2021-10-27   09:44:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
180  Hynnen Ella  2008  LrU  08A072  25 m  2:51.39  2:51.39   
24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  2:53.01  2:53.01   
212  Sarvilahti Aino  2008  LrU  08A028  25 m  2:59.09  2:59.09   
182  Hrknen Miina-anniina  2008  LrU  08A412  25 m  3:00.59  3:00.59   
203  Pessi Paulina  2008  LrU  08A293  25 m  3:30.77  3:30.77   
207  Puranen Isla  2008  LrU  08A306  25 m  3:49.53  3:49.53   
71  Reijonen Noora  2008  KoU  08A337  25 m  4:20.25  4:20.25   
Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m       
Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m       
10  56  Korkalainen Netta  2008  KoU  08A361  25 m       
11  132  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  25 m       
12  134  Laukkanen Awa  2008  LaUS  08A536  25 m       
13  135  Lehti Liisi  2008  LaUS  08A101  25 m       
14  262  Kipponen Selma  2008  KeuTo  08A425  25 m       
13 v 
218  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  50 m  2:21.53  2:17.53   
153  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  50 m  2:22.92  2:18.92   
245  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  25 m  2:32.44  2:32.44   
51  Fihlman Minja  2005  KoU  05A860  50 m  2:39.95  2:35.95   
258  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  25 m  2:44.68  2:44.68   
78  Viherkoski Helmi  2005  KoU  05B085  25 m  2:46.30  2:46.30   
94  Komulainen Elsa  2005  KuUS  05A835  25 m  2:54.87  2:54.87   
257  Laakkonen Inkeri  2005  VoVi  05B130  25 m  3:13.08  3:13.08   
104  Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m       
14 v 
129  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:08.41  2:04.41   
68  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  2:13.78  2:09.78   
53  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  2:14.88  2:14.88   
140  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  2:15.41  2:15.41   
138  Lindstrm Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  2:21.15  2:21.15   
65  Mkinen Milja  2004  KoU  04A192  25 m  2:21.56  2:21.56   
236  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  2:30.72  2:30.72   
85  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  25 m  2:34.76  2:34.76   
69  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  2:35.88  2:35.88   
10  116  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  50 m  2:42.48  2:38.48   
11  70  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  2:39.73  2:39.73   
12  176  Harinen Ada  2004  LrU  04B318  25 m       
15 v 
233  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  2:14.12  2:10.12   
142  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  2:11.33  2:11.33   
63  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  2:21.59  2:21.59   
219  Tikka Vilma  2003  LrU  03A660  50 m  2:25.63  2:21.63   
187  Kinnunen Silja  2003  LrU  03A683  50 m  2:26.31  2:22.31   
157  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  50 m  2:28.59  2:24.59   
149  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  25 m  2:26.05  2:26.05   
175  Galay Ekaterina  2003  LrU  03A992  25 m  2:33.09  2:33.09   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  01 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner