2021-10-27   08:18:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lhtlista Laji 18
Lhtlista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  16:05   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 18, T10,11,12-15 50m PU  Loppukilpailut (10) 
Er 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Isla Puranen  2008  08A306  LrU    25m     
Saara Virtanen  2008  08A139  KoU    25m  1:01.61  1:01.61 
Noora Reijonen  2008  08A337  KoU    25m  57.79  57.79 
Aino Hannus  2007  07A489  KeuTo    25m  59.76  59.76 
Anna Huhtala  2006  06B039  LrU    25m     
Awa Laukkanen  2008  08A536  LaUS    25m     

 
Er 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Karvinen  2008  08A291  JoUS    25m  51.77  51.77 
Sofia Soininen  2007  07A313  JoUS    25m  49.91  49.91 
Maija Ollikainen  2007  07A488  KeuTo    25m  48.90  48.90 
Sara Jaatinen  2008  08A144  JoUS    25m  49.83  49.83 
Nicola Burman  2008  08A133  JoUS    50m  51.95  50.95 
Lotta Koskinen  2008  08A096  LaUS    50m  54.71  53.71 

 
Er 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Salo  2007  07A646  KoU    25m  47.46  47.46 
Nea-Noora Hannele Vli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  46.86  46.86 
Jessica Takkunen  2006  06A653  JoUS    25m  45.87  45.87 
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  45.89  45.89 
Alexia Heikkil  2006  06B037  LrU    25m  47.00  47.00 
Siiri Pynnnen  2006  06A914  MiUS    25m  48.61  48.61 

 
Er 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milja Laakkonen  2007  07A483  KeuTo    25m  44.53  44.53 
Vilma Saarelainen  2006  06A916  MiUS    25m  42.90  42.90 
Ada Puranen  2006  06A200  LrU    25m  41.70  41.70 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m  42.39  42.39 
Senni Piirainen  2007  07A334  JoUS    25m  43.55  43.55 
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    25m  45.41  45.41 

 
Er 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erin Ovaska  2006  06A242  LrU    25m  41.69  41.69 
Laura Punkkinen  2005  05A247  VoVi    25m  39.37  39.37 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  39.13  39.13 
Aino-Elina Kitinoja  2006  06A388  LrU    25m  39.31  39.31 
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  41.61  41.61 
Mia Peake  2007  07A209  JoUS    25m  41.70  41.70 

 
Er 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Turunen  2006  06A569  LrKT    25m  37.95  37.95 
Iina Kukkonen  2005  05A437  MiUS    25m  37.05  37.05 
Anniina Kurvinen  2006  06A281  LrU    25m  36.69  36.69 
Iida Peltola  2005  05A719  KoU    25m  36.90  36.90 
Piv-Kaisla Seppnen  2006  06A323  LrU    25m  37.89  37.89 
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    25m  38.90  38.90 

 
Er 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    25m  35.93  35.93 
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    25m  35.42  35.42 
Venla Pylvninen  2003  03B026  La-Ka    25m  34.26  34.26 
Venla Lindstrm  2004  04A263  LaUS    50m  35.68  34.68 
Jenny Forsell  2004  04A799  KuUS    25m  35.54  35.54 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  36.21  36.21 

 
Er 8 (10) (12 - 15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    25m  34.12  34.12 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    50m  34.78  33.78 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    50m  31.31  30.31 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    50m  33.63  32.63 
Julia Nelimarkka  2004  04A658  KeuTo    25m  33.82  33.82 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    50m  35.15  34.15 

 
Er 9 (10) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eevi Riekki  2007  07A276  JoUS    25m  39.16  39.16 
Vilma Vatanen  2007  07A210  JoUS    25m  38.60  38.60 
Esra Ergner  2007  07A077  JoUS    25m  36.39  36.39 
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    50m  37.40  36.40 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  39.65  38.65 
Minea Trhnen  2007  07A552  KuUS    25m  40.05  40.05 

 
Er 10 (10) (10 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liisi Lehti  2008  08A101  LaUS    50m  48.50  47.50 
Miina-Anniina Hrknen  2008  08A412  LrU    50m  47.20  46.20 
Ella Hynnen  2008  08A072  LrU    50m  39.22  38.22 
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    50m  40.40  39.40 
Aino Sarvilahti  2008  08A028  LrU    50m  48.21  47.21 
Ella Mtt  2008  08A168  JoUS    25m  49.68  49.68 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner