2020-05-28   04:26:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Simbadoppet Swimcamp Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Simbadoppet/Swimcamp Borås    Utskriftsdatum  19 oktober 2018   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  19:14   
  Arrangör  Simklubben Elfsborg         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 5, 25m Bröstsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
169  Vivien Gustavsson  2012    KUNGSBACKA    25m   
103  Alva Holmgren  2008  AM5808  SK LAXEN    25m   
119  Emma Modig  2008  AC5208  MASS    25m   
55  Nova Sollerman  2009  AE1209  KUNGSBACKA    25m   
68  Donya Rovik  2008  AU8808  KUNGSBACKA    25m   
115  Anna Hall  2008    MASS    25m   
167  Thea Fjordskär  2009    KUNGSBACKA    25m  24.83 
168  Greta Gustavsson  2009    KUNGSBACKA    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Xiaoyan Guan  2008    MASS    25m   
129  Lily Burenius  2008  AP6608  MASS    25m   
138  Ellen Landgren  2008  AU0808  MASS    25m   
163  Lovisa Svedensten  2008    ELFSBORG    25m   
117  Leah Lundgren  2008    MASS    25m   
111  Amy Bladh  2008  AS8208  SK LAXEN    25m   
112  Vanessa Simsek  2008  AS6408  SK LAXEN    25m   
62  Moa Adebahr  2009  AF4809  KUNGSBACKA    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
63  Viola Stark  2009  AG1209  KUNGSBACKA    25m   
25  Magdalena Ödman  2008  AT3208  ELFSBORG    25m   
15  Ella Olsvik  2010  AA7610  ELFSBORG    25m  31.02 
109  Emmie Fransson  2009  AF8609  SK LAXEN    25m  29.50 
65  Annica Tärneberg  2009  AH1409  KUNGSBACKA    25m  30.70 
150  Mathilda Sörqvist  2010  AD8410  ÅMÅLS SS    25m  31.22 
27  Clara Zettergren  2008  AV6208  ELFSBORG    25m   
113  Mathilda Winkler  2008  AW5608  SK LAXEN    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
120  Molly Wihed  2008  AJ1208  MASS    25m  28.29 
131  Linn Bravert  2008  AP9608  MASS    25m  27.74 
Emma Böhrén  2008  AA9608  ELFSBORG    25m  27.54 
20  Vendela Orreving  2008  AS4408  ELFSBORG    25m  27.00 
123  Annie Alsterstad  2008  AK3808  MASS    25m  27.38 
16  Tilda Flyckt  2010  AA6810  ELFSBORG    25m  27.62 
97  Emma Hakobyan  2008  AM5208  SK LAXEN    25m  28.06 
58  Adina Hilmersson  2009  AF7809  KUNGSBACKA    25m  29.12 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Leia Griphem  2008  AS5608  ELFSBORG    25m  26.66 
21  Gabriella Jonsson  2008  AS1408  ELFSBORG    25m  25.44 
106  Rebecka Viktorsson  2008  AM8808  SK LAXEN    25m  24.36 
32  Elin Billström  2008  AA6608  KUNGSBACKA    25m  23.86 
13  Clara Hansson  2009  AA1609  ELFSBORG    25m  23.89 
18  Edith Skogh  2008  AL7208  ELFSBORG    25m  24.90 
46  Elsa Gentzel  2008  AI6808  KUNGSBACKA    25m  25.84 
125  Hedda Byfeldt  2009  AD9209  MASS    25m  26.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  19 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner