2019-10-17   02:59:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-äldre

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
NUSS Äldre (25m) 2019
Arrangör:
Plats: Borås Simarena Simklubben Elfsborg
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2019 till den 3 feb 2019
9 50m Fjärilsim F 14-15 år
28.42 Trine Forss Skövde SS SWE 2018-12-31
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 220 Thilde Smedbäck Linköpings Allmänna SS 2004 AD3404 25m 29.18
2 522 Sofia Abrahamsson Uddevalla Sim 2005 AB8605 25m 29.21
3 289 Boiana Gradinarska Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AJ5204 25m 29.41
4 363 Clara  Sandberg Simklubben 1970 2004 AH6604 25m 30.25
5 349 Ella Holmqvist Simklubben S 02 2005 AY3405 25m 30.39
6 375 Sofia Henningsson Skövde Simsällskap 2004 AH8204 25m 30.82
7 342 Ellen Vråmo Simklubben S 02 2004 BF8604 25m 30.85
8 382 Ida Lithner Säffle Simsällskap 2004 AB6204 25m 30.91
9 431 Linn Melander Väsby Simsällskap 2005 AR0205 25m 31.01
10 491 Josefina Näsén Örebro Simallians 2005 AF7805 25m 31.01
11 80 Ida Rudelius Jönköpings Simsällskap 2004 AM7204 25m 31.20
12 492 Alina Umbaeva Örebro Simallians 2005 AG4605 25m 31.36
13 59 Ella Sjöbom Grums Simsällskap 2005 AH3605 25m 31.66
14 348 Amanda Cederqvist Simklubben S 02 2005 AY2405 25m 31.68
15 340 Madison Lind Simklubben S 02 2004 AZ4804 25m 31.76
16 227 Alice Fransson Linköpings Allmänna SS 2004 AF4804 25m 31.79
17 28 Sofie Persson Simklubben Elfsborg 2004 AB5804 50m 31.93
18 284 Tuva Gustavsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AF5604 25m 32.19
19 346 Elna Magnusson Simklubben S 02 2004 BG1804 25m 32.20
20 365 Ella Westerlund Simklubben 1970 2004 AL6604 25m 32.20
21 564 Nellie Skeppland Kalmar Simsällskap 2006 AY7606 25m 32.23
22 238 Märta Högfeldt Linköpings Allmänna SS 2005 AM0805 25m 32.32
23 339 Lia Bromander Simklubben S 02 2004 AZ4604 25m 32.34
24 73 Matilda Nilsson Jönköpings Simsällskap 2004 AD0804 25m 32.34
25 490 Julia Pietsch Örebro Simallians 2005 AB0605 25m 32.39
26 69 Alba Arberg Jönköpings Simsällskap 2005 AA1405 25m 32.41
27 296 Astrid Virén Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AV5204 25m 32.42
28 7 Emily Sandberg Bålsta Simklubb 25m 32.48
2004 AH2204
29 466 Astrid Engström Västerås Simsällskap 25m 32.50
2004 AK0604
30 239 Andrea Höglund Linköpings Allmänna SS 50m 32.50
2005 AO2605
31 132 Erica Segerström Karlstads Simsällskap 50m 32.63
2004 AR9804
32 314 Ebba Bladh Hazard Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 32.70
2004 AC5204
33 32 Hannah Lilja Simklubben Elfsborg 2004 AE2604 25m 32.76
34 153 Alice Karlsson Kungsbacka Simsällskap 2004 BJ3204 25m 32.96
35 140 Filippa Karlsson Katrineholms Simsällskap 2004 AF8804 25m 33.10
36 138 Agnes Wilde Karlstads Simsällskap 2005 BB4805 25m 33.32
37 85 Nora Rogö Jönköpings Simsällskap 2004 AW7604 25m 33.42
38 6 Alicia Budden Bålsta Simklubb 2004 AA5404 25m 33.53 RES
39 273 Emilia Eriksson Motala Simsällskap 2004 AG3604 25m 33.54 RES
40 425 Lovisa Fantenberg Väsby Simsällskap 2004 AS3604 50m 33.59 RES
2019-02-02 18:47:22 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Elfsborg

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner