2021-10-27   08:02:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lhtlista Laji 22
Lhtlista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  16:05   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU  Loppukilpailut (7) 
Er 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Selma Kipponen  2008  08A425  KeuTo    25m     
Nicola Burman  2008  08A133  JoUS    25m     
Liisi Lehti  2008  08A101  LaUS    25m     
Awa Laukkanen  2008  08A536  LaUS    25m     
               

 
Er 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Korkalainen  2008  08A361  KoU    25m     
Noora Reijonen  2008  08A337  KoU    25m  4:20.25  4:20.25 
Elsa Komulainen  2005  05A835  KuUS    25m  2:54.87  2:54.87 
Inkeri Laakkonen  2005  05B130  VoVi    25m  3:13.08  3:13.08 
Sara Jaatinen  2008  08A144  JoUS    25m     
Lotta Koskinen  2008  08A096  LaUS    25m     

 
Er 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    50m  2:42.48  2:38.48 
Jenny Forsell  2004  04A799  KuUS    25m  2:34.76  2:34.76 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  2:30.72  2:30.72 
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    25m  2:33.09  2:33.09 
Lilja Pulkkinen  2004  04A680  KoU    25m  2:35.88  2:35.88 
Inka Raitio  2004  04A303  KoU    25m  2:39.73  2:39.73 

 
Er 4 (7) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Kinnunen  2003  03A683  LrU    50m  2:26.31  2:22.31 
Matilda Lonka  2003  03A814  KoU    25m  2:21.59  2:21.59 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  2:14.12  2:10.12 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  2:11.33  2:11.33 
Vilma Tikka  2003  03A660  LrU    50m  2:25.63  2:21.63 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  2:26.05  2:26.05 

 
Er 5 (7) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Lindstrm  2004  04A263  LaUS    25m  2:21.15  2:21.15 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    25m  2:14.88  2:14.88 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  2:08.41  2:04.41 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  2:13.78  2:09.78 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  2:15.41  2:15.41 
Milja Mkinen  2004  04A192  KoU    25m  2:21.56  2:21.56 

 
Er 6 (7) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Punkkinen  2005  05A247  VoVi    25m  2:44.68  2:44.68 
Ronja Ruottinen  2005  05A165  MiUS    25m  2:32.44  2:32.44 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    50m  2:21.53  2:17.53 
Juulia Sakomaa  2005  05A564  LaUS    50m  2:22.92  2:18.92 
Minja Fihlman  2005  05A860  KoU    50m  2:39.95  2:35.95 
Helmi Viherkoski  2005  05B085  KoU    25m  2:46.30  2:46.30 

 
Er 7 (7) (10 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Paulina Pessi  2008  08A293  LrU    25m  3:30.77  3:30.77 
Aino Sarvilahti  2008  08A028  LrU    25m  2:59.09  2:59.09 
Ella Hynnen  2008  08A072  LrU    25m  2:51.39  2:51.39 
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    25m  2:53.01  2:53.01 
Miina-Anniina Hrknen  2008  08A412  LrU    25m  3:00.59  3:00.59 
Isla Puranen  2008  08A306  LrU    25m  3:49.53  3:49.53 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner