2020-01-26   23:45:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2018, Halmstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 2 - Söndag EM - 2/12

17_S
Gren 17, 100m Frisim Po 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
86  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:03.99   
77  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:04.35   
137  Ljungdahl Alexander  2006  SK STIMMET  AI0306  25 m  1:08.20   
148  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:08.40   
87  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  1:10.76   
151  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  1:12.17   
155  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  1:12.95   
15  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:13.90   
88  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  1:13.98   
10  16  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:14.28   
11  17  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:14.83   
12  89  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:16.34   
13  10  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  1:16.42   
14  21  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:16.43   
15  97  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m  1:16.49   
16  14  Thorsell Maximilian  2007  KUNGSBACKA  AC6907  25 m  1:18.25   
17  99  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  1:19.10   
18  85  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  1:19.20   
19  103  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:21.37   
20  95  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:21.98   
21  28  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  1:22.13   
22  18  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:23.55   
23  84  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  25 m  1:23.67   
24  112  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  50 m  1:25.84   
25  168  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  25 m  1:26.25   
26  96  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:26.84   
27  162  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:26.96   
28  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:27.26   
29  136  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  1:28.36   
30  101  Dolck Isac  2007  SK LAXEN  AL8307  25 m  1:28.86   
31  104  Nilsson Erik  2007  SK LAXEN  AL0507  25 m  1:28.87   
32  156  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  1:31.89   
33  23  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  1:33.08   
34  207  Rosén Sander  2007  SK LAXEN  AM0907  25 m  1:39.75   
35  102  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  25 m  1:40.53   
36  39  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  1:43.04   
37  36  Kalin Filip  2007  KUNGSBACKA  AL5307  25 m  1:45.77   
38  30  Leijon Måns  2007  KUNGSBACKA  AI1907  25 m  1:47.37   
39  27  Lindquist Filip  2006  KUNGSBACKA  AP4706  25 m  1:50.02   
40  29  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  1:51.23   
41  56  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  50 m  1:59.12   
42  42  Väinölä Elias  2007  KUNGSBACKA  AN9107  50 m  2:00.80   
43  26  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m     
44  43  Mattiasson Jonathan  2006  KUNGSBACKA  AT6506  25 m     
45  119  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  25 m     
46  198  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  16:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner