308  25 m  56.82   
28  121  Dananovic Davud  2008  MKK  AK5108  25 m  58.35   
29  173  Omari Jacob  2008  SK SYDSIM  AO6908  25 m  1:04.87   
30  Sylvan David  2007  SK HAJEN    25 m     
31  50  Svensson Vincent  2007  HÖGANÄS SS  AP3507  25 m     
32  58  Wolfgramm Makelani  2008  MKK    25 m     
33  135  Kruse Marius  2008  MKK  AM6108  25 m     
34  144  Kjellander Hansen David  2008  SK SYDSIM    25 m     
35  170  Bajram Adrian  2007  SK SYDSIM  AR1907  25 m     
36  178  Cederholm Hugo  2007  YSTADS SS    25 m     
37  182  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m     
38  193  Hiljeborn Lowe  2007  ÄNGELHOLM    25 m     
39  210  Nilsson Emil  2008  ÄNGELHOLM  AE5308  25 m     
40  214  Skog Sigge  2007  ÄNGELHOLM  AJ1907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 mars 2019 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  16:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner