2019-10-16   23:51:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydbank Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

5_S
Løb 5, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
131  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  31.33   
95  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  31.72   
97  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  31.97   
96  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  32.17   
23  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  32.54   
63  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  32.83   
78  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  25 m  33.13   
211  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  33.31   
14  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  33.44   
10  189  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  33.64   
11  161  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  34.22   
12  185  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  34.82   
13  52  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  36.09   
14  128  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  36.11   
15  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  36.71   
16  29  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  37.13   
17  74  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  37.39   
18  53  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  37.74   
19  38  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  50 m  38.27   
20  32  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  38.71   
21  72  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  38.79   
22  11  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  39.74   
23  35  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  40.00   
24  54  Hilkjær Karoline Holm  2005  DRAGSHOLM  0516AI  25 m  40.11   
25  71  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  40.33   
26  45  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  40.41   
27  59  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  50 m  40.79   
28  27  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  41.16   
29  200  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  42.17   
30  194  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  42.67   
31  191  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  44.16   
32  24  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  50 m  46.39   
33  203  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL  0854AD  25 m  48.81   
34  192  Jensen Merle Blomberg  2008  HERLUFSHOL  0898AF  25 m  49.24   
35  233  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL  0786AJ  25 m  50.20   
36  204  Strate Caroline Risager  2007  HERLUFSHOL  0732AU  25 m  50.76   
37  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  50 m  51.00   
38  16  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  51.16   
39  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  51.23   
40  12  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  50 m  53.34   
41  34  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  54.96   
42  43  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:07.60   
43  187  Birgisdottir Sigrún  2007  HERLUFSHOL  0712AP  25 m  1:08.71   
44  21  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m     
45  37  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
46  202  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  11 januar 2019 
Licens til Næstved IF  Udskriftstidspunkt  15:44 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark