2019-10-22   05:39:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

6_S
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pulkkinen Suvi  1988  HäUS  88A094  50 m  33.56  33.56   
Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  33.86  33.86   
Rahkonen Satu  1977  Cetus  77A004  25 m  35.56  35.56   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  35.77  35.77   
Uusoksa Ira  1987  HSS  87A274  25 m  36.52  36.52   
Rutanen Lotta  1974  HSS  74A049  25 m  36.93  36.93   
Hokkanen Sanna  1977  Cetus  77A000  25 m  38.01  38.01   
Kara Johanna  1965  Cetus  65A019  25 m  39.07  39.07   
Therman Vladimira  1985  HSS  85A130  25 m  40.06  40.06   
10  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  40.38  40.38   
11  Viljanen Meri  1980  Hydra  80A041  25 m  40.62  40.62   
12  Purra Suvi  1979  Cetus  79A078  25 m  41.70  41.70   
13  Niinimäki Paula  1981  VUS-VSS  81A041  25 m  42.32  42.32   
14  Hyvärinen Satu  1967  STR  67A013  25 m  42.61  42.61   
15  Harjuoja Jenni  1977  Cetus  77A072  25 m  44.02  44.02   
16  Johansson Jenna  1980  HU  80A118  25 m  45.77  45.77   
17  Rehnström Kerstin  1957  ESS    25 m  48.94  48.94   
18  Virtanen Elina  1962  Plaani  62A069  50 m  49.05  49.05   
19  Markkula Kaarina  1952  Cetus  52A012  25 m  49.27  49.27   
20  Sipilä Sarri  1977  SWIM    25 m  49.90  49.90   
21  Kantakoski Minna  1964  Cetus  64A069  25 m  51.19  51.19   
22  Paalosalo Heli  1938  Nereus  38A003  25 m  53.54  53.54   
23  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  25 m  58.31  58.31   
24  Siikarla Pirkko  1946  Nereus  46A003  25 m  1:03.09  1:03.09   
25  Kasvio Mari  1970  Cetus  70A166  25 m       
26  Luttunen Elina  1986  STR  86A193  25 m       
27  Hotulainen Pirta  1974  Cetus  74A011  25 m       
28  Virtanen Anna-liisa  1985  HäUS  85A152  25 m       
29  Markkanen Minttuliisa  1984  HäUS  84A151  25 m       
30  Korhonen Anna  1990  S.C.P.  90A260  25 m       
31  Vilhunen Elisa  1988  S.C.P.  88A195  25 m       
32  Nieminen Annika  1985  HSS  85A014  25 m       
33  Urtti Satu-maarit  1982  Cetus  82A134  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  05:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner