2019-11-12   22:30:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2018-2019, Södertörn

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP-2 Torvalla
Arrangör:
Plats: Stockholms Simförbund/Södertörn
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
20 800m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 322 Emma Roloff Södertörns Simsällskap 2002 AT6402 25m 9:14.64
2 36 Amanda Lindqvist Järfälla Simsällskap 2002 AU6202 50m 9:37.64
3 114 Isa Lundgren Sonnergren Simklubben Neptun 2004 AW5404 25m 9:41.19
4 328 Zeline Bengtson Södertörns Simsällskap 2003 BE8203 50m 9:55.78
5 97 Madicken Eriksson Simklubben Neptun 2003 AX8203 25m 9:59.24
6 102 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 25m 10:00.42
7 203 Eliane Westermark Spårvägen Simförening 2003 AX4603 25m 10:04.00
8 202 Ioana Danes Spårvägen Simförening 2002 AY3802 25m 10:51.24
9 47 Olivia Halfar Järfälla Simsällskap 2005 AJ4205 25m 11:05.12
10 313 Ella Sörensen Södertälje Simsällskap 2004 BO6604 25m 11:10.15
11 304 Jennifer Mardo Södertälje Simsällskap 2005 AW1405 25m 11:11.55
12 282 Amanda Bäck Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 BM9205 25m 11:17.36
13 274 Vida Haesert Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AN0206 25m 11:17.42
14 53 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap 2005 AL9605 25m 11:36.01
15 50 Amanda Wensmark Järfälla Simsällskap 2005 AJ2405 25m 11:37.52
16 272 Klara Svenheim Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AT9205 50m 11:40.96
17 224 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening 25m 12:03.03
2005 AS9805
18 325 Elin Lundgren Södertörns Simsällskap 25m 12:17.96
2003 AW2603
19 303 Emilia Teglöf Södertälje Simsällskap 25m 12:25.86
2005 AQ3205
20 265 Elvira Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 12:41.44
2006 AD9606
21 605 Matilda Lindqvist Stockholmspolisens IF SF 2004 BK9204 25m
22 336 Hilma Hagberg Moberg Södertörns Simsällskap 2003 BO9803 25m
23 331 Rebecka Axelmalm Södertörns Simsällskap 2003 BG7603 25m
24 340 Amanda Nilsson Södertörns Simsällskap 2002 BS9202 25m
25 57 Nellie Ekman Järfälla Simsällskap 2006 AH9206 25m
26 603 Ida Lindström Stockholmspolisens IF SF 2004 BK1404 25m
27 52 Mira Wallin Järfälla Simsällskap 2006 AC6406 25m
28 176 Wilma Åhlen Skuru Idrottsklubb 2005 AO8205 25m
29 231 Alina Färm Spårvägen Simförening 2005 AV3605 25m
30 345 Felicia Camacho Södertörns Simsällskap 2004 BL9404 25m
31 51 Hannah Kinane Järfälla Simsällskap 2006 AC5406 25m
32 61 Jessika Watanabe Järfälla Simsällskap 2006 AW3606 25m
33 563 Nea Tiger Armelius Solna Sundbyberg SS 04 2006 AQ7806 25m
34 227 Alma Thunberg Spårvägen Simförening 2005 AV1605 25m
2019-01-24 17:58:59 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Södertörns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner