2018-12-11   01:35:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nokian Junnu-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nokian Junnu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  10:16   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 10, P-12, 13, M 100 m RU  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Eetu Närhi  1998  98A620  Octopus    25m     
Niilo Toivola  2007  07A580  UiTa    25m     
Niilo Lappalainen  2011  11A010  Pyry    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Timofey Matveev  2006  06B056  UiTa    25m  1:59.61  1:59.61 
Luukas Kallio  2005  05A856  TaTU    50m  1:58.39  1:55.39 
Ferdinand Backman  2006  06A021  TaTU    50m  1:55.47  1:52.47 
Áron Zautasvili  2006  06A560  UiTa    25m  1:54.51  1:54.51 
Tobias Syrjä  2006  06A554  UiTa    50m  2:01.18  1:58.18 
Osmo Räikkälä  2006  06A961  KU    25m  1:59.69  1:59.69 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Halonen  2003  03A969  UiTa    50m  1:52.71  1:49.71 
Aapo Nurminen  2006  06A431  RaisU    50m  1:49.38  1:46.38 
Anton Passoja  2006  06A302  Pyry    25m  1:44.20  1:44.20 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    25m  1:45.10  1:45.10 
Mikael Uitto  2007  07A217  UiTa    25m  1:49.40  1:49.40 
Severi Roihankorpi  2006  06A492  UiTa    25m  1:51.28  1:51.28 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiro Räty  2006  06A452  Pyry    25m  1:42.93  1:42.93 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    25m  1:39.77  1:39.77 
Verner Lammassaari  2004  04A838  Octopus    25m  1:36.82  1:36.82 
Joona Talja  2007  07A040  UKK    50m  1:40.89  1:37.89 
Ossi Vienamo  2006  06A487  UiTa    50m  1:42.98  1:39.98 
Mika Karlsson  2004  04A982  KU    25m  1:43.18  1:43.18 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Albert Laakkonen  2007  07A058  UiTa    25m  1:36.06  1:36.06 
Rasmus Salminen  2004  04B262  Ui-Va    25m  1:32.69  1:32.69 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m  1:13.38  1:13.38 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    25m  1:14.94  1:14.94 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    25m  1:35.04  1:35.04 
Markus Popov  2005  05B014  TaTU    25m  1:36.55  1:36.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  17 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  10:16 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner