2019-08-19   14:47:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 26/1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
Sponsor: UGP 2 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
38  Eriksson Maja  2002  ESKILSTUNA  AM6602  25 m  2:08.71   
36  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  25 m  2:13.45   
Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:14.41   
60  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  2:18.21   
37  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:19.60   
150  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  2:20.47   
104  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m  2:56.31   
16 år 
64  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:15.67   
151  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  2:16.75   
50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  2:21.26   
133  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  2:24.28   
117  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  2:55.10   
15 år 
67  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  2:11.59   
140  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  2:13.04   
134  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  2:16.30   
88  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:20.15   
139  Strömbom Tyra  2004  SÖDERHAMN  AM3804  25 m  2:21.16   
101  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  2:24.08   
115  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:36.35   
96  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  2:39.47   
14 år 
152  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  2:19.52   
49  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  2:28.93   
57  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  2:35.65   
148  Furuström Ida  2005  SÖDERHAMN  BR2205  25 m  2:43.32   
99  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  2:44.62   
166  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  2:45.09   
54  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  3:00.57   
157  Karlsson Ida  2005  SÖDERHAMN  BQ1205  25 m  3:13.61   
15  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  3:15.00   
10  123  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m     
13 år 
141  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  2:25.30   
114  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  2:33.53   
146  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m  2:35.79   
70  Strömsöe Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  2:37.62   
109  Hedlund Loman Stina  2006  GÄVLE SS  BM8406  25 m  2:41.68   
145  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m  2:43.46   
17  Nyström Olivia  2006  BORLÄNGE  BA7406  25 m  2:44.43   
72  Färlin Emma  2006  FALUN  AV8206  25 m  2:44.67   
34  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  2:52.10   
10  159  Biller Linn  2006  SÖDERHAMN  BQ2206  25 m  2:54.06   
11  33  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  2:56.10   
12  77  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  3:00.24   
13  120  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  3:56.19   
14  82  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  25 m     
15  110  Nordlund Ronja  2006  GÄVLE SS  BM2606  25 m     
16  149  Käck Elise  2006  VAIK SK  BT2206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  27 januari 2019 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  14:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner