2020-07-05   06:24:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: ARENA 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
202  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  43.06   
82  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  45.50   
157  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  46.02   
87  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  46.18   
17  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  46.19   
163  Fröjd Elinor  2007  SK SYDSIM  AO4807  25 m  46.60   
34  Singvall Klara  2007  SK HAJEN  AU6407  25 m  46.78   
97  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  46.88   
161  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m  47.03   
10  103  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  47.20   
11  35  Johnsson Ella  2007  SK HAJEN  AU9407  25 m  47.24   
12  160  Oredsson My  2008  SK SYDSIM  AD1408  25 m  47.79   
13  226  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  48.18   
14  33  Pantzar Amanda  2008  SK HAJEN  AH8208  25 m  48.53   
15  26  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  48.56   
16  215  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  48.99   
17  239  Relli Maja  2007  TRELLEBORG  BK7407  25 m  49.24   
18  89  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  49.25   
19  159  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  49.30   
20  205  Ljungdahl Gabriella  2008  ÄNGELHOLM  AB8408  25 m  49.74   
21  29  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  50.05   
22  100  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  50.31   
23  219  Ramdsen Ruth  2008  ÄNGELHOLM  AY1208  25 m  50.41   
24  158  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  50.72   
25  132  Maruta Shizuku  2008  MKK  AW7608  25 m  51.15   
26  109  Morris Gwynneth  2008  MKK  AP1608  25 m  51.36   
27  95  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  51.84   
28  36  Stendahl Beatrice  2008  SK HAJEN  AO2208  25 m  52.30   
29  221  Matre Elsa  2007  ÄNGELHOLM  BL4607  25 m  52.56   
30  122  Sayoc Laura  2008  MKK  AT9608  25 m  53.91   
31  99  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  54.16   
32  167  Johansson Tyra  2008  SK SYDSIM  AS0808  25 m  54.20   
33  188  Godek Julia  2008  YSTADS SS  AW0208  25 m  54.64   
34  113  Daniel Domino  2007  MKK  BB6407  25 m  54.87   
35  38  Mårtensson Elsa  2008  SK HAJEN  AN9808  25 m  55.49   
36  114  Furöy Hillevi  2007  MKK  BB7607  25 m  56.52   
37  40  Eriksson Edith  2007  SK HAJEN  BB9607  25 m  57.21   
38  234  Ravn Rehnström Matilda  2008  TRELLEBORG  AR2608  25 m  57.50   
39  162  Persson Annie  2007  SK SYDSIM  AE1808  25 m  58.35   
40  37  Yosefi Sara  2007  SK HAJEN  BA3407  25 m  59.86   
41  185  Silow Johanna  2008  YSTADS SS  AQ1408  25 m  59.93   
42  116  Vasquez Selma  2007  MKK  BE7807  25 m  1:02.25   
43  208  Joshaghani Stella  2007  ÄNGELHOLM  AL6607  25 m  1:03.10   
44  222  Rahmberg Natalie  2007  ÄNGELHOLM  BL4807  25 m  1:03.48   
45  207  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  1:03.49   
46  236  Hellman Sally  2008  TRELLEBORG  AY2408  25 m  1:10.32   
47  53  Matoussi Sara  2008  MKK    25 m     
48  54  Christensen Vatsa alicia  2008  MKK    25 m     
49  56  Olsson Alicia  2008  MKK    25 m     
50  57  Wennerberg Carolina  2008  MKK    25 m     
51  190  Ryberg Tilda  2007  YSTADS SS  BL2407  25 m     
52  194  Petersen Ella  2008  ÄNGELHOLM    25 m     
53  248  Ventimiglia Astrid  2008  MKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 mars 2019 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  16:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner