2020-06-06   03:40:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Simbadoppet Swimcamp Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Simbadoppet/Swimcamp Borås    Utskriftsdatum  19 oktober 2018   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  19:14   
  Arrangör  Simklubben Elfsborg         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 2, 25m Frisim Herrar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
28  Alexander Persson  2008  AK6708  ELFSBORG    25m   
162  Nadar Hayadar  2008    ÅSUNDEN    25m   
29  August Pärlö  2010    KUNGSBACKA    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
135  Jonas Bjerklund  2009  AD6509  MASS    25m   
Oscar Skovshoved  2009    ELFSBORG    25m   
66  Hannes Johnsson  2008  AJ4308  KUNGSBACKA    25m   
149  Elliot Magnusson  2009  AC2309  ÅMÅLS SS    25m  30.39 
118  Isak Tullberg Ledel  2009    MASS    25m   
31  Max Lesnukhin  2008    KUNGSBACKA    25m   
81  Anton Ekstrand  2008  AC7108  SK LAXEN    25m   
Sigge Fredriksson  2009    ELFSBORG    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
136  Oskar Hadeback  2009  AD9509  MASS    25m  28.38 
98  William Hedman  2008  AF0908  SK LAXEN    25m  21.12 
23  Theo Söderqvist  2010  AB4110  ELFSBORG    25m  19.77 
Oscar Sabo  2008  AA6108  ELFSBORG    25m  16.82 
22  Emil Music  2009  AD4509  ELFSBORG    25m  18.64 
132  Alexander Ahlin  2009  AC5709  MASS    25m  21.05 
148  Emil Thorpman  2009  AB2909  ÅMÅLS SS    25m  23.62 
70  Antonio Poller  2009  AG3909  KUNGSBACKA    25m  29.44 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  19 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner