2020-04-07   13:03:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Repay Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag pass 1

Document
Startlista
Repay Open
Arrangör:
Plats: Eddahallen Skellefteå Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
31 100m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 12 Sabina Alman Luleå Simsällskap 2003 AL0403 25m 59.04
2 17 Randi Arnesen Luleå Simsällskap 2005 AW8405 25m 59.77
3 7 Alva Gonzalez-Glanberg Luleå Simsällskap 2002 AA1802 25m 1:01.15
4 2 Wilma Wenden Bureå Simsällskap 2002 BB7402 25m 1:03.14
5 69 Vilma Fagerström Umeå Simsällskap 2005 AM5805 25m 1:03.26
6 1 Agnes Olsson Bureå Simsällskap 2004 AA8204 25m 1:03.38
7 77 Alva Gustavsson Umeå Simsällskap 2006 AP6406 25m 1:07.18
8 59 Astrid Gustafsson Umeå Simsällskap 2003 AV9603 25m 1:07.32
9 18 Moa Krekus Luleå Simsällskap 2004 BS1604 25m 1:08.21
10 15 Petra Rasmuson Luleå Simsällskap 2005 AS0405 25m 1:08.81
11 24 Heidi Nilsson Piteå Sim 2005 AC9805 25m 1:09.24
12 39 Ellen Larsson Skellefteå Simklubb 2001 BR7801 25m 1:09.88
13 63 Linn Lidström Umeå Simsällskap 2001 BR1201 25m 1:10.14
14 21 Felicia Hjälte Luleå Simsällskap 2002 BY8802 25m 1:11.23
15 42 Ruth Risberg Skellefteå Simklubb 2002 BS5202 25m 1:11.44
16 84 Julia Hellström Umeå Simsällskap 2006 AX3206 25m 1:11.62
17 61 Lilly Cramer Johnsson Umeå Simsällskap 2005 AE6405 25m 1:13.37
18 37 Millie Eriksson Skellefteå Simklubb 2007 AA1207 25m 1:13.48
19 16 Fanny Landstedt Aldengren Luleå Simsällskap 2006 AL3206 25m 1:14.58
20 70 Elvira Ögren Umeå Simsällskap 2002 BR6802 25m 1:15.06
21 6 Moa Hallberg Bureå Simsällskap 2004 BZ6204 50m 1:15.46
22 79 Tuva Lindvall Umeå Simsällskap 2006 AU6806 25m 1:15.46
23 64 Elin Öberg Umeå Simsällskap 2004 AP6404 25m 1:16.90
24 43 Selma Westerlund Skellefteå Simklubb 2004 BD5404 25m 1:18.26
25 4 Amanda Hedberg Bureå Simsällskap 2004 BU3404 25m 1:19.46
26 3 Felicia Svan Bureå Simsällskap 2007 AJ0607 25m 1:25.64
27 86 Alva Löfgren Umeå Simsällskap 2008 AF3408 25m 1:30.52
28 52 Linnea Larsson Skellefteå Simklubb 2006 BK5406 25m 1:31.18
29 91 Sofia Izarra Umeå Simsällskap 2008 AM1808 25m 1:32.01
30 93 Alva Stenerås Strand Umeå Simsällskap 2007 BD6207 25m 1:35.45
31 49 Linnea Forsman Skellefteå Simklubb 2005 BG2205 25m 1:36.88
32 99 Marie Nilsson Umeå Simsällskap 2006 BS9406 25m 1:36.89
33 81 Elsa Åström Umeå Simsällskap 2006 AV3206 50m 1:36.94
34 5 Hanna Svan Bureå Simsällskap 2009 AD1209 25m 1:37.70
35 89 Vilde Johansson Lindström Umeå Simsällskap 2007 AT3407 50m 1:40.57
36 87 Susanna Wahlqvist Umeå Simsällskap 2007 AO1407 25m 1:45.81
37 96 Molly Arnlund Umeå Simsällskap 2007 BI0807 25m 1:48.44
38 74 Max Luthman Umeå Simsällskap 2008 AA4408 25m 1:54.29
39 88 Emelie Wiberg Umeå Simsällskap 2008 AI5608 25m 1:57.86
40 95 Wilma Mostén Umeå Simsällskap 2008 AX0408 25m
41 98 Klara Dahlgren Umeå Simsällskap 2006 BS0206 25m
2019-01-25 14:34:17 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Skellefteå Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner