2021-10-27   07:39:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lhtlista Laji 35
Lhtlista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  15:21   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU  Loppukilpailut (12) 
Er 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Amanda Pekkola  2006  06B025  KoU    25m     
Aino Karvinen  2008  08A291  JoUS    25m  1:07.92  1:07.92 
Ida Tuominen  2007  07A885  KoU    25m     
               
               

 
Er 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Polina Senkina  2007  07A878  KoU    25m  1:06.75  1:06.75 
Tyyne Tuomi  2007  07A718  KeuTo    25m  1:04.05  1:04.05 
Oona Hollstrm  2006  06A936  KeuTo    25m  1:01.16  1:01.16 
Isla Puranen  2008  08A306  LrU    25m  1:03.06  1:03.06 
Ilona Sormunen  2007  07A338  JoUS    25m  1:04.28  1:04.28 
               

 
Er 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enne Rautio  2007  07A458  LrU    50m  1:01.13  59.63 
Noora Salo  2007  07A646  KoU    25m  57.90  57.90 
Iita Pitknen  2006  06A934  MiUS    25m  56.91  56.91 
Netta Korkalainen  2008  08A361  KoU    50m  58.95  57.45 
Sofia Soininen  2007  07A313  JoUS    25m  58.19  58.19 
Saara Virtanen  2008  08A139  KoU    50m  1:01.49  59.99 

 
Er 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Hartikainen  2007  07A831  KoU    25m  56.66  56.66 
Leena Tissari  2008  08A345  KuUS    50m  57.57  56.07 
Anna Huhtala  2006  06B039  LrU    25m  55.75  55.75 
Miina-Anniina Hrknen  2008  08A412  LrU    25m  55.78  55.78 
Aino Hannus  2007  07A489  KeuTo    25m  56.51  56.51 
Paulina Pessi  2008  08A293  LrU    25m  56.67  56.67 

 
Er 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Krista Kurvinen  2007  07A412  MiUS    25m  54.57  54.57 
Isabel Rumask  2006  06A823  LaUS    50m  53.29  51.79 
Vilma Saarelainen  2006  06A916  MiUS    25m  51.44  51.44 
Lotta Jrvinen  2008  08A304  LaUS    50m  53.06  51.56 
Emilia Isoviita  2007  07A704  VaajUS    25m  52.78  52.78 
Ella Mtt  2008  08A168  JoUS    25m  54.60  54.60 

 
Er 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Sarvilahti  2008  08A028  LrU    50m  52.74  51.24 
Sara Jaatinen  2008  08A144  JoUS    25m  50.90  50.90 
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    25m  49.50  49.50 
Awa Laukkanen  2008  08A536  LaUS    25m  50.65  50.65 
Erin Ovaska  2006  06A242  LrU    25m  51.04  51.04 
Jessica Takkunen  2006  06A653  JoUS    25m  51.29  51.29 

 
Er 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Harinen  2004  04B318  LrU    25m  49.23  49.23 
Lotta Rastas  2004  04B021  VarU    25m  48.23  48.23 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m  47.90  47.90 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    25m  48.12  48.12 
Inkeri Laakkonen  2005  05B130  VoVi    25m  48.86  48.86 
Inkeri Kuuramaa  2006  06A501  JoUS    25m  49.40  49.40 

 
Er 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Nikarmaa  2005  05A814  VarU    25m  45.51  45.51 
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  45.34  45.34 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    50m  44.78  43.28 
Venla Pylvninen  2003  03B026  La-Ka    25m  43.52  43.52 
Piv-Kaisla Seppnen  2006  06A323  LrU    25m  45.35  45.35 
Pihla Mtt  2005  05A904  KuUS    25m  46.31  46.31 

 
Er 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Punkkinen  2005  05A247  VoVi    25m  42.34  42.34 
Oona Kokko  2003  03B248  UI    25m  41.54  41.54 
Anniina Kurvinen  2006  06A281  LrU    25m  40.13  40.13 
Ronja Ruottinen  2005  05A165  MiUS    50m  41.93  40.43 
Minja Fihlman  2005  05A860  KoU    25m  42.16  42.16 
Aino-Elina Kitinoja  2006  06A388  LrU    25m  42.95  42.95 

 
Er 10 (12) (12 - 15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    50m  41.16  39.66 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    50m  35.80  34.30 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    50m  34.75  33.25 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    50m  35.02  33.52 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    50m  36.87  35.37 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    25m  40.07  40.07 

 
Er 11 (12) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Neri Ltti  2007  07A030  JoUS    25m  47.13  47.13 
Emilia Istomina  2007  07A616  KuUS    50m  47.30  45.80 
Inka Hmlinen  2007  07A072  JoUS    25m  39.25  39.25 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  41.56  40.06 
Milja Laakkonen  2007  07A483  KeuTo    25m  46.86  46.86 
Maija Ollikainen  2007  07A488  KeuTo    25m  49.48  49.48 

 
Er 12 (12) (10 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    50m  50.77  49.27 
Lotta Koskinen  2008  08A096  LaUS    50m  50.49  48.99 
Ella Hynnen  2008  08A072  LrU    50m  46.62  45.12 
Nicola Burman  2008  08A133  JoUS    25m  47.94  47.94 
Liisi Lehti  2008  08A101  LaUS    50m  50.57  49.07 
Saaga Pitknen  2008  08A111  LaUS    50m  50.89  49.39 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  15:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner