2019-10-17   03:04:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-äldre

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
NUSS Äldre (25m) 2019
Arrangör:
Plats: Borås Simarena Simklubben Elfsborg
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2019 till den 3 feb 2019
27 50m Ryggsim F 16-20 år
29.77 Linnéa Bielicz Göteborgs Sim SWE 2014-12-31
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 546 Synne Hovden Eidheim BS-LK 2001 25m 29.18
2 218 Hilda Linné Linköpings Allmänna SS 2000 BG1800 25m 29.37
3 367 Vera Fransson Skövde Simsällskap 2001 AB7401 25m 29.96
4 217 Vera Karlsson Linköpings Allmänna SS 2003 AI8403 25m 30.10
5 17 Tilda Öman Simklubben Elfsborg 2000 AI7200 25m 30.32
6 109 Leia Karlsson Kalmar Simsällskap 2002 AR2202 25m 31.13
7 160 Jonna Jauhiainen Kungsbacka Simsällskap 2000 BS9800 25m 31.26
8 178 Hannah Fritz Simklubben Laxen 2003 BB5603 25m 31.27
9 25 Linn Thid Simklubben Elfsborg 2003 AG5803 25m 31.44
10 292 Clara Sjöstedt Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 BG6603 25m 31.55
11 552 Katy Pettersen BS-LK 2002 25m 31.66
12 128 Linnéa Englund Karlstads Simsällskap 2003 AI5403 25m 31.71
13 463 Felicia Rogell Västerås Simsällskap 2003 AQ6603 25m 31.83
14 171 Petronella Ottosson Simklubben Laxen 2002 AN8802 25m 32.05
15 392 Sara Westholm Varberg Sim 2001 AL8801 25m 32.08
16 456 Emilia Boberg Västerås Simsällskap 2002 AV9602 25m 32.13
17 414 Oliwia Kantecki Väsby Simsällskap 2003 AE7203 25m 32.39
18 548 Elise Alme Jensen BS-LK 2002 25m 32.46
19 131 Clara Gustavson Karlstads Simsällskap 2003 BA4403 25m 32.48
20 172 Edith Axelsson-Wiesel Simklubben Laxen 2002 AO3602 25m 32.72
21 168 Elsa Wahlbeck Simklubben Laxen 2002 AM4202 25m 32.78
22 447 Julia Holmberg Västerås Simsällskap 2002 AE4402 25m 32.85
23 267 Ebba Olsson Mariestads Simsällskap 2001 AM7201 25m 32.98
24 301 Wilma Christensen Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 CA8203 25m 33.06
25 514 Elin Gustafson Uddevalla Sim 1999 AM5699 25m 33.07
26 214 Lena Årebo Linköpings Allmänna SS 2002 AJ1202 25m 33.26
27 167 Klara Stigsson Simklubben Laxen 2001 AL0201 25m 33.48
28 345 Klara Sillerström Simklubben S 02 2003 BR1603 25m 33.54
29 169 Emilia Karlberg Simklubben Laxen 2002 AM0602 25m 33.66
30 396 Ronja Berggren Varberg Sim 2003 AE1403 25m 33.69
31 68 Emmie Davis Jönköpings Simsällskap 2002 AK7202 25m 34.00
32 294 Olivia Sandberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 BH0403 25m 34.15
33 370 Nikita Kapron Skövde Simsällskap 50m 34.15
2003 AL2803
34 228 Darja Koutchinskaia Linköpings Allmänna SS 25m 34.43
2003 AQ5203
35 20 Nelly Askengren Stråhle Simklubben Elfsborg 25m 34.50
2003 AE7403
36 285 Amayah Bergman Mölndals Allmänna
Simsällskap
50m 34.69
2002 BD1202
2019-02-02 18:47:27 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Elfsborg

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner