2019-09-20   05:51:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-äldre

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
NUSS Äldre (25m) 2019
Arrangör:
Plats: Borås Simarena Simklubben Elfsborg
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2019 till den 3 feb 2019
66 50m Frisim P 16-20 år
23.15 Sebastian Pettersson Kungälvs SS SWE 2014-12-31
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 14 Anes Cavka Simklubben Elfsborg 1999 AG9799 25m 23.40
2 204 Gustav Henell Linköpings Allmänna SS 1999 AG1399 25m 24.25
3 11 Elliot Olsson Simklubben Elfsborg 1999 AD2799 25m 24.42
4 411 Simon Brandt Väsby Simsällskap 2000 AJ4700 25m 24.64
5 374 Anton Svensson Skövde Simsällskap 2001 AR6701 25m 24.65
6 74 Job Sanders Jönköpings Simsällskap 2003 AF2703 25m 24.70
7 103 Frank Raunio Kalmar Simsällskap 2000 AA3700 25m 24.78
8 549 Sindre Kampen Nesheim BS-LK 2001 25m 25.00
9 226 Nicola Lundqvist Linköpings Allmänna SS 2002 AM0302 25m 25.20
10 15 Adam Albringer Simklubben Elfsborg 1999 AH8999 25m 25.33
11 139 Kevin Grahn Katrineholms Simsällskap 2003 AH9103 25m 25.35
12 381 Daniel Lithner Säffle Simsällskap 2001 AJ9701 25m 25.41
13 105 Alexander Loo Kalmar Simsällskap 2001 AH7501 25m 25.50
14 111 Carl Lingström Kalmar Simsällskap 2002 AN7902 25m 25.55
15 443 Gijs Dijkhuizen Västerås Simsällskap 2000 AL8300 25m 25.64
16 112 Anton Arvidsson Kalmar Simsällskap 2000 AV6500 25m 25.66
17 449 Gellert Szabo Västerås Simsällskap 2001 AM6901 25m 25.71
18 29 David Reinholdsson Simklubben Elfsborg 2002 AI3502 50m 25.76
19 316 Eric Lundström Silke Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AF8903 25m 25.80
20 446 Johan Brewitz Västerås Simsällskap 2001 AH2101 25m 25.81
21 330 Felix Wrakén Simklubben S 02 2003 AB8903 25m 25.86
22 118 Philip Turkowitch Kalmar Simsällskap 2003 AY0703 25m 26.02
23 280 Linus Hagedorn Mölndals Allmänna
Simsällskap
2002 AI9702 25m 26.06
24 207 Oliver Tykesson Linköpings Allmänna SS 2000 AJ3700 25m 26.09
25 391 Erik Josefson Varberg Sim 2000 AG2500 25m 26.10
26 486 Anton Wallin Örebro Simallians 2000 AM7700 25m 26.23
27 248 Kian Hassani Linköpings Allmänna SS 2003 BR0303 25m 26.27
28 361 Erik Klasson Simklubben 1970 2003 AH1503 25m 26.29
29 516 Alexander Assor Uddevalla Sim 2000 AE2900 25m 26.29
30 376 Dennis Partanen Skövde Simsällskap 2003 AI5703 25m 26.31
31 13 Viktor Sjöström Simklubben Elfsborg 2001 AB2101 25m 26.36
32 451 Per Granlund Västerås Simsällskap 2002 AH9502 25m 26.55
33 27 David Engström Simklubben Elfsborg 2001 AM1701 25m 26.56
34 420 Kevin Rathnasiri Väsby Simsällskap 2003 AJ0103 25m 26.57
35 325 Sergej Basov Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 BA8103 25m 26.57
36 70 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap 25m 26.74
2002 AG3702
2019-02-02 18:47:39 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Elfsborg

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner