2021-10-27   09:02:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lhtlista Laji 30
Lhtlista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  09:12   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU  Loppukilpailut (10) 
Er 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m     
Milla Kostamo  2004  04B278  UI    25m     
Leena Tissari  2008  08A345  KuUS    25m     
Paulina Pessi  2008  08A293  LrU    25m     
Aino-Elina Kitinoja  2006  06A388  LrU    25m     
               

 
Er 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Korkalainen  2008  08A361  KoU    25m     
Inkeri Kuuramaa  2006  06A501  JoUS    25m     
Isla Puranen  2008  08A306  LrU    25m  1:57.42  1:57.42 
Aino Karvinen  2008  08A291  JoUS    25m     
Julia Saranp  2006  06A552  JoUS    25m     
Krista Kurvinen  2007  07A412  MiUS    25m     

 
Er 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saaga Pitknen  2008  08A111  LaUS    25m  1:49.22  1:49.22 
Sanni Haaranen  2006  06A922  JoUS    25m  1:45.52  1:45.52 
Piv-Kaisla Seppnen  2006  06A323  LrU    25m  1:44.96  1:44.96 
Nicola Burman  2008  08A133  JoUS    25m  1:45.13  1:45.13 
Nea-Noora Hannele Vli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:48.65  1:48.65 
Ella Mtt  2008  08A168  JoUS    25m  1:50.04  1:50.04 

 
Er 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miina-Anniina Hrknen  2008  08A412  LrU    25m  1:42.17  1:42.17 
Lotta Rastas  2004  04B021  VarU    25m  1:39.78  1:39.78 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    25m  1:38.84  1:38.84 
Anna Huhtala  2006  06B039  LrU    25m  1:39.19  1:39.19 
Isabel Rumask  2006  06A823  LaUS    25m  1:40.20  1:40.20 
Lotta Koskinen  2008  08A096  LaUS    25m  1:44.10  1:44.10 

 
Er 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Komulainen  2005  05A835  KuUS    25m  1:37.26  1:37.26 
Ada Puranen  2006  06A200  LrU    25m  1:35.25  1:35.25 
Erin Ovaska  2006  06A242  LrU    25m  1:32.38  1:32.38 
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  1:34.21  1:34.21 
Iina Kukkonen  2005  05A437  MiUS    25m  1:36.15  1:36.15 
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  1:38.67  1:38.67 

 
Er 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Nelimarkka  2004  04A658  KeuTo    25m  1:21.75  1:21.75 
Emmi Lyytinen  2004  04A810  KuUS    25m  1:20.91  1:20.91 
Iida Peltola  2005  05A719  KoU    25m  1:20.76  1:20.76 
Inka Raitio  2004  04A303  KoU    25m  1:20.78  1:20.78 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  1:21.21  1:21.21 
Oona Kokko  2003  03B248  UI    25m  1:24.21  1:24.21 

 
Er 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    25m  1:18.59  1:18.59 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  1:18.46  1:18.46 
Mitra Pietiinen  2004  04A567  JoUS    25m  1:16.73  1:16.73 
Milja Mkinen  2004  04A192  KoU    25m  1:16.84  1:16.84 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    25m  1:18.54  1:18.54 
Venla Pylvninen  2003  03B026  La-Ka    25m  1:19.28  1:19.28 

 
Er 8 (10) (12 - 15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  1:15.67  1:15.67 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:14.42  1:14.42 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  1:10.92  1:10.92 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:11.30  1:11.30 
Noora Laitala  2003  03B201  KoU    25m  1:15.43  1:15.43 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:15.84  1:15.84 

 
Er 9 (10) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Ollikainen  2007  07A488  KeuTo    25m  1:50.56  1:50.56 
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    25m  1:46.18  1:46.18 
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    25m  1:22.86  1:22.86 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    25m  1:26.84  1:26.84 
Milja Laakkonen  2007  07A483  KeuTo    25m  1:50.28  1:50.28 
Aino Hannus  2007  07A489  KeuTo    25m     

 
Er 10 (10) (10 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liisi Lehti  2008  08A101  LaUS    25m  1:41.45  1:41.45 
Awa Laukkanen  2008  08A536  LaUS    25m  1:37.20  1:37.20 
Ella Hynnen  2008  08A072  LrU    25m  1:30.17  1:30.17 
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    25m  1:32.93  1:32.93 
Sara Jaatinen  2008  08A144  JoUS    25m  1:41.07  1:41.07 
Aino Sarvilahti  2008  08A028  LrU    25m  1:42.15  1:42.15 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  09:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner