2021-10-27   08:30:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

1_S
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
122  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  50 m  1:27.31  1:24.31   
Hmlinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  1:29.63  1:26.63   
199  Mki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  1:29.53  1:29.53   
38  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  1:32.41  1:32.41   
Ergner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:33.41  1:33.41  JL 
209  Ruotsalainen Aino  2007  LrU  07A076  25 m  1:35.09  1:35.09   
211  Salo Emmi  2007  LrU  07A325  50 m  1:40.32  1:37.32   
90  Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  50 m  1:42.72  1:39.72   
20  Ltti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:39.87  1:39.87   
10  178  Hirvonen Amanda  2007  LrU  07A755  25 m  1:44.36  1:44.36   
11  29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:45.56  1:45.56   
12  264  Laakkonen Milja  2007  KeuTo  07A483  50 m  1:49.93  1:46.93   
13  28  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:48.07  1:48.07   
14  267  Ollikainen Maija  2007  KeuTo  07A488  50 m  1:55.72  1:52.72   
15  105  Trhnen Minea  2007  KuUS  07A552  25 m  1:54.92  1:54.92   
16  198  Mullamaa Krette  2007  LrU  07A359  25 m  1:56.62  1:56.62   
17  25  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  50 m  1:59.84  1:56.84   
18  39  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  1:58.31  1:58.31   
19  34  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  2:03.93  2:03.93   
20  73  Salo Noora  2007  KoU  07A646  25 m  2:05.78  2:05.78   
21  195  Lehmus Saaga  2007  LrU  07A120  25 m  2:12.74  2:12.74   
22  35  Sormunen Ilona  2007  JoUS  07A338  25 m  2:18.90  2:18.90   
23  259  Hannus Aino  2007  KeuTo  07A489  25 m       
12 v 
158  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  50 m  1:23.82  1:20.82   
159  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  50 m  1:26.54  1:23.54   
191  Kurvinen Anniina  2006  LrU  06A281  25 m  1:29.54  1:29.54   
188  Kitinoja Aino-elina  2006  LrU  06A388  25 m  1:30.79  1:30.79   
242  Lepist Sofia  2006  MiUS  06A346  25 m  1:33.33  1:33.33   
215  Seppnen Piv-kaisla  2006  LrU  06A323  50 m  1:39.68  1:36.68   
275  Konnu Jenni  2006  UI  06A662  25 m  1:37.80  1:37.80   
19  Ltti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:38.09  1:38.09   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:40.42  1:40.42   
10  17  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  50 m  1:48.72  1:45.72   
11  237  Kantanen Venla  2006  MiUS  06A674  25 m  1:46.22  1:46.22   
12  201  Ovaska Erin  2006  LrU  06A242  25 m  1:47.21  1:47.21   
13  37  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  1:48.73  1:48.73   
14  32  Saranp Julia  2006  JoUS  06A552  50 m  1:52.72  1:49.72   
15  86  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  1:51.50  1:51.50   
16  26  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:51.64  1:51.64   
17  Haaranen Sanni  2006  JoUS  06A922  25 m  1:55.10  1:55.10   
18  177  Heikkil Alexia  2006  LrU  06B037  25 m  1:56.10  1:56.10   
19  246  Saarelainen Vilma  2006  MiUS  06A916  25 m  1:56.80  1:56.80   
20  179  Huhtala Anna  2006  LrU  06B039  25 m  1:57.87  1:57.87   
21  244  Pynnnen Siiri  2006  MiUS  06A914  25 m  1:58.83  1:58.83   
22  273  Hietanen Anna  2006  UI  06B085  25 m       
13 v 
16  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  1:19.39  1:16.39   
266  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  1:22.43  1:19.43   
186  Kauppinen Ida  2005  LrU  05A319  25 m  1:26.81  1:26.81   
245  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  25 m  1:29.00  1:29.00   
104  Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m  1:32.74  1:32.74   
258  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  25 m  1:33.86  1:33.86   
67  Peltola Iida  2005  KoU  05A719  25 m  1:36.28  1:36.28   
181  Hytti Nelli  2005  LrU  05A862  25 m  1:37.05  1:37.05   
97  Mtt Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  1:40.03  1:40.03   
10  133  Khknen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:41.51  1:41.51   
11  240  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  1:46.15  1:46.15   
12  257  Laakkonen Inkeri  2005  VoVi  05B130  25 m  1:47.39  1:47.39   
13  78  Viherkoski Helmi  2005  KoU  05B085  50 m  1:59.66  1:56.66   
14  278  Kosunen Katariina  2005  UI  05B165  25 m       
14 v 
68  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:15.53  1:12.53   
129  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  1:15.97  1:12.97   
272  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  1:18.70  1:15.70   
279  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  25 m  1:20.94  1:20.94   
57  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  1:26.42  1:26.42   
236  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  1:34.75  1:34.75   
176  Harinen Ada  2004  LrU  04B318  25 m  1:46.00  1:46.00   
15 v 
152  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  1:18.58  1:15.58   
192  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  50 m  1:20.68  1:17.68   
63  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  1:22.80  1:22.80   
123  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:23.26  1:23.26   
175  Galay Ekaterina  2003  LrU  03A992  50 m  1:31.84  1:28.84   
154  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  50 m  1:32.90  1:29.90   
149  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  50 m  1:37.22  1:34.22   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  01 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner