2021-10-27   08:36:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, T11,12,13,14,15 100m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
211  Salo Emmi  2007  LrU  07A325  50 m  1:11.48  1:09.48   
Ergner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:11.50  1:09.50   
38  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  1:10.43  1:10.43   
209  Ruotsalainen Aino  2007  LrU  07A076  25 m  1:11.65  1:11.65   
199  Mki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  1:13.77  1:13.77   
122  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  25 m  1:13.91  1:13.91   
156  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  50 m  1:16.73  1:14.73   
Hmlinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:14.98  1:14.98   
29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:15.95  1:15.95   
10  105  Trhnen Minea  2007  KuUS  07A552  50 m  1:18.58  1:16.58   
11  39  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  1:18.24  1:18.24   
12  20  Ltti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:19.10  1:19.10   
13  271  Isoviita Emilia  2007  VaajUS  07A704  25 m  1:19.31  1:19.31   
14  25  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  50 m  1:23.02  1:21.02   
15  195  Lehmus Saaga  2007  LrU  07A120  25 m  1:21.28  1:21.28   
16  28  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:21.65  1:21.65   
17  178  Hirvonen Amanda  2007  LrU  07A755  25 m  1:23.47  1:23.47   
18  198  Mullamaa Krette  2007  LrU  07A359  25 m  1:27.06  1:27.06   
19  264  Laakkonen Milja  2007  KeuTo  07A483  50 m  1:29.41  1:27.41   
20  34  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  1:29.76  1:29.76   
21  73  Salo Noora  2007  KoU  07A646  25 m  1:33.14  1:33.14   
22  267  Ollikainen Maija  2007  KeuTo  07A488  50 m  1:35.61  1:33.61   
23  145  Porter Olivia  2007  LaUS  07A275  25 m  1:33.95  1:33.95   
24  241  Kurvinen Krista  2007  MiUS  07A412  25 m  1:37.50  1:37.50   
25  204  Pitknen Iiris  2007  LrU  07A475  25 m  1:39.82  1:39.82   
26  270  Tuomi Tyyne  2007  KeuTo  07A718  25 m  1:47.09  1:47.09   
27  76  Tuominen Ida  2007  KoU  07A885  25 m  1:51.62  1:51.62   
28  259  Hannus Aino  2007  KeuTo  07A489  25 m  1:54.44  1:54.44   
29  74  Senkina Polina  2007  KoU  07A878  25 m       
30  208  Rautio Enne  2007  LrU  07A458  25 m       
12 v 
158  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  50 m  1:08.80  1:06.80   
106  Vepslinen Vilma  2006  KuUS  06A683  25 m  1:08.80  1:08.80   
242  Lepist Sofia  2006  MiUS  06A346  50 m  1:10.80  1:08.80   
159  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  50 m  1:10.86  1:08.86   
191  Kurvinen Anniina  2006  LrU  06A281  25 m  1:09.93  1:09.93   
19  Ltti Merete  2006  JoUS  06A125  50 m  1:14.46  1:12.46   
26  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  50 m  1:15.79  1:13.79   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:14.35  1:14.35   
237  Kantanen Venla  2006  MiUS  06A674  25 m  1:18.67  1:18.67   
10  37  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  1:19.22  1:19.22   
11  201  Ovaska Erin  2006  LrU  06A242  50 m  1:24.78  1:22.78   
12  177  Heikkil Alexia  2006  LrU  06B037  25 m  1:22.80  1:22.80   
13  188  Kitinoja Aino-elina  2006  LrU  06A388  25 m  1:23.03  1:23.03   
14  215  Seppnen Piv-kaisla  2006  LrU  06A323  25 m  1:23.38  1:23.38   
15  246  Saarelainen Vilma  2006  MiUS  06A916  25 m  1:23.46  1:23.46   
16  86  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  1:24.17  1:24.17   
17  32  Saranp Julia  2006  JoUS  06A552  50 m  1:26.76  1:24.76   
18  179  Huhtala Anna  2006  LrU  06B039  25 m  1:25.83  1:25.83   
19  206  Puranen Ada  2006  LrU  06A200  25 m  1:26.04  1:26.04   
20  Haaranen Sanni  2006  JoUS  06A922  50 m  1:28.17  1:26.17   
21  244  Pynnnen Siiri  2006  MiUS  06A914  25 m  1:26.93  1:26.93   
22  235  Ikonen Viivi  2006  MiUS  06A907  25 m  1:28.15  1:28.15   
23  243  Pitknen Iita  2006  MiUS  06A934  25 m  1:30.30  1:30.30   
24  151  Rumask Isabel  2006  LaUS  06A823  25 m  1:31.01  1:31.01   
25  136  Leppnen Annika  2006  LaUS  06A921  25 m  1:32.68  1:32.68   
26  66  Pekkola Amanda  2006  KoU  06B025  25 m  1:43.60  1:43.60   
13 v 
16  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  1:03.26  1:01.26   
153  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  50 m  1:05.65  1:03.65   
133  Khknen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:07.99  1:07.99   
67  Peltola Iida  2005  KoU  05A719  25 m  1:08.77  1:08.77   
245  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  50 m  1:11.63  1:09.63   
266  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  1:12.21  1:10.21   
250  Koski Noora  2005  VarU  05A822  25 m  1:12.20  1:12.20   
240  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  1:12.21  1:12.21   
254  Suna Siiri  2005  VarU  05A950  50 m  1:16.25  1:14.25   
10  78  Viherkoski Helmi  2005  KoU  05B085  25 m  1:15.38  1:15.38   
11  258  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  25 m  1:16.18  1:16.18   
12  94  Komulainen Elsa  2005  KuUS  05A835  25 m  1:17.71  1:17.71   
13  150  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:19.13  1:19.13   
14  257  Laakkonen Inkeri  2005  VoVi  05B130  25 m  1:24.50  1:24.50   
15  181  Hytti Nelli  2005  LrU  05A862  50 m  1:29.57  1:27.57   
16  276  Kosonen Mia  2005  UI  05B202  25 m       
14 v 
68  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  59.95  57.95   
129  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  1:01.75  59.75   
53  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  1:04.17  1:02.17   
272  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  1:04.32  1:02.32   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  1:05.13  1:03.13   
140  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:03.28  1:03.28   
138  Lindstrm Venla  2004  LaUS  04A263  50 m  1:05.39  1:03.39   
65  Mkinen Milja  2004  KoU  04A192  50 m  1:06.56  1:04.56   
96  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:06.93  1:06.93   
10  236  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  50 m  1:09.08  1:07.08   
11  11  Kerkknen Meeri  2004  JoUS  04A520  50 m  1:10.12  1:08.12   
12  70  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  1:08.42  1:08.42   
13  116  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  25 m  1:09.11  1:09.11   
14  85  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  1:11.52  1:09.52   
15  57  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  1:10.57  1:10.57   
16  69  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  1:11.35  1:11.35   
17  277  Kostamo Milla  2004  UI  04B278  25 m  1:15.64  1:15.64   
18  265  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:17.07  1:17.07   
19  107  Vli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  1:23.63  1:23.63   
20  253  Rastas Lotta  2004  VarU  04B021  50 m  1:27.01  1:25.01   
21  176  Harinen Ada  2004  LrU  04B318  25 m       
15 v 
152  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  1:00.39  58.39   
233  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:01.73  59.73   
157  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  50 m  1:04.87  1:02.87   
61  Laitala Noora  2003  KoU  03B201  25 m  1:02.97  1:02.97   
219  Tikka Vilma  2003  LrU  03A660  25 m  1:03.47  1:03.47   
13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  1:07.12  1:05.12   
149  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  50 m  1:08.18  1:06.18   
123  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:07.01  1:07.01   
205  Pitknen Siiri  2003  LrU  03A665  50 m  1:09.09  1:07.09   
10  154  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  1:07.28  1:07.28   
11  171  Kouvo Emilia  2003  LrKT  03A406  50 m  1:09.30  1:07.30   
12  92  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  1:08.91  1:08.91   
13  175  Galay Ekaterina  2003  LrU  03A992  50 m  1:11.16  1:09.16   
14  75  Toikka Senni  2003  KoU  03A663  25 m  1:10.53  1:10.53   
15  274  Kokko Oona  2003  UI  03B248  25 m  1:15.03  1:15.03   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  01 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner