2020-04-07   13:02:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Repay Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Repay Open
Arrangör:
Plats: Eddahallen Skellefteå Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
35 100m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 12 Sabina Alman Luleå Simsällskap 2003 AL0403 25m 1:09.20
2 55 Nellie Luthman Umeå Simsällskap 2002 AP7802 25m 1:12.54
3 2 Wilma Wenden Bureå Simsällskap 2002 BB7402 25m 1:13.25
4 1 Agnes Olsson Bureå Simsällskap 2004 AA8204 25m 1:13.52
5 58 Wilma Henriksson Umeå Simsällskap 2001 BM9601 25m 1:13.86
6 53 Elida Hansson Umeå Simsällskap 2002 AB3602 25m 1:14.26
7 18 Moa Krekus Luleå Simsällskap 2004 BS1604 25m 1:19.42
8 77 Alva Gustavsson Umeå Simsällskap 2006 AP6406 25m 1:19.43
9 7 Alva Gonzalez-Glanberg Luleå Simsällskap 2002 AA1802 25m 1:20.79
10 84 Julia Hellström Umeå Simsällskap 2006 AX3206 25m 1:21.27
11 63 Linn Lidström Umeå Simsällskap 2001 BR1201 25m 1:22.20
12 62 Emilia Sponseller Umeå Simsällskap 2005 AE8605 25m 1:23.92
13 6 Moa Hallberg Bureå Simsällskap 2004 BZ6204 25m 1:23.97
14 70 Elvira Ögren Umeå Simsällskap 2002 BR6802 25m 1:24.01
15 61 Lilly Cramer Johnsson Umeå Simsällskap 2005 AE6405 25m 1:24.41
16 37 Millie Eriksson Skellefteå Simklubb 2007 AA1207 25m 1:25.34
17 79 Tuva Lindvall Umeå Simsällskap 2006 AU6806 25m 1:25.47
18 15 Petra Rasmuson Luleå Simsällskap 2005 AS0405 25m 1:26.01
19 82 Vera Wall Umeå Simsällskap 2006 AU8806 25m 1:28.16
20 101 Inga-Maarit Viitanen Haparanda Sportklubb Taktik 2001 BM2801 25m 1:28.21
21 72 Sandra Trigell Umeå Simsällskap 2005 AS3805 25m 1:28.38
22 103 Eliza Happonen Haparanda Sportklubb Taktik 2002 BP0202 25m 1:28.45
23 45 Elma Lundström Skellefteå Simklubb 2006 AM8606 25m 1:28.79
24 3 Felicia Svan Bureå Simsällskap 2007 AJ0607 25m 1:33.07
25 102 Maria Brännmark Haparanda Sportklubb Taktik 2002 BO7802 25m 1:33.32
26 91 Sofia Izarra Umeå Simsällskap 2008 AM1808 25m 1:34.97
27 86 Alva Löfgren Umeå Simsällskap 2008 AF3408 25m 1:35.82
28 47 Stina  Westerlund Skellefteå Simklubb 2007 AH7807 25m 1:35.85
29 46 Felicia Hopkins Skellefteå Simklubb 2005 BA7605 25m 1:37.34
30 4 Amanda Hedberg Bureå Simsällskap 2004 BU3404 25m 1:38.45
31 104 Anna  Ollinen Haparanda Sportklubb Taktik 2005 AW1805 25m 1:42.47
32 89 Vilde Johansson Lindström Umeå Simsällskap 2007 AT3407 25m 1:45.38
33 81 Elsa Åström Umeå Simsällskap 2006 AV3206 25m 1:45.53
34 5 Hanna Svan Bureå Simsällskap 2009 AD1209 25m 1:52.32
35 49 Linnea Forsman Skellefteå Simklubb 2005 BG2205 25m 1:52.67
36 87 Susanna Wahlqvist Umeå Simsällskap 2007 AO1407 25m 1:54.24
37 74 Max Luthman Umeå Simsällskap 2008 AA4408 25m 2:00.04
38 95 Wilma Mostén Umeå Simsällskap 2008 AX0408 25m
39 96 Molly Arnlund Umeå Simsällskap 2007 BI0807 25m
40 98 Klara Dahlgren Umeå Simsällskap 2006 BS0206 25m
41 93 Alva Stenerås Strand Umeå Simsällskap 2007 BD6207 25m
42 99 Marie Nilsson Umeå Simsällskap 2006 BS9406 25m
2019-01-25 14:34:18 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Skellefteå Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner