2020-06-06   03:54:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Simbadoppet Swimcamp Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Simbadoppet/Swimcamp Borås    Utskriftsdatum  19 oktober 2018   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  19:14   
  Arrangör  Simklubben Elfsborg         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Elna Lönnäng  2006    ELFSBORG    25m   
133  Nailia Rose Åslin  2007  BC5207  MASS    25m   
59  Märta Berg  2007  BB4607  KUNGSBACKA    25m  1:10.05 
146  Hilda Karlsson  2007  AQ1207  ÅMÅLS SS    25m  59.94 
127  Elin Friman  2007  BB6607  MASS    25m  1:08.04 
67  Olivia Lund  2007  BE0807  KUNGSBACKA    25m  1:15.30 
128  Lisa Thulin  2007  BC6207  MASS    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
134  Tyra Carlsson  2007  BE0607  MASS    25m  59.06 
96  Cornelia Silversten  2006  BH5206  SK LAXEN    25m  58.59 
137  Ella Muthas  2007  BE4807  MASS    25m  57.97 
26  Rieke Johannsmeyer  2006  BQ1606  ELFSBORG    25m  55.79 
90  Nåva Packalen Åkerblom  2007  AN3607  SK LAXEN    25m  57.60 
69  Stina Wihlborg  2007  BH4607  KUNGSBACKA    25m  58.29 
54  Tilde Cerny  2006  BL3406  KUNGSBACKA    25m  58.65 
53  Agnes Cerny  2006  BL2406  KUNGSBACKA    25m  59.39 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
121  Livia Kaipiainen  2007  AU5207  MASS    25m  55.30 
14  Zelma Olsvik  2007  AU2407  ELFSBORG    25m  54.40 
122  Maja Nordelöf  2007  AX4407  MASS    25m  54.30 
56  Miriam Schedvin  2007  AZ9607  KUNGSBACKA    25m  52.96 
105  Gertrud Gustafsson  2006  BL6606  SK LAXEN    25m  53.64 
49  Elin Linders  2007  AU0407  KUNGSBACKA    25m  54.39 
19  Olivia Järrenfors  2006  BP0406  ELFSBORG    25m  54.62 
104  Saga Bengtsson  2006  BL2606  SK LAXEN    25m  55.32 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
51  Filippa Sundqvist  2007  AZ0207  KUNGSBACKA    25m  51.60 
114  Sophia Röhrle  2007  BI0607  SK LAXEN    25m  50.74 
80  Josephine Andersson  2007  AN8207  SK LAXEN    25m  50.19 
47  Freja Håkansson  2007  AU3207  KUNGSBACKA    25m  49.33 
48  Julia Håkansson  2007  AU2207  KUNGSBACKA    25m  49.71 
89  Hanne Nielsen  2006  BB6206  SK LAXEN    25m  50.26 
88  Maya Möllborn  2007  AN6607  SK LAXEN    25m  51.30 
107  Nicol Bertic  2006  BM4406  SK LAXEN    25m  52.46 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
87  Nellie Lindell  2006  BB8206  SK LAXEN    25m  48.20 
41  Zoe Kanen  2007  AR2607  KUNGSBACKA    25m  47.93 
94  Alice Fransson  2007  AO9207  SK LAXEN    25m  46.49 
10  Ella Flyckt  2007  AH7607  ELFSBORG    25m  43.56 
144  Vilma Thorpman  2006  AS5406  ÅMÅLS SS    25m  46.35 
140  Tilde Haugsnes  2007  BG3607  MASS    25m  47.91 
12  Edith Fredriksson  2007  AJ7407  ELFSBORG    25m  48.15 
64  Olivia Staafgård  2007  BE3607  KUNGSBACKA    25m  49.05 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  19 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner