2021-10-27   08:33:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lhtlista Laji 20
Lhtlista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  16:05   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU  Loppukilpailut (10) 
Er 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Polina Senkina  2007  07A878  KoU    25m     
Ilona Sormunen  2007  07A338  JoUS    25m     
Saaga Lehmus  2007  07A120  LrU    25m  1:47.36  1:47.36 
Sofia Soininen  2007  07A313  JoUS    25m  1:49.30  1:49.30 
Alexia Heikkil  2006  06B037  LrU    25m     
Amanda Pekkola  2006  06B025  KoU    25m     

 
Er 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Kukkonen  2005  05A437  MiUS    25m  1:45.90  1:45.90 
Nea-Noora Hannele Vli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:45.74  1:45.74 
Inkeri Kuuramaa  2006  06A501  JoUS    50m  1:45.52  1:43.52 
Sanni Haaranen  2006  06A922  JoUS    50m  1:47.37  1:45.37 
Noora Salo  2007  07A646  KoU    25m  1:45.85  1:45.85 
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    50m  1:49.22  1:47.22 

 
Er 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Krette Mullamaa  2007  07A359  LrU    25m  1:40.18  1:40.18 
Jessica Takkunen  2006  06A653  JoUS    25m  1:37.21  1:37.21 
Julia Saranp  2006  06A552  JoUS    50m  1:38.76  1:36.76 
Pihla Mtt  2005  05A904  KuUS    25m  1:36.83  1:36.83 
Senni Piirainen  2007  07A334  JoUS    25m  1:39.48  1:39.48 
Emilia Istomina  2007  07A616  KuUS    50m  1:43.89  1:41.89 

 
Er 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hallikainen  2006  06A869  KuUS    25m  1:36.42  1:36.42 
Erin Ovaska  2006  06A242  LrU    25m  1:36.18  1:36.18 
Amanda Hirvonen  2007  07A755  LrU    25m  1:35.64  1:35.64 
Krista Kurvinen  2007  07A412  MiUS    25m  1:36.01  1:36.01 
Piv-Kaisla Seppnen  2006  06A323  LrU    50m  1:38.39  1:36.39 
Mia Peake  2007  07A209  JoUS    25m  1:36.61  1:36.61 

 
Er 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eevi Riekki  2007  07A276  JoUS    25m  1:32.31  1:32.31 
Inka Hmlinen  2007  07A072  JoUS    50m  1:30.05  1:28.05 
Venla Pylvninen  2003  03B026  La-Ka    25m  1:20.33  1:20.33 
Anni Mki-Hokkonen  2007  07A064  LrU    25m  1:27.08  1:27.08 
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    25m  1:31.09  1:31.09 
Neri Ltti  2007  07A030  JoUS    25m  1:33.26  1:33.26 

 
Er 6 (10) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Puisto  2003  03B119  UI    25m  1:16.75  1:16.75 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  1:15.66  1:15.66 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:08.10  1:08.10 
Ella Kankkunen  2003  03A693  KuUS    25m  1:14.05  1:14.05 
Siiri Pitknen  2003  03A665  LrU    25m  1:16.03  1:16.03 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    25m  1:20.30  1:20.30 

 
Er 7 (10) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Nelimarkka  2004  04A658  KeuTo    25m  1:22.64  1:22.64 
Emmi Lyytinen  2004  04A810  KuUS    25m  1:18.71  1:18.71 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  1:06.09  1:06.09 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    25m  1:11.25  1:11.25 
Meeri Kerkknen  2004  04A520  JoUS    25m  1:21.69  1:21.69 
Lilja Pulkkinen  2004  04A680  KoU    25m  1:23.18  1:23.18 

 
Er 8 (10) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  1:29.41  1:29.41 
Milla Khknen  2005  05A054  LaUS    50m  1:18.76  1:16.76 
Ida Kauppinen  2005  05A319  LrU    25m  1:11.16  1:11.16 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    25m  1:12.95  1:12.95 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    25m  1:19.70  1:19.70 
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  1:35.37  1:35.37 

 
Er 9 (10) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Merete Ltti  2006  06A125  JoUS    25m  1:27.33  1:27.33 
Vilma Vepslinen  2006  06A683  KuUS    50m  1:25.04  1:23.04 
Tiinu Tamminen  2006  06A122  LaUS    25m  1:14.82  1:14.82 
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  1:17.59  1:17.59 
Sofia Lepist  2006  06A346  MiUS    25m  1:26.71  1:26.71 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  1:28.74  1:28.74 

 
Er 10 (10) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Vatanen  2007  07A210  JoUS    50m  1:27.92  1:25.92 
Esra Ergner  2007  07A077  JoUS    50m  1:25.17  1:23.17 
Emmi Salo  2007  07A325  LrU    25m  1:20.32  1:20.32 
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    25m  1:22.03  1:22.03 
Aino Ruotsalainen  2007  07A076  LrU    25m  1:24.13  1:24.13 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    25m  1:26.05  1:26.05 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner