2021-10-27   09:42:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

20_S
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
211  Salo Emmi  2007  LrU  07A325  25 m  1:20.32  1:20.32   
156  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  25 m  1:22.03  1:22.03   
Ergner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:25.17  1:23.17   
209  Ruotsalainen Aino  2007  LrU  07A076  25 m  1:24.13  1:24.13   
38  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  1:27.92  1:25.92   
122  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  25 m  1:26.05  1:26.05   
199  Mki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  1:27.08  1:27.08   
Hmlinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  1:30.05  1:28.05   
29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:32.31  1:32.31   
10  20  Ltti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:33.26  1:33.26   
11  178  Hirvonen Amanda  2007  LrU  07A755  25 m  1:35.64  1:35.64   
12  241  Kurvinen Krista  2007  MiUS  07A412  25 m  1:36.01  1:36.01   
13  25  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  1:36.61  1:36.61   
14  28  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:39.48  1:39.48   
15  198  Mullamaa Krette  2007  LrU  07A359  25 m  1:40.18  1:40.18   
16  90  Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  50 m  1:43.89  1:41.89   
17  73  Salo Noora  2007  KoU  07A646  25 m  1:45.85  1:45.85   
18  39  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  50 m  1:49.22  1:47.22   
19  195  Lehmus Saaga  2007  LrU  07A120  25 m  1:47.36  1:47.36   
20  34  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  1:49.30  1:49.30   
21  35  Sormunen Ilona  2007  JoUS  07A338  25 m       
22  74  Senkina Polina  2007  KoU  07A878  25 m       
12 v 
158  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  25 m  1:14.82  1:14.82   
159  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  1:17.59  1:17.59   
106  Vepslinen Vilma  2006  KuUS  06A683  50 m  1:25.04  1:23.04   
242  Lepist Sofia  2006  MiUS  06A346  25 m  1:26.71  1:26.71   
19  Ltti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:27.33  1:27.33   
26  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:28.74  1:28.74   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:31.09  1:31.09   
201  Ovaska Erin  2006  LrU  06A242  25 m  1:36.18  1:36.18   
215  Seppnen Piv-kaisla  2006  LrU  06A323  50 m  1:38.39  1:36.39   
10  86  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  1:36.42  1:36.42   
11  32  Saranp Julia  2006  JoUS  06A552  50 m  1:38.76  1:36.76   
12  37  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  1:37.21  1:37.21   
13  17  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  50 m  1:45.52  1:43.52   
14  Haaranen Sanni  2006  JoUS  06A922  50 m  1:47.37  1:45.37   
15  66  Pekkola Amanda  2006  KoU  06B025  25 m       
16  177  Heikkil Alexia  2006  LrU  06B037  25 m       
13 v 
186  Kauppinen Ida  2005  LrU  05A319  25 m  1:11.16  1:11.16   
218  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  1:12.95  1:12.95   
133  Khknen Milla  2005  LaUS  05A054  50 m  1:18.76  1:16.76   
266  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  1:19.70  1:19.70   
150  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:29.41  1:29.41   
181  Hytti Nelli  2005  LrU  05A862  25 m  1:35.37  1:35.37   
97  Mtt Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  1:36.83  1:36.83   
240  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  1:45.90  1:45.90   
14 v 
68  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  25 m  1:06.09  1:06.09   
53  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  1:11.25  1:11.25   
96  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:18.71  1:18.71   
11  Kerkknen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:21.69  1:21.69   
265  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:22.64  1:22.64   
69  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  1:23.18  1:23.18   
107  Vli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  1:45.74  1:45.74   
15 v 
142  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  1:08.10  1:08.10   
92  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  1:14.05  1:14.05   
154  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  1:15.66  1:15.66   
13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  1:15.99  1:15.99   
205  Pitknen Siiri  2003  LrU  03A665  25 m  1:16.03  1:16.03   
282  Puisto Vilma  2003  UI  03B119  25 m  1:16.75  1:16.75   
157  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  50 m  1:19.70  1:17.70   
75  Toikka Senni  2003  KoU  03A663  25 m  1:20.30  1:20.30   
115  Pylvninen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  1:20.33  1:20.33   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  01 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner